txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (107 příspěvků)

• Tomi (anonym)

A co ovládání?

před 7 hod.
  • Jan (anonym)
    1 se líbí

Multiplayer je naživu stále.

14.1. (2 dny)
  • Jan (anonym)

To měla bejt reakce na Carnage.

14.1. (2 dny)
  • Carnage (skrytý)

No, ale ne moc.

14.1. (2 dny)
  • Carnage (skrytý)

Jedinej důvod pro to koupit na PC je ten, že multiplayer bude zase naživu ale jinak hra bude vypadat jako s DSfixem.

14.1. (2 dny)
  • W (anonym)

Se ukáže, jsem hodně zvědavej jak to bude vypadat.

14.1. (2 dny)
  • Jerry (anonym)
    4 se líbí

Jednicka byla stejne nejlepsi. Jeste remasterujte Demons Souls pls, tam to vsechno zacalo :)

14.1. (2 dny)
  • W (anonym)

Démoni by si to určitě zasloužili, ač mě víc baví DS1.

14.1. (2 dny)
  • lolo (anonym)

Demon's Souls už jde hrát na PC...

14.1. (1 den)
  • Morbid (anonym)

To bych se asi radostí posr...hm. *4*

včera v 09:58
  • A2 (anonym)

MP pro 6 hráčů? To doufám akorát v aréně.

13.1. (2 dny)
  • Hitsuran (anonym)
    2 se líbí

Pokud to nebude port primárně pro nintendo tak by to mohlo dopadnout dobře.

13.1. (3 dny)
  • ugo (anonym)

To by nebyl 4K remaster, ale port ps3 verze.

14.1. (2 dny)
  • Samuel (anonym)
    3 se líbí, 6 se nelíbí

A opravi ty bugy? Prosekavani sten, prosekavani NPC, kouzla pusobici pres zed?

12.1. (3 dny)
  • Gustav (anonym)
    7 se líbí, 5 se nelíbí

je celkem sranda, že s tímhe hra roku má 2011, ale mnohem menší množství než xkrát dražší open worldy ala W3, kde kolizní systém, hitboxy, A.I, Agro nefunguje vůbec.

13.1. (3 dny)
  • Prase (anonym)
    1 se líbí

To je featura, vole.

včera v 21:10
  • Dworkin (skrytý)
    4 se líbí, 4 se nelíbí

Mohli by tam zařadit nějakou lehčí obtížnost.

Nepovinně. Nebojte, vy masochisti byste o nic nepřišli. Nám casualům by to pomohlo. ;)

12.1. (3 dny)
  • W (anonym)
    4 se líbí

Na první hraní jsem dostával hrozně po tlamě *1* , ale pak se do toho člověk dostane, netřeba vzdávat, jen to vyžaduje víc hráčovi pozornosti *5*

12.1. (3 dny)
  • Dworkin (skrytý)
    5 se líbí, 1 se nelíbí

Věřím tomu, že se do toho člověk dostane, ale pořád ty boje zabírají víc času a stojí víc úsilí, než bych tomu rád věnoval. Docela mě zajímá ten svět a myslím si, že není nic proti ničemu, když mi dovolí ho prochodit, aniž bych měl příliš ošoupané prsty. :) Třeba v FPS jsou taky nejlehčí úrovně obtížnosti, v životě bych je takhle nehrál, ale chápu, že jsou lidi, kteří to tak mají rádi. A kdo jsem já, abych jim diktoval, jak si mají užít hru, za kterou si zaplatili.

13.1. (3 dny)
  • W (anonym)

Asi by to přišlo o ten náboj, super pocit když to začneš skládat po velkém usilím *3* .

13.1. (3 dny)
  • blocker (anonym)
    2 se líbí, 2 se nelíbí

Ide o to, že tá hra si vybudovala povesť práve na vysokej obtiažnosti, urobiť z toho casual záležitosť, to by si moc nepomohli, aj keby bola len voliteľná.

13.1. (3 dny)
  • eee (anonym)
    1 se líbí, 1 se nelíbí

tak at si zahraje trojku, ta sla vice k mainstreamu, uz musís daleko mene resit vahu zbrani, mas tam teleporty od zacatku, je lépe pripravena na coop, takze si tam muzes pomoct, je graficky atraktivní a porad je to hodne kvalitni hra, ano ty DLC jsou obtizne jako prase, ale tsou stejne jenom pro ty zkusene hrace delane..

13.1. (3 dny)
  • Dworkin (skrytý)
    4 se líbí, 1 se nelíbí

Já myslím, že po tolika letech po vydání už by to pověsti značky neuškodilo. :)

13.1. (3 dny)
  • eee (anonym)
    1 se líbí, 1 se nelíbí

to je série, která má dost náročné fanoušky(dost často až otravné blbce) Spoustu lidi nevadí trojku jen proto, že tam nefungovalo poise. Kdyby přišli s casual obtížností, tak bys viděl ten hate...

13.1. (3 dny)
  • eee (anonym)

nenávidí trojku*

13.1. (3 dny)
  • Prase (anonym)

Jak už zmiňovali lidi nade mnou, Dark Souls by s casual obtížností ztratily velkou část svýho specifickýho kouzla. Bez toho napětí, adrenalinu a pocitu zadostiučinění, když se dostaneš skrz obtížnou lokaci, nebo konečně porazíš obzvlášť tuhýho bosse ti zbyde "jenom" velmi dobrá RPG rubačka se super lore, vynikajícim level designem, ale i naprosto dementní AI a hromadou divnejch bugů.

včera v 21:40
  • Petr (anonym)
    1 se líbí, 2 se nelíbí

Ne.

12.1. (3 dny)
  • Dworkin (skrytý)
    4 se líbí, 2 se nelíbí

Nebuď sobec... :)

13.1. (3 dny)
  • lolo (anonym)
    1 se nelíbí

Ta hra je naprosto jednoduchá, stačí hrát v coopu nebo podle návodu...

13.1. (3 dny)
  • muslimak (anonym)

Shut up and take my money!

12.1. (3 dny)
  • ewan (anonym)
    3 se líbí

Tenhle klenot by potřeboval péči mistrů, kteří by oprašovali každou texturu s respektem. Ve finále dostaneme sweetFX, lepší rozlišení a odemčené FPS a novou cenu *4*

12.1. (4 dny)
  • W (anonym)
    1 se líbí

Máš recht, tohle by měl dělat někdo s citem, mám obavy jak to dopadne. Zas hůř jak původní snad ne *1*

12.1. (4 dny)
  • ewan (anonym)

daji teleporty od začátku a bude *1*

12.1. (3 dny)