Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak kvůli této hře, jsem si zpětně koupil PS3, takže jí mohu opět prodat. *6*
    • Chudáčku :(
  • Tohle asi všechny detaily zatím co? Třeba nějaký jiný rozestavení.nepřátel? Nový Npc? Nebo cena? Aspoň tak jak to bylo u Scholar of the first sin u Dark souls 2
  • Prva poriadna hra na Switch od Zeldy...snad to rozbeha aspon v grafike z PS3 ked uz i Skyrim tam museli graficky downgradovst
  • Dobre, ale tajne jsem doufal i v remaster Demons Souls... skoda
    • no tak si hlavne kup tento remaster. jediny zpusob presvedcit Namco, ze je to super napad. ja si ho koupim 2x, na Switch a na Ps4Pro
      • Jsem rád že podpoříš koupí i Switch, ale Demon Souls patří Sony, takže remaster Demon Souls ti výjde, jestli vůbec tak na PS4pro
  • nemyslím si, že to bude nejak slavne ten remaster, ale samozřejmě se těším, hra je naprostá kultovka a jedna z nejlepších veci, co jsem hral. Tesim se na Sifa *14* Jen se mi ho nechce chudacka zase zabijet.
    • Say10
      Až na to, že Sif je holka. Ale jinak taky vždy uroním slzu.
  • A nteraz vážne. Naozaj tá hra potrebuje remaster?
    • Say10
      Upřímně si myslím, že jí to spíše uškodí. Pro někoho, kdo ještě neměl tu čest s DS1, tak možná ho lepší grafika přesvědčí dát hře šanci, ale osobně se spíše bojím. Pro mě je DS1 srdcovka taková jaká je a bojím se, že remaster už nebude mít ten pravej jedničkovej feel.
      • Jojo já se taky bojim, ale kdyby to někdo zvládnul dobře, bude to mrda *1*
    • Ta ho potřebovala už když vyšla *1*
    • zaty
      Na PC ne, tam se dá omodovat jak cyp, na konzole jistě.
    • Za mně ano,PS3 nemám a na PS4 koupím.
    • ano, pan kokotny. naozaj potrebuje, lebo to chodi v podpremernom frameratu na ps3 a xbox 360
  • Jsem zvědavej, kdo první dohraje switch verzi při lítání ve wingsuitu nebo v žaludku velryby, protože jinak už jsme asi viděli všechno.
  • To ako bude port v Unity? :)) (pre uplnost - narazka na Polackov slint v jednom z poslednych FC)
    • Jo, to byla pěkná blbost. Hodně her na Switchi běží i v Unreal enginu 4. Unity je nicmene zastoupeno vcelku hojne.
  • Se těším,koupím na PS4,snad bude i Demon souls remaster.
  • To je dobrá správa. Puvodní verze už zestárla a remaster je treba jako sul.
    • jako soul...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit