Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím chci se jen zeptat mám na steamu koupenou ještě starou verzi a chci vědět když si někdo koupí tady tu definitive edici tak jestli by jsme pořád mohli hrát v coop nebo bych musel mít taky tu remastrovanou edici
  • Bohužel mě ta hra zklamala i v kooperaci. A to jinak přežiju i mnohem horší tituly, jen když si člověk může projít single s kámošem...
  • neskutecna hip-hop sr@čka to poslouchate u vas v getu?
  • hlavne si na me nikde neber pujcku, dik:)
  • protože zjevně nejsi flash, jenom nějaký trapáček, co se za něj vydává

    hele jak je to snadné
  • ?
  • Můžeš napsat něco bez inkognito? Nebo zloděj nicků dosáhnul nového levelu v trapnosti?
  • Jack1947
    Jak se tady prosím maže? jsem tu 4roky a zatím jsem na to nepřišel ( žádná nadřazená rasa co tu je provienčně to neumí) *7*
  • Jack1947
    Hlavně ty checkpinty byly rozmíštěný přesně do spawnu těch zombií, prostě jsem to dopařil z povinnosti tehdy asi 100 nebo kolik hodin uch.
  • co to?
  • bez do p*dele *1* *3*
  • ...hloupí
  • Hele a je tohle remaster nebo remake? Jestli už ses to naučil rozeznávat.
  • Sr_Lobo
    Presne tak, na tuhle hru sem se tesil, doufal sem ze si proste vycistim kus mapy a budu mit pak pokoj s tim ze se mi tam max sem tam jejden dva zatoulaj, ale jakmile sem pak ztjistil ten silenej respawn tak sem to jenom probeh a bylo to pak vo nicem *13*
  • Na Dying Light to nemá.Dying Light je Dead Island 3
  • PanS
    Jak že si to umím ospravedlnit? Můj příspěvek navazoval na to, co napsala Radkaa, bohužel ten smazali a tím pádem to působí trochu vytržený z kontextu. Nemám se za co omlouvat, není mojí vinou, že vlákno není kompletní a že pak jednotlivé příspěvky působí trochu mimo mísu.

    Ale tohle všechno by ses byl dozvěděl, kdyby sis přečetl konverzaci mezi mnou a flashem, což jsi zjevně neudělal a to opět není moje vina. Pro příště doporučuji nejdříve číst a až pak psát.
  • hele, recenzuješ PC verzi (máš to napsaný v záhlaví), takže jestli chceš najednou řešit rozlišení u konzolový verze v recenzi na PC - což je samo o sobě nesmysl - tak to asi musiš nějak vysvětlit, třeba "Konzolové verze hry Dead Island byly převedeny z 720p do 1080p a cukaj se jak *12* "

    Jenže koho zajímá co se stalo na konzolích, v recenzi na PC verzi? A jak mam poznat, ze najednou mluvíš o konzolový verzi? Tak hlavně že si to umíš ospravedlnit
  • V kooperaci byla tahle hra zábavná. Moment kdy si ve dvou kopete s jednou zombie se vám vryje do paměti *1*
  • Jack1947
    Někdo snad čekal že zázrakem z toho bude jiná lepší hra huh? jako vážně?? *8* *7* *9*

    Lidi sou tak hloupý...
  • PanS
    Už ten příspěvek smazali. Bůhví proč, vždyť měla v podstatě pravdu (cenzor asi nechápe nadsázku).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit