Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi taky součástí vesmíru. Jsi nekonečně prázdný a nudný? *3*

    Na vesmíru není nic nudného...
  • Když chce simulovat vesmír to bude simulovat nekonečnou prázdnotu a nudu? *1*
  • Tilwaen
    Popravdě se ani nedivím, když si vezmeš, v kolika osách (+ malé trysky) se můžeš motat. Já mám tedy joystick a je to na něm velmi intuitivní.
  • walltar
    Bohužel celkově tuhle spolupráci ve hře nemají dotaženou... Chtěli by to mít někdy kolem velikonoc.

    Navíc ve hře teď zrovna není moc důvod hrát s ostatníma... Není tam žádný content pro víc lidí.

    Já osobně po launchi ani nezačal hrát... Čekám co přinesou v budoucích upgradech.
  • jaké jsou ve hře možnosti spolupracovat? Jak spolu dva spoluhráči komunikují? Mohou si vyměňovat zboží, mohou se účastnit společných misí? jak se najdou ve vesmíru? Předpokládám, že když je to "masovka" tak tam fungují guildy, klany, frakce...
  • na základe cisla 244 sem si level predplatil...ale poslední cislo 248 je asi nejslabsi hlavně rozhovor se Sislerem a pak clanek o hrani na mobilech, kterej ma nulovou hodnotu
  • Díky za rozhovor. Je to fakt borec.

    Elite jsme si s kámošem koupili a já si k vůli toho koupil po 15 letech joystick (ani jsem to na k+m nezkoušel), ale kámoš to hraje na k+m. Ještě před koupí taky uvažoval o joysticku, ale teď od toho upustil, že si na k+m zvykl tak, že už to jinak hrát nechce.

    Hra je to vymazlená, s láskou dělaná a nabízí spoustu možností, co dělat. Je to simulátor, není to arkáda, takže ovládání je tomu přiměřeně náročné. Na druhou stranu, pokud má někdo zkušenosti s GCS World, tak tak strašně složité, jako GCS to zase není. Je to svým způsobem masovka, klasika, super hra.
  • ....negativní komentáře na Metacritics jsou dosti konkrétní v hodnocení nedostatku ED http://www.metacritic.com/game/pc/elite-dangerous/user-reviews?sort-by=date&num_items=100&dist=negative a rozhodně mě nepřesvědčili o tom že je to dobrá hra s dotaženým vývojem... mnoho slibů nebylo splněno a utratit tak moc peněz.... alespoň to zvažte než skočíte na lep...
  • spoock
    to si musíš vyzkoušt, ale dle mého je k+m asi nejméně vhodná varianta, spíš ti doporuším klávesnici a gamepad, ovládání dvěma analogy je prostě přesnější
  • Alex81
    Hraju k+m a nemam problem, jenomze temer nebojuju. Ale stejne jsem si objednal joystick.
  • ogami
    Tak to rad slysim, tohodle jsem se trosku bal ... dalsi vyvoj a provoz serveru bude neco stat a ja jen doufam, ze bude dostatek zdroju, aby tadle hra mohla fungovat a vzkvetat dal ;)
  • Docela bych to zkusil....bojim se toho ovládání *8* mám x360 gamepad v pc. Dá se to hrát na myši? Nebo bude lepší ten gamepad? V Xku me to šlo líp na myši teda a nebyla to žádná sláva. Díky
  • spoock
    No, kdyby to pak časem vyšlo i pro konzole, tak bych si to rád zahrál. Počítač je kraksna, která tu hru sotva rozjede na LOW, 720p a ještě se to občas kouše. Strašně rád bych si zahrál vesmírný simulátor a ty staré kousky mě už moc nelákají, snad až na Homeworld. Braben je navíc nakloněn i konverzi na jiné platformy, což u Star Citizenu je dost nejisté.
  • spoock
    já sice plnou verzi nemám, podařil se mi sehnat offline tutorial, ale zkoušel jsem klávesnice+myš a není to ono, pak jsem zkusil Xbox ovladač a hned jsem měl i nějaké úspěchy, dokonce mi nevadilo, že nedržím klasický joystick.
  • Skvělý rozhovor. Level si sice nepředplatím ani nekoupím, ale kdyby takovéto články vycházely dejme tomu v placené sekci webu, neměl bych problém (v závislosti na ceně) za rozsah a kvalitu zaplatit.
  • flash789
    Uz na to mam vek, veverko:)
  • Tilwaen
    Celkem mě překvapuje, kolik lidí říká, že to jde hrát na k+m bez problémů; v recenzi na jednom zahraničním webu redaktor psal, že to zkoušel s k+m a trvalo mu jen půl hodiny, než dokázal zaparkovat loď na stanici *1*
  • walltar
    Jinak... Do Začátku roku se Elite prodalo 300 000 kusů se ziskem 26milionů dolarů... Dost pěkný výsledek na takhle úzce zaměřenou hru.
  • Mno ja to nastesti dal jeste pred releasem takze jen za 40. Ale kdybych ted nemel herni krizi, coz znamena, ze nemam chut skoro nic hrat (coz je na druhou stranu celkem fajn), tak bych to paril jeste ted. Ale uz zase chytam slinu, takze zacnu asi vydelavat, brouzdat vesmirem, abych si mohl dovolit lepsi lod nez Asp a hlavne abych ziskal nejakou reputaci, pristupy do nekterych systemu a hlavne rostl v rancich :D.
  • Neni nad to kritizovat vzdy a za vsech okolnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit