Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co ovládání?
    • Hele, jestli je to narážka na údajně špatné ovládání na Windows, byl jsem teď u táty, kde mám starý počítač, tak jsem tam nainstaloval Dark Souls a zahrál si dvě hodiny na klávesnici s myší a nechápu, co těm fňuknám vadí. Naprosto v pohodě. Proběhnul jsem to po draka, podíval se zezadu do BlightTownu, kde byly fps naprosto v pohodě. Je to lepší než na PS3, tak o co jde?
  • A opravi ty bugy? Prosekavani sten, prosekavani NPC, kouzla pusobici pres zed?
    • To je featura, vole.
    • je celkem sranda, že s tímhe hra roku má 2011, ale mnohem menší množství než xkrát dražší open worldy ala W3, kde kolizní systém, hitboxy, A.I, Agro nefunguje vůbec.
  • Prva poriadna hra na Switch od Zeldy...snad to rozbeha aspon v grafike z PS3 ked uz i Skyrim tam museli graficky downgradovst
  • Tohle asi všechny detaily zatím co? Třeba nějaký jiný rozestavení.nepřátel? Nový Npc? Nebo cena? Aspoň tak jak to bylo u Scholar of the first sin u Dark souls 2
  • MP pro 6 hráčů? To doufám akorát v aréně.
  • Tak kvůli této hře, jsem si zpětně koupil PS3, takže jí mohu opět prodat. *6*
    • Chudáčku :(
  • Jedinej důvod pro to koupit na PC je ten, že multiplayer bude zase naživu ale jinak hra bude vypadat jako s DSfixem.
    • Se ukáže, jsem hodně zvědavej jak to bude vypadat.
  • Let's the GRIND begin...
    • Ked uz tak Let the GRIND begin.... ked Let’s tak potom Let’s begin the GRIND
  • nemyslím si, že to bude nejak slavne ten remaster, ale samozřejmě se těším, hra je naprostá kultovka a jedna z nejlepších veci, co jsem hral. Tesim se na Sifa *14* Jen se mi ho nechce chudacka zase zabijet.
    • Say10
      Až na to, že Sif je holka. Ale jinak taky vždy uroním slzu.
  • Shut up and take my money!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit