Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bazarová ochrana?? Dělaj si prrdel?
  • Ježiši očem se zase dohadujete je to konzole a ne pc takže ta grafika stačí neni to jako pc kde má každej jinou sestavu co si myslíte že je v současném Xku tam je 7čková generace geforce a jak pořádné hry stim vykouzlí když chtějí
  • Umaroth
    tak jako mě x360 taky stačí, nejsem nějaký polygonový fetišista, ale treba propracovanejsi AI, rychlejsi loadingy atd. bych uvítal
  • Holt některé lidi zřejmě předpovídání konců světa baví - jinak si nedovedu vysvětlit, proč jsem jich už tolik přežil :-)
  • Zase to LOLtaku jak zdroj?
  • irdzi
    pokud bych si měl vsadit, tak vsadím na HD DVD ... microsoft toho má plný sklady, nemusí platit sony za blu ray, kapacitu to ma dostatečnou a kdyby ten formát použil jenom pro učely her (filmy jsou pase) tak tím i zabrání pirátění ...
    Ale je to jenom zvědavost ... dovedu si představit, že dalších 5 let si budu úplně v pohode užívat X360 a nějaká lepší grafika mě zase tolik netáhne ...
  • A to ještě byla cena dotovaná.
  • anti bazarova ochrana to bude asi na zpusob gta 4
  • Asharak
    Tak podle PCT by měl xbox 720 mít Radeon 6670 , = bída. Sice levný šmejd ale šmejd. Hlavně že to někde AMD prodá, o to jim jde... viz přejmenování na 7670 *10*
  • Hairy_Ass
    O to právě jde, nikdo přesně neví, jak synchronizovat Mayský kalendář s tím naším. A i tak je hloupost hned věřit na apokalypsu, to bychom se rovnou mohli každý den připravovat na konec světa, jako ve středověku. *4*
  • Umaroth
    PS: drahe jak prase ? si myslis ze novej xbox bude stat 4500 jako ted 360ka? kdyz bylo novy PS3 tak stalo 20k, takze predpokladej ze novej xbox bude stat minimalne 10-12k.
  • Umaroth
    pochybuji, dnes je standart v PC 4GB a za cca 2 roky, kdy by konzole dle selskeho rozumu mela vyjit to uz bude slabsi prumer, takze ta konzola to urcite bude mit.
  • Dnes je bezne mit Full HD TV dokonce uz i 46", ostatne takovou maji i rodice. Plasma za par tisic z Alzy. Na tom vypada 720p hra, dokonce vetsinou bez AA jako humus. Od next genu cekam opravdu alespon HD, kdyz tu ma byt i za nekolik let, kdy vetsina lidi bude mit klidne 50" TV *9*
  • Omlouvám se za překlep - apokalipsa by to byla v pořadí čtvrtá - následovaná pátým stvořením světa - zase o něch hnusnějšího než byl ten předchozí.
  • Ohledně Mayů: Vzhledem k apokaliptickému charakteru mayského náboženství, je předpoklad, že po skončení kalendářního cyklu očekávali (další, v pořadí již 5.) apokalipsu dost pravděpodobný (ač žádné proroctví v tomto směru nebylo nalezeno). Každopádně ten přepočet na náš kalendář je dost nepravděpodobný a i kdyby byly proapokaliptické předpoklady o jejich náboženství i kalendáři správné, tak nechápu proč předpokládat, že je jejich náboženství věcně správné.
  • Já bych tam dal Windows Vista a sdílenou grafiku od Intelu
  • 21.12.2012
  • S tou pameti nevim, ostatne tyhle v konzolich pouzivane pameti sou drahe jako prase. Nedivil bych se, kdyby tam bylo tak kolem 2GB pameti sdilene s grafikou.
  • Umaroth
    Tak, že bude nový Xbox mít blue-ray ja naprosto jasne, myslím si že hry rozsekané na x dvd neni nejlepší a jeste nutnost instalace, popripade jako v BF 3 lidi bez HDD tam nebudou mít HD textury... Předpokládal bych 8jádrový procesor (popřípadě 6ti), 1Gb grafiku (ne.li více) a 4gb ram. Je to muj odhad, ale nemyslím si, že tyto parametry by měli být nějak daleko od pravdy. No a nebo dalsi Xbox bude Cloudová konzole alá ONlive a všem spekulacím se vytře zrak *15*
  • Full hd to určitě nebude. O FHD ale také nikdo nemluvil. Ta karta je dobrá. Ořeže se trochu sběrnice, aby to moc nestálo a určitě to bude lepší jak současný Xbox. Jsem s tím spokojený, hlavně by mohl vyjít už za necelé dva roky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit