Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Protože nevěděl, že to dostane 9/10. Kdyby to tušil, tak by to neodfláknul a udělal to fotorealistické jako Call of Duty, aby teď neměl vostudu.

  • MickeyMutant

    Nikdo se tady k tomu nemá, tak holt odpovím: Naozaj.

  • nightborne

    Tohle nevysvětlíš lidem, co si to nezkusili =)).

  • Duncan66

    A potom jeste tu o pernikove chaloupce.

  • lukeeeen

    Ahoj, pro ty kteri breci nad grafikou, at si zkusi todle namalovat, je to mnohem, MNOHEM tezsi nez fotorealistika grafika...Todle je opravdu blize umeni. Ve 3d umi tak nejak kde kdo...udelat vektor art na tydle urovni jen par...

  • drasta

    Ja jsem jen chtel rict ze ta hra je fakt skvela a kdo neveri at tam bezi :D

  • nuž grafika na hru 2018 ako s mobilného telefonu značky Nokia z devaťdesiatych rokov je pre niektorých pravdepodobne artový vrchol herného dizajnu v línií im not so much mainstream player and i like all these weird games because im cool ale dajme karty na stol, naozaj 9 ? naozaj ? naozaj ?

  • pointa je v tom, že to low-res rozlišení nemá pražádný smysl jen je to hnusný, no možná to někomu připadá retro, ale proč to pak má plnou paletu barev a ne jen 256 případně 16... Prostě je to jak vytvořit auto s motorem a převodovkou Ferarri  a dát to do kasle vod trabanta sice ten výkon a technika tam pod kapotou jsou, jede to lépe jak trabant, ale využít se to nedá protože díky šhit kasli se stím víc jak 130 jet nedá páč se to rozsipe jak pixely

  • Já bych neřek že ta grafika je hnusná naopak ty barvy vyzuál je naprosto super úžasná, ale co je BIG FAIL je tragické rozlišení.... jako vážně je v roce 2018 potřeba hrát rádoby retro hry v 320x240??? Proč tedy hned plnou paletu barev a ne jen 16 jak z té doby 😂

  • vypadá to dobře, ale proč tak doboru hru která dostane 9/10 někdo udělá v rozlišení hi tech monitorů z roku 1990???🤮

  • lito

    když na hře z roku 2018 je nejlepší vizuál z roku 1990. 9/10 😂

  • Duncan66

    Jde evidentne o to i o to. Mong by klidne uvital lepsi grafiku, ale je ochoten ignorovat vizual na ukor hratelnosti, neni pro nej asi dulezity. Ty jsi podivin, ktery ty hry hraje prave pro ten zrudny vizual. Jinak to neni retro a vzpominani. Retro na vzpominani by bylo, kdyby udelali Prince se stejnou mechanikou, stejnou hratelnosti, ale v dnesnim vizualu, protoze v dobe sveho vzniku to bylo v podstate maximum mozneho. To je neco jineho, nez retro v obleceni, designu auta atp. Oni ty hry nevypadaly jak vypadaly proto, ze to autori chteli, ale protoze si dnesni vizual nemohli dovolit kvuli nedostupnym technologiim.

  • Duncan66

    Nemam s tim problem, to je tvoje falesna iluze. Je to pouze a jen jak pisu uz v uvodnim prispevku, ze ten masochismus nechapu, to je vse.

  • Corvus

    Díky za vynikající recenzi, kterou 10x podtrhávám a podepisuji se pod verdikt. Snažil jsem se obšírně popsat tu nekonečnou propracovanost kamarádům, už když jsem hrál Dead Cells v early accessu. Za mě jednoznačně jedna z nejlepších her roku. Jen bych se opakoval, ale rozmanitost, zábavnost, nádherné obrazovky, návrh monster, pestrá škála soubojových taktik, audio... Dead Cells nemá pro mě osobně chybu. Je to droga.

  • Tady nejde o žádnou toleranci, podobná stylizace je žádaná. Lidem se to líbí, je to příjemné retro a každý občas zavzpomíná, tak proč nespojit retro se současnými trendy? Funguje to tak v hodně odvětví, třeba oblečení, nábytek, účesy a tak dále.

  • Co toleruju nebo netoleruju je moje vec. To si pis, ze chci aby podobny hry porad vznikaly - treba na Last Night se tesim hodne....Ocividne mas problem s tim, ze ma nekdo priority jinde nez ty sam, s tim ti tu asi nepomuzu. A komenty nize ohledne chybejicich oci, to uz je slusnej bizar nebo trolleni.

  • nightborne

    Nevim. Se ho zeptej.

  • Duncan66

    A jakymi smysly se tedy ridi?

  • nightborne

    Tak on je nemá jaksi vůbec a ne kvůli grafice, ale oukej =)).

  • Duncan66

    Dokud se najde hodne hracu, kteri tu hnusnou graqfiku budou tolerovat, tak holt se takove hry budou delat. Je to velice jednoduche. Pokud vam prijde normalni hrat v roce 2018 hru, kde diky hnusne grafice vas hrdina nema ani ksicht, natoz oci a pusu, tak tomu ja rikam masochismus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit