Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju Elite na klavesnici a mysi a nemyslim si, ze bych byl nejak ochuzen a ze by byl zazitek horsi. I kdyz bych si to rad zahral na Hotasu i s Head trackingem. Ale nejak se me do toho nechce investovat, zatim...
  • A má tam být díky a smajlík:-)
  • Ano, tak tohle je obsah, kvůli kterému stojí za to si koupit Level! Výborné interview, za které by se nemusel stydět ani zahraniční novinář. Díky *9*
  • To je nejlepší článek co sem tu četl. a to nejsem ani fanoušek Elite ani sem to nehrál. ale je to fakt dobrý *3*
  • Elite sa da hrat s k+m v pohode, ale tak nejaky ten hotas system je najlepsia volba.
  • walltar
    Tak k EvE joystick nepotřebuješ, to je normální point and click MMO ve vesmíru. Jen hodně zaměřená na PvP.

    A Elite asi taky půjde hrát na myši...
  • Super rozhovor, moc díky za něj. Pořád zvažuju vyzkoušení nějakého takového vesmírného dobrodružství (EVE nebo tohle), ale bohužel už nemám (pravděpodobně) hardware a především joystick, abych si to mohl plně užít. *13*
  • Neodpustim si, ale games play roka bol Polaskuv Elite hh :) nie joke..Spitfires. Ten Elite vyzera byt fajn hra pre fans space simulatorov. Napad s mapovanim a predavanim odhaleneho kozmu mi pride ako genialna namotavka
  • walltar
    Super Interview... Díky.
  • Elite byla vychytyná hra. Když jsem si poprvé všiml, že je na kostelních hodinách, na jedné planetě, aktuální čas, tak mě to celkem dostalo *4*
  • flash789
    No a nebylo by lepsi mi dva takovyhle super clanky nez jen jeden a k tomu pitome hlasovani o hru roku které je naprosto o nicem?

    vyborne pane Dobrovsky:)
  • Alex81
    Padesát éček je možná moc, ale musím uznat že ED je vážně super. Zase u toho kysnu jak před lety u půjčený Amigy a Frontiera. Dokonce jsem si kvůli tomu objednal joystick:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit