Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Přesně *3*
  • Inquisitor
    Jo Zeman, to je klasika. Asi se na to budu muset zase jednou podívat :)
  • VaZqeZ_EU
    Mně zase tohle - Krabat: Čarodějův učeň (1977) (spíše atmosférou) *1*
  • VaZqeZ_EU
    Ještě jednou: Nejde o bugy (s tím, se samozřejmě počítá), ale o nevyváženosti většiny aspektů ve hře. Hratelná je samozřejmě už teď, ale já si radši počkám.
    Jednoduše: Vývojáři musí ještě změnit hodně číslíček.
  • Bugov to ma menej ako AAA hry pri launchi. Aspon teda mna nestretol ani jeden, a to mam asi 50 weeks za sebou. Balance nie je idealna, ale znovu lepsia ako vacsina titulov pri launch. Tie 3 prostredia aj vsetky postavy su uplne bez problemov hratelne..takze az take klamstvo to naozaj nie je.
  • Zayl
    "ale jako taková je hra již nyní takřka perfektně odladěná a jediné nedodělky spočívají v absenci dvou posledních oblastí..."

    Naprostá lež. Ve hře je furt požehnaně bugů a balance není zdaleka tam, kde by měl být. Za takové prohlášení bych fakt fackoval. Ale ano, v rámci Early Accessu je to velmi hratelné.
  • erm ... "osobitym"
  • Trojka uz si ale jede v min osobytym stylu—coz je skoda.

    A byt ma Darkest Dungeon mou pozornost uz od prvnich obrazku, tak je dobre cist, ze pod krasnou vizualni slupkou tepe i zajimava hra.
  • MickeyMutant
    Ten styl mi připomněl tohle:

    https://www.youtube.com/watch?v=sBoKcqB69Kw
    https://www.youtube.com/watch?v=Hd7uTHCcMxc
  • to moc rád slyším :) vím že na tom usilovně pracujou počkám si až budou hotovy a pak si to užiju naplno
  • del0
    Tak sem koukal na nějakej let's play a je to celkem nářez. *1*
  • Chim
    Tak tohle se hodně povedlo. Dnes asi půjdu spát až zítra *1*
  • navíc hlavní úkol je dostat všechny postavy na level 6 a pochybuju, že by se ti chtělo hrát vždy každou postavu se třemi heliony.
  • Veteran questy su dost narocne.
  • pravda a taky, než našetříte peníze, aby hrdinové vládli nejlepším vybavením, nejlepšíma obyčejnýma a kempovacíma skilama a na léčení aby netrpěli všemožnýma neduhama. Mám už to skoro projeté: 10/10.
  • Uz to trochu ladili, stunlock uz velmi nejde a aj helionov trojutok dostal slusny nerf.
  • Nemáš souložit se špinavci
  • Na Tvém příspěvku je vidět jak se nehodí hodnocení souhlasím/nesouhlasím. Možná by bylo fajn kdyby bylo líbí/nelíbí i souhlasím/nesouhlasím? Jinak Líbí/nelíbí je obecnější a trefí se do všeho, souhlasit/nesouhlasit se dá jen s názorem a v jiných případech to vypadá divně :D
  • eStar
    Nejsem znalcem všech děl od Poa, ale tady se mi spíš zdá že se autoři hry inspirovali Lovecraftem, některá ta monstra a kouzla jak kdyby vypadla z jeho povídek.
  • VaZqeZ_EU
    Ano, to je období, kdy se zdá, že jde vše jak má.
    ..ale dříve či později, ti nebudou vycházet "náhodné" události, a začneš "opět" trpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit