Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Resp. najit jo, ale nejde s tim nic udelat ve smyslu navodu (otevrit Data0.pak)
  • Neví někdo jak deaktivovat motion blur (rozmazani obrazu pri rychlem pohybu)? Sice jsem vygooglil jakysi navod, nicmene soubory k editaci v nem zmineny nemuzu nikde v instalacce hry najit..
  • Hodně lidí asi nebude souhlasit, ale tohle je pro mě kandidát na hru roku. A když ne, tak minimálně je to překvapení roku. Nato, jak blbě to posledních pár tejdnů vypadalo to dopadlo parádně. Spolu s Portal 2 pro mě nej. zážitek. Prostě chytne a nepustí. Ještě si musim najít čas na Deus Ex, to snad taky bude pecka :). Ale jak se říká, 100 lidí, 100 chutí. Techlandu každopádně gratulace, hra se prodává zatraceně dobře, takže doufám, že můžeme očekávat nějaký to DLC (ale prosil bych pořádný DLC) a updaty.
  • poradte mi epizoda 2 mam najsť jedno v bare mam doniesť 3 konzervy asi chlapikovi ,,,kde su tie bary iba na plaži ? tam nič nie je dakujem za info
  • Něco k zamyšlení... Dohrál jsem již úspěšně hlavní příběh a stále mne tato hrá láká si ji znovu a znovu zahrát... Deus EX 3 jsme rozehrál a prozatím jsem se k němu již nevrátil. Možná jsem jen nenalezl motivaci k dalšímu hraní nebo jsem od hry očekával přeci jen poněkud něco jiného či moje očekávání byly poněkud přehnané? Je to jako s knihou, filmem nebo uměleckým dílem, které se musí uchopit za ten správný konec, u kterého se musí nahlédnout do jeho pravého smyslu a podstaty?
    Skutečnost je taková, že prozatím u mne zvítězil Dead Island a jeho nákupem rozhodně neprohloupíte a jak již autoři některých recenzí sami napsali, tak se jedná o nejlepší hru, kterou doposud Techland vytvořil...
  • lol - ma to zadarmo a jeste ho to nebavi... to jsem zvedavej co te bavilo a co z toho sis zaplatil, bro. kazdopadne super hratelnost !
  • Nemůžu nic než jen souhlasit, posledních pár let stojí opravdu český dabing za prd a překládání jmen postav, názvů monster, názvů zbraní a dalších věcí v PC hrách je naprosté zvěrstvo. *11*
  • Tak to ja po osobnim zahrani jednotlivych titulu v poslednich par malo letech casto s recenzemi nesouhlasim, nekdy daji na muj vkus malo, jindy hodnoceni v prumeru prestreli (hypem a nadsazenymi ocekavanimi, resp. ruzovymi brylemi), ne, skutecne JEN dle recenzi se ridit neda. A o tom, ze mi v minulosti prisly recenze objektivnejsi a svou vypovedni hodnotou kvalitnejsi (zlate casy papiroveho gamestaru) ani nemluve...
  • Cajk
    To je dost zvláštní, před pár měsíci jsem to hrál a hlavně bossové se po určitý době znovu spawnujou..
  • Jo v Left 4 Dead 2 přeložené názvy "Dýmák a Bouchač" *9*, opravdu v tomto případě je lépe nechat originální názvy.
  • To máš jako v Left 4 Dead 2 je "Dýmák, Bouchač, Bojovník"... Vždycky řikám, že názvy by pro všechny případy mohli zůstat v originále, protože někdy to jsou chuťovky...
  • Utopenec a chuligán ? *1* *1*
    No to jsou skutečně hrozivé názvy pro zombies..opět se mi potvrzuje, že české lokalizace jsou zhruba takové chucpe, jako dabing u zahraničních filmů.. *2*
  • Luxusni hra, nemuzu se od ni odtrhnout a porad me zene dal a dal. Mozna bych udelal stridani dne-noci... kazdopadne lekacka a konecne ne jen strilecka s nekonecnym AMO *3* 9,5/10 !
  • Cajk
    Heh, poslední stránka diskuze se nějak zvrhla.. Dorazili zloději a děti:)
  • No, ohledně respu, myslim, že by se měl rozšířit radius ve kterém když se hráč nachází, tak se v jeho okolí nic nerespawnjuje. Pak by to tak hloupě nepůsobilo. Úplně zrušit nebo zásadně omezit to nejde, protože je to sandbox hra.
  • Neustale respawny mohli ošetřit aspoň u těch elitních zombíků jako je "utopenec" a "chuligán". Kdo má ty granáty furt shánět.
    Když narazíte na radnici na granát a znovu si nahrajete pozici, tak máte další granát k dobru, protože původní z inventáře nezmizí. Párkrát dokola a máte vystaráno.
    Taky by mě zajímalo kdo neustále všude kolem roznáši peněženky a chlast. :D
    Hra je zábavná, ale některé věci jsou tam opravdu STRAŠNĚ hloupé.
  • Ačkoli mě hra taky baví, řikat o někom že je d e ment a nemá vkus, protože ho to nebaví,je trochu přestřelený. Každej má vkus jinej a to rozhodně neni nic zlýho. Platí to o hrách a třeba módě, fakt nechápu lidi, kteří někoho odsouděj jenom, protože se jinak oblíká (pokud to teda neni extrém :P) a nesnášim, když třeba někdo mě osobně někdo řekně, že sem d e bil a hlupák, že mám rád třeba Half-Life....
  • Ghost47
    Kdyby takhle vyráběli páčidla... ono to nejlevnější nářadí z bauhausu k tomu nemá moc daleko, ne nadarmo se tomu materiálu říká h*vnokov nebo nočníková ocel *4*
    Postupem času se objeví mnohem lepší zbraně, taková trochu kvalitnější mačeta nebo baseballová pálka dokáže zlikvidovat desítky zombies, než je potřeba oprava...
  • Kdyz o tyhle hre nekdo rekne ze je nudna a nestoji za nic, tak to uz musi bejt vazne extra d em ent. Kazdopadne vzdycky se muze pobavit u hrani Hello kitty. Kdyz uz to nekoho nebavi, protoze je v u l bez vkusu, tak to aspon nekomentujte. Mam pak na ho vn o celej den a chut skrtit lidi kabelem od misy. Diky

    PS: Ta cenzura slov jako ja d eme nt nebo v u l ja pekne TRAPNA.
  • to ze se to tobe nelibi neradi hru do naprosteho prumeru... tisic lidi, tisic chuti... 8/10 nedostal dead island jako hra, jako takova...ale ve svem zanru.. A ve svem zanru bych to ohodnotil urcite stejnym hodnocenim..Ja jako fanousek "zombie horroru" si hru chvalim a i pres drobne mouchy sem s vysledkem velmi spokojen.... Co se tyce objektivnosti recenzi opet je to "same story"... Tisic lidi tisic chuti...Me naopak prijdou objektivni dost a jen zridka se setkam s tim, ze bych nesouhlasil... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit