Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten poslední odstavec se Vám teda moc nepovedl, že je hra kompletní a hotová? LoL...
    Schází dva druhy prostředí, ještě přibudou další hrdinové, předměty, monstra.
    • boze...
  • sevastopol
    Vypadá to super, ale bohužel to mělo být ve 3D a pohledu ála Skyrim.
    • 3D pohled je skvely, ale pro hard core DUNGEON hru neni treba. Tim nerikam, ze DD je hard core. Jde o to, ze drive stacilo pri hrani D&D papir tuzka a kostky a jaka to byla zabava. Tato hra k tomu dava hezkou grafiku. Hlavnim tahounem jsou souboje a vlastnosti, schopnosti, kde hrac propocitava kombinace, voli strategii. U klasickych 3D her ala Skyrim je tahounem samotna "akce" mlaceni mecem , uhybani apod.
    • VaZqeZ_EU
      Ve 3D může bít skvělá scéna, Ultra HD textury, všemožné ambientní okluze a podobné, ale estetiku 2D grafiky nikdy nenahradí. ..a ani nemůže *3*
      • sevastopol
        To je pravda, ale po určitý době bych si každý 2D svět chtěl projít ve stejný atmosféře i ve 3D. Je umění to udělat správně, ale to už je problém vývojářů.
  • solomon.short
    precetl jsem si o teto hre dojmy od MickTheMage a zjistil jsem ze to vlastne nechci hrat. Snad se ze me na stara kolena nestava slunickovy clovicek

    ale kazdopadne diky Micku :)
    • Kouzelník Mick kecá, je to Slovák vole, klid, zkus to ;)
    • Chim
      Nebyl by tam odkaz?
      • Morraw
        http://www.mickthemage.sk/2015/02/dojmy-darkest-dungeon-beta.html
        • Chim
          Díky
  • Zayl
    "ale jako taková je hra již nyní takřka perfektně odladěná a jediné nedodělky spočívají v absenci dvou posledních oblastí..."

    Naprostá lež. Ve hře je furt požehnaně bugů a balance není zdaleka tam, kde by měl být. Za takové prohlášení bych fakt fackoval. Ale ano, v rámci Early Accessu je to velmi hratelné.
    • Bugov to ma menej ako AAA hry pri launchi. Aspon teda mna nestretol ani jeden, a to mam asi 50 weeks za sebou. Balance nie je idealna, ale znovu lepsia ako vacsina titulov pri launch. Tie 3 prostredia aj vsetky postavy su uplne bez problemov hratelne..takze az take klamstvo to naozaj nie je.
      • Zayl
        No a? Hra rozhodně furt není "takřka perfektně doladěná".

        Je to prostě a jednoduše lež. Já mám zasebou tak 250 týdnů na několika buildech a je ještě sakra co dělat.

        Edit: A mimochodem co to je za argument ohledně těch AAA her? Uvědomuješ si o kolik složitější jsou technologie použité třeba v Unity než v tomhle? To je samože neomlouvá když to při launchi nejede, ale nějak nevidím jak je to relevantní.
        • Goblin
          Hádám, že argument spočívá v tom,že "áčkovky" berou víc peněz (v plné verzi) než DD (v alfě/prototypu); za mnohem méně muziky(alespoň z hlediska designu).

          Ostatně, vyzdvihovat Unity oproti na míru vivinutému enginu je nebetyčné chucpe, ale to jen tak mimochodem... *1*
        • GlaDOS
          Na druhou stranu ve vlastně vyvinutém enginu můžeš nadělat spoustu chyb, zatímco Unity spoustu věcí vezme za tebe.
        • Ja s tebou suhlasim..ale to ty si pozuil slova "naprosta lez" , co by sa dali pochopit, ze hra je na rodiel od tvrdenia autora clanku nehratelna a uplne zabugovana...a to nie je. Je to Early Access , takze samozrejme , ze je este nie je vo finalnom stave.
      • VaZqeZ_EU
        Ještě jednou: Nejde o bugy (s tím, se samozřejmě počítá), ale o nevyváženosti většiny aspektů ve hře. Hratelná je samozřejmě už teď, ale já si radši počkám.
        Jednoduše: Vývojáři musí ještě změnit hodně číslíček.
  • souboje mi připadají jako South Park: Stick of Truth laděný víc do temna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit