Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam, ze si to myslel ironicky. Samo AMD prezentuje tuhle kartu jako akceleraci multimedii spis nez nejaky paransky zazrak. Je tu humus za par korun s vykonem, ktery rozhodne nepatri do herni konzole budoucnosti, ktera tu ma byt i za 5 let a na ktere ma bezet konecne alespon full HD a nejlepe v te dobe s 3D stereo zobrazenim. Uz dnesni hry tahle karta neutahne ve 30 fps v rozumnych detailech a HD *9*
  • Proboha *1* *1* *1*
  • Ale bude. Výkonově to sedí a je to od AMD.
  • Hairy_Ass
    Hele, nemyslel si spíš gregoriánský kalendář, ty viktoriáne? *1*
  • nojo nějak si to pojistit musíš že? Co kdyby se letos 12.12. nic nestalo vid? Takovejch sedmilhářů už bylo a bude *1*
  • Ježiši já sem pravopisné hovado, radši si du dát dvacet. *16*
  • "zkušeností" mělo být spíš "zkutečností", omlouvám se *1*
  • To jestli je přesný nebo ne je jedno, každopádně to že skončí neznamená, že skončí svět, pouze skončí jeden cyklus kalendáře, stejně tak jako dnešní viktoriánský kalendář proletí od ledna do prosince. Je sice pravda, že se 1.1. následujícího roku vždycky probudíme, a cítíme se "totálně zničení", ale konec světa to rozhodně není. *2*
    Každopádně, k tématu, titulek + obrázek viditelný z hlavní stránky mi spíš přišel jako ilustrace nějakého z science perků z falloutu, než něco, co by se mohlo stát zkušenosti. Po HW stránce nemám nejmenší ponětí jak by se jim to mohlo povézt (jedině že mi nějaký revoluční vynález posledních pár let unikl). A po SW stránce, to se jim určitě "zvýší prodeje a sníží se počet pirátů", conrats.
  • špatně. není hroznej ale hrozivej *1*
  • žádný radeon hd 6670 tam nebude :-)
  • Jestli tam k tomu dají ten Radeon HD 6670, tak to bude dobrá mašina.
  • ve výpočtu konce roku 2012 je chyba, astronomicky končí májský kalendář, až za 104 let
  • to je hrozný nadpis *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit