Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím chci se jen zeptat mám na steamu koupenou ještě starou verzi a chci vědět když si někdo koupí tady tu definitive edici tak jestli by jsme pořád mohli hrát v coop nebo bych musel mít taky tu remastrovanou edici
  • Na Dying Light to nemá.Dying Light je Dead Island 3
  • V kooperaci byla tahle hra zábavná. Moment kdy si ve dvou kopete s jednou zombie se vám vryje do paměti *1*
    • Bohužel mě ta hra zklamala i v kooperaci. A to jinak přežiju i mnohem horší tituly, jen když si člověk může projít single s kámošem...
  • Jack1947
    Někdo snad čekal že zázrakem z toho bude jiná lepší hra huh? jako vážně?? *8* *7* *9*

    Lidi sou tak hloupý...
    • ...hloupí
  • U obou dílů mi vadil neustálý respawn zombií. Otočím se, ujdu deset metrů a jsou tam znovu v úplně stejných pozicích. Takhle jsem hrou vesměs spíše proběhl, protože likvidovat neustále se respawnující postavy nemělo smysl. A nejpraštěnější byly ty "safe zóny", kde se již pár metrů od nich potácely další zombie.
    Ale jinak to bylo dobré.
    • Sr_Lobo
      Presne tak, na tuhle hru sem se tesil, doufal sem ze si proste vycistim kus mapy a budu mit pak pokoj s tim ze se mi tam max sem tam jejden dva zatoulaj, ale jakmile sem pak ztjistil ten silenej respawn tak sem to jenom probeh a bylo to pak vo nicem *13*
      • Jack1947
        Hlavně ty checkpinty byly rozmíštěný přesně do spawnu těch zombií, prostě jsem to dopařil z povinnosti tehdy asi 100 nebo kolik hodin uch.
    • ten respawn tam je proto aby lide kteri to pochopily mohli levelovat a ziskavate nove skilly, a ano potacely, ono kdyz to nekde zamori nemrtvaci tak se potaci uplne vsude, a vetsinou to je jedno, protoze se tam jen tak potaci. cele to je fikce, ale pokud se podivas na serial Walking Dead, tak pochopis ze ta nemrtva fikce ma presne tyhle pravidla, nemrtvaci se potaci uplne vsude, klidne dva metry od bezpecne zony za plotem.
      • Hele a je tohle remaster nebo remake? Jestli už ses to naučil rozeznávat.
        • bez do p*dele *1* *3*
          • Můžeš napsat něco bez inkognito? Nebo zloděj nicků dosáhnul nového levelu v trapnosti?
            • hlavne si na me nikde neber pujcku, dik:)
            • protože zjevně nejsi flash, jenom nějaký trapáček, co se za něj vydává

              hele jak je to snadné
            • ?
      • "dva metry od bezpecne zony za plotem" jo, ale narozdíl od Walking Dead si jich v DI nikdo nevšímá! Ti přeživší panáci jsou tam naprosto na nic.
        A ještě jsem asi neklesl tak hluboko, aby pro mě byla zábava rozsekávat stále stejnou skupinku zombií jenom pro další level *15*
        Navíc i s tím, že jsem hru proběhl jsem ke konci dosáhl ke všem schopnostem...
        • K cemu jsou vsechny schopnosti na konci? Nekdo je chce driv, proto respawn.
          • Tak pak tam mohli dát arénu, kde by stále chodili zombíci. Tam bys mohl farmit ;)
            • mohli tam toho dat plno...ja se jen snazil ti osvetlit proc tam je respawn, chapu ze bys radsi aby to bylo jako na vylete na tropickejch ostvech a mohl sis tam delat na kazdym rohu selfie, ale holt zombici jsou sfine a porad vstavaj z mrtvejch:)
  • "Obě původní Dead Island hry byly převedeny do 1080p a na první pohled jim to docela sluší"

    co to je za blábol, recenzuje PC verzi a ta v 1080p sla vždycky
    • PanS
      Rozlišení je taky asi to jediné, co tahle verze přináší na konzole. Počet snímků za vteřinu je pořád 30, a to ještě ne vždy stabilních. Politováníhodné.
      • hele, recenzuješ PC verzi (máš to napsaný v záhlaví), takže jestli chceš najednou řešit rozlišení u konzolový verze v recenzi na PC - což je samo o sobě nesmysl - tak to asi musiš nějak vysvětlit, třeba "Konzolové verze hry Dead Island byly převedeny z 720p do 1080p a cukaj se jak *12* "

        Jenže koho zajímá co se stalo na konzolích, v recenzi na PC verzi? A jak mam poznat, ze najednou mluvíš o konzolový verzi? Tak hlavně že si to umíš ospravedlnit
        • PanS
          Jak že si to umím ospravedlnit? Můj příspěvek navazoval na to, co napsala Radkaa, bohužel ten smazali a tím pádem to působí trochu vytržený z kontextu. Nemám se za co omlouvat, není mojí vinou, že vlákno není kompletní a že pak jednotlivé příspěvky působí trochu mimo mísu.

          Ale tohle všechno by ses byl dozvěděl, kdyby sis přečetl konverzaci mezi mnou a flashem, což jsi zjevně neudělal a to opět není moje vina. Pro příště doporučuji nejdříve číst a až pak psát.
          • co to?
            • Jack1947
              Jak se tady prosím maže? jsem tu 4roky a zatím jsem na to nepřišel ( žádná nadřazená rasa co tu je provienčně to neumí) *7*
      • Kdyztak 720p, oba dily byli na PS3 a X360, a mnoha lidem na PC ten remaster bezi taky 30fps, dokud si nevypnou vsync, coz zase zpusobuje tearing, teda kdyz jim to zrovna nepada nebo se jim to podari spustit. Ono to hrani na PC neni taky zadna slava, vime PC master race:)
        • PanS
          Nevím, proč mi sděluješ informaci, že původní verze běžela v 720p. To samozřejmě vím, právě proto jsem napsal, že jediný, co tahle nová verze na konzolích změnila, je rozlišení.

          Pokud dneska někdo neumí korigovat trhání obrazu, je to jeho problém. A rozhodně se to netýká jenom PC, když už jsme u toho, spousta her na konzolích tohle má taky (kde se to už opravit nedá a v kombinaci s nízkými FPS to ústí v nehratelný technický paskvil).
          • tech 720p smerovalo na prispevek nad tebou, kde se slecna snazi delat chytrou ale ani nevi v jakem rozliseni to bezelo na konzolich, ale co, proste si chtela rejpnout, budiz ji prano:)
            • PanS
              Už ten příspěvek smazali. Bůhví proč, vždyť měla v podstatě pravdu (cenzor asi nechápe nadsázku).
  • Na DI je nejlepsi tento song :)

    SamB-Who do you voodoo - https://www.youtube.com/watch?v=8_5wgMhHRBY
    • neskutecna hip-hop sr@čka to poslouchate u vas v getu?
  • Dead Island bylo pro mě jedno z největších zklamání. Nudná, ničím nezajímavá hra s ubíjejícím gameplayem a sračkoidním příběhem. Už nikdy.
  • Není zbytečný marnit čas nad něčim co bylo zamýšlený jen jako menší facelift? Věřim, že je dost jinejch her na který by to chtělo recenze.
    • porad lepsi nez recenzovat hry z afriky..
    • Mart9
      Třeba Polda 6 *15*
  • Trailer > Samotná hra
    • Nesouhlasím - S Riptide jsem strávil přes 100 herních hodin a vůbec jsem se nenudil *5*
      • Hrál jsem 3 hodiny a musel jsem vypnout, protože takovou nudu jsem snad nikdy nezažil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit