Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle klenot by potřeboval péči mistrů, kteří by oprašovali každou texturu s respektem. Ve finále dostaneme sweetFX, lepší rozlišení a odemčené FPS a novou cenu *4*
    • Máš recht, tohle by měl dělat někdo s citem, mám obavy jak to dopadne. Zas hůř jak původní snad ne *1*
      • daji teleporty od začátku a bude *1*
  • Já chcůůů demon souls na pc ;/;
    • https://cdr.cz/clanek/emulator-playstation-3-slavi-novy-uspech-demons-souls-uz-je-hratelny-na-pc

      gg
  • Osobne povazuji DS1 za Tu hru. Nejlepsi ever. Kdyz jednu hru na pusty ostrov, tak tuto. Hru co jde hrat porad dokola.
    A to i pres spoustu vytek, jako otresny PC port, a otresny pristup k cloveku, co to hraje poprve.
    A horsi nez puvodni verze to snad byt nemuze. Ackoliv kdo vi, co vsechno zmeni ..
    • u mě není ani v top 100
    • Praise the sun.
  • Let's the GRIND begin...
    • Ked uz tak Let the GRIND begin.... ked Let’s tak potom Let’s begin the GRIND
  • Bože děkuji!!!!
    • Nemas zac, synu!
  • spoock
    Já bych raději Dragon´s Dogma remaster na Switch.
    • Proc nemit oboji !? A jak je DD dobre, tak jsou DS lepsi ..
      • spoock
        pro člověka, co není skoro schopen projít přes prvního bose je tahle hra omyl, zkoušel jsem DS3, zkoušel jsem DS1 a ne, není to můj šálek, navíc DD je zcela jiný typ hry
        • Zkus znovu jedničku, jenom tentokrát drž equip load pod 25% maximální nosnosti, zahoď štít a jenom rolluj. Hra je najednou výrazně zábavnější a lehčí.
          • Rolování je nedůstojné a nehezké.
  • Dobrá zpráva, Dark Souls není nikdy dost...
  • Vogon
    Vítejte v roce 2018, kdy vychází remaster hry slibující 4k, když PC verze hry z roku 2012 obsahuje 7k textury. Hra je obsahovala vždycky, použijte DSfix k jejich odemčení, lze dosáhnout až 6800x3600.
    • Lenze tie 7k textury maju zaklad v nativnych lowres texturach z konzol, cize mozes mat aj 20k a detailnejsie tie textury nebudu...
      • Vogon
        Lenže nemáš pravdu ty. Většina textur v Dark Souls je ve kvalitě 7k, což je jejich původní kvalita a DSfi tohle odemyká, a na konzolích je jejich kvalita zhoršena. Podobně hra obsahuje nejrůznějš efekty, které zhoršují její vizuální stránku a skrze DSfix je můžete prostě vypnout. Hra na konzolích ani v 720p snad nejela, myslím že to jelo v 570p.
        • Máš pro to důkaz?
          DS na PC zabírá cca 5 GB.Těžko uvěřit, že do toho nacpali 7k.
        • 7k textury říkáš? A máš nějakej screen? Že bych to srovnal s tímhle?

          https://dto9r5vaiz7bu.cloudfront.net/7acaw94nnnfv0/source.jpg
        • Ale ty textury i když si navýšis, tak nejsou moc pěkné, třeba Sens Fortress je potřeba zmodovat...
    • Jsem zvědavej, jestli opraví aspoň ty textury, který se kvůli bugům zobrazovaly v mnohem menším rozlišení. Pokud to fakt zremastrujou a na konzolích to bez dropů poběží v 60 fps, tak budu kvůli hackerům radši hrát tam. Zas tak často je na pc nepotkávám, ale i s watchdogem není nic otravnějšího.
    • 6800x3600? A neni to malo, sefe? Vic pruhu, vic Adidas!
    • Já bych s tou skepsí ještě počkal. Pořád můžou ještě opravit Blighttown a dodělat některý lokace.
      • Blightownu nic není, jen tam nebyl pořádný FPS, to už je opravené v PC verzi.
    • presne tak, taky ocekavam upscale nikoliv nové textury, predpokladam, ze to bude ve finale vypadat hure nez namodovana PC verze.
  • škoda že to remastruje snad nejhorsi publisher, pak tomu nacpou plnou cenu a půjdou na trh. Hruza. Pritom tahle hra si o remaster řiká ale o remaster ve stylu CoD4. Jinak hra je samozrejme genialni...
    • Bandai Namco je nejhorší publisher? Proč?
      • nenažraní otrokáři něco jako Konami...
        • maros.goc
          vieš že majitelia PC verzie majú 50% vernostnú zľavu? :) stále si to o nich myslíš? :)
          • Za to co předvedli s 1 a 2, by to měli dávat zadarmo *1*
  • podpriemerne hry sa nikdy nevyhrabu z valley of drakes.. najlepšie hry od Ubisoftu a EA to dotiahnu nanajvýš po firelink shrine... drvivá väčšina skvelých hier sa nedostane cez undead burg.. tie najlepšie legendy ako Mafia,Half Life,Doom,witcher sa dostanú pred brány Sen´s Fortress ale dalej už nikto..
    Dark Souls1.Dark Souls3 a Bloodborne pobavene sleduju z Anor Londa konkurenciu.. Dark Souls 2 sledovať nemôže stráži vstup do Anor Londa... akurat Zelda na rogale má šancu preletieť vysoké brány Anor Londa a tým sa priblížiť božskej dokonalosti souls hier
    • +
    • Zajímavě podaný názor...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit