Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ide o to, že tá hra si vybudovala povesť práve na vysokej obtiažnosti, urobiť z toho casual záležitosť, to by si moc nepomohli, aj keby bola len voliteľná.
  • Asi by to přišlo o ten náboj, super pocit když to začneš skládat po velkém usilím *3* .
  • Ked uz tak Let the GRIND begin.... ked Let’s tak potom Let’s begin the GRIND
  • u mě není ani v top 100
  • Věřím tomu, že se do toho člověk dostane, ale pořád ty boje zabírají víc času a stojí víc úsilí, než bych tomu rád věnoval. Docela mě zajímá ten svět a myslím si, že není nic proti ničemu, když mi dovolí ho prochodit, aniž bych měl příliš ošoupané prsty. :) Třeba v FPS jsou taky nejlehčí úrovně obtížnosti, v životě bych je takhle nehrál, ale chápu, že jsou lidi, kteří to tak mají rádi. A kdo jsem já, abych jim diktoval, jak si mají užít hru, za kterou si zaplatili.
  • Nebuď sobec... :)
  • Pokud to nebude port primárně pro nintendo tak by to mohlo dopadnout dobře.
  • Praise the sun.
  • https://cdr.cz/clanek/emulator-playstation-3-slavi-novy-uspech-demons-souls-uz-je-hratelny-na-pc

    gg
  • Ta hra je naprosto jednoduchá, stačí hrát v coopu nebo podle návodu...
  • je celkem sranda, že s tímhe hra roku má 2011, ale mnohem menší množství než xkrát dražší open worldy ala W3, kde kolizní systém, hitboxy, A.I, Agro nefunguje vůbec.
  • Ne.
  • A opravi ty bugy? Prosekavani sten, prosekavani NPC, kouzla pusobici pres zed?
  • Na první hraní jsem dostával hrozně po tlamě *1* , ale pak se do toho člověk dostane, netřeba vzdávat, jen to vyžaduje víc hráčovi pozornosti *5*
  • Jojo já se taky bojim, ale kdyby to někdo zvládnul dobře, bude to mrda *1*
  • Máš pro to důkaz?
    DS na PC zabírá cca 5 GB.Těžko uvěřit, že do toho nacpali 7k.
  • Mohli by tam zařadit nějakou lehčí obtížnost.

    Nepovinně. Nebojte, vy masochisti byste o nic nepřišli. Nám casualům by to pomohlo. ;)
  • Nemas zac, synu!
  • Shut up and take my money!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit