Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Som v ACT 2 v meste a nejakej kapitole 6, 38% main story. Hram to solo, uz docela dlho, zo 2-3dni. Ma to udajne 4 akty a 16 chapters ;)

    Kazdopadne, koncepcne a celkove mi to pride lepsie nez: L4D1,2, Borderlands, Hellgate:London, Dead Rising1,2. Par veci mi ale extremne vadi, mozno do bodu ze to ani nedohram ak mi klepnu nervy:
    - vsetko respawnuje, ani netreba ukoncit hru alebo nacitat inu mapu. Enemy, vyrabovane kose, vsetko je opat tam staci trochu odist a vratit sa. V druhom akte je to ovela horsie nez na prvom ostrove.
    - weapons durability je *otrasna*, v podstate trochu posekate a mate ju znicenu
    - nestandardny checkpoint save system, zrovna tu by som potreboval manualne savovat, navyse hra si pamata status itemov atd. Bol uz uvedeny na nete vazny problem ked mate v akt 3 branit jedneho NPC, solo sa to pry skoro neda dohrat. Co je ale horsie je ze ked vas zabiju zacinate znovu ale s opotrebovanymi zbranami, nemozete vzdat ukol alebo odist - to je game over.
    - akt 2 kde som stratil to caro slnecnej plaze a je to len stereotypne mesto.
    - o tom istom cela hra, neskor sa ta jedinecnost vytraca, toto neni 30h hra napriek tomu ze jej tolko trva dohrat. 30h hra je taka ktora vam po celu dobu prinasa nieco nove a bavi vas, tohle je natahovanie casu. Trochu vacsia, dobre navrhnuta prva beach mapa by uplne stacila, ted mi to zacina pripominat hellgate london a borderlands, teda stereotyp a nuda. Najhorsie ale je ten respawn ktory hru brzdi, musite byt opatrny zakazdym ked prechadzate po tej istej ulici.
    - dost zabugovane, zatial u mna len par malych veci ale udajne mozete aj stratit saves
    Stale je to jedinecna hra, velmi adiktivna, ironicky ju ale mozno nakoniec nedohram co je smutne nakolko by mohla L4D vytriet zo sveta.
  • Black_Hand
    ....ja (uz vic nez par let) nepiratim, a mam ted dost her na odehrani :). ale jj stejne tak jako deus ex nebo limbo tak dead island mam na seznamu novych her, ktery chci odehrat.
  • JohnyTheZik
    Naopak bych po hrani coop rekl, ze na single to nema ani zdaleka..
  • JohnyTheZik
    Afaik tam zadny plavani neni. Clovek spis jde pod vodou (pri skrceni) a jinak jsem nikdy nenarazil na tak hluboky jezero, more,.. Spis to napise neco ve smyslu "zde konci herni mapa"..
    Jinak hra je to dobra, ale nechapu od recenzenta vytku na hovorovej jazyk. Nepotkal jsem zatim snad ani jednu postavu, u ktery bych chapal styl "dobry den pane, mam pro Vas ukol"..
  • Cajk
    ruka: jestli máš zrovna teď čas, vyzkoušej to, mě to baví náramně. Akorát je to hra spíš pro coop (až se vychytaj bugy), single je občas dost tvrdej:).. Prostě hra ze starý školy, jakkoliv to někdo smete ze stolu, že je to "sranec pro konzolisty". Podle mě zábavnej sandbox, kterej konečně z hráče nedělá úplnýho debila a ačkoliv má trackovací systém questů, u některejch je to "poraď si sám", což je v roce 2011 něco jako zázrak.
  • To máš marný, Smutný by to udělal lépe. *1*
  • Cajk
    Můj oblíbený autor se super jménem:) Recku přečtu, dík.
  • Borderlans? *4* trošku mě mrzí že z něj neokopčili systém sbírání více předmětů, člověk musí všechno zobat po jednom.
  • Autor četl kulhánka?? (Krční páteř rupne, když se na ní dupne... pak cosi o likvidaci mrtváků :) ?? :) Jinak hra vypadá výborně...
  • to je asi podle nazoru , pribeh to ma docela beckovy (na ostrove se objevi zombie a ty se od tam chces dostat) ale nejaky ty vedlejsi questy jsou pekny, treba chlap co te se slazami v ocich prosi abys zabil jeho dceru a zenu je docela emocionalni zazitek.
  • trošku kopie Borderlands ale jinak příjemné překvapení,. Už jsem u hry strávil nějakých 14 hodin času a stále mě to baví a hráčský syndrom typu "dobře, tak jeste poslední quest a jdu spát" asi znáte. A najednou jdu spát až se svítáním :D doporučuji!
  • ma to aj nejaký dej ja som čakal niečo ako v tom suprovom traileri niečo také čo aj slzi vyndu z oka a nie len rubačka s riešeným poroblémou nič také som tam nevidel zatial že by mi otvorilo oči ako dead space či rezident evil - pripada mi to zatial ako Just cause 2 pekná hra bez deja
  • Black_Hand
    zajimavy kontrast s newskou alese smutneho, tady se dokonce mluvi o "morální vyspělosti".
    uprimne, jak zjistuju o DI cim dal tim vic, tak cim dal tim vic se mi chce hrat. z prvnich stripku jsem nevedel co cekat, ale i tak by me todle prekvapilo.

    muze se jen zeptat jak je zamysleno: "Někdy si můžete běhat, jak je vám libo, ale pak narazíte například na lagunu, kde vidíte z jedné strany na druhou, ale hra vám nedovolí ji přejít." je tam nejaky skill typu chuze po vode? obligatne pojmenovany treba zombie jesus nebo tak nak? nebo je tam i plavani? motorovy clun, ci neco takoveho?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit