Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Night City se jmenuje podle týpka co to město založil. A V je dost dobrý neutrální jméno, já si pod tím představím např. Victor.
  • Jack1947
    Hmm nedivil bych se kdyby to byla převlečená konzole...
  • Jack1947
    Mluv za sebe prosím, navíc tobě je dávali bud trollové protože jak říkáš že tě to bavilo a nebo prostě jen pár lidí co s tebou nesouhlasilo jak furt na všechno kolem pc a ostatních nadáváš.
  • Row
    Docela by mne zajimal hacking... ne ze bych potreboval ve hre psat primo pythonovy scripty, ale nejakej trosku realistictejsi pristup by tomu prospel... neco jako uplink pro 21. stoleti :D
  • Row
    -1 (at mas radost :D )
  • TheGGG
    BTW: offtopic, sorry jako, ale proč zmizela možnost disliků... já vím, je rok 2018 a všichni jsou uražení a přecitlivělí, ale toto je fakt otrava. Já a Jack jsme ty disliky rádi sbíraly...
  • martan
    Nie, resp. no striela kazdy nieco ine z tych co to videli. Oni oficialne tiez nic nepotvrdili.
    Ti co to videli vraveli, ze to slo vcelku plynule. Ja by som tipoval, ze to slo s nejakym resolution scale vo "fake" 4K a mozno to mali locknute na 50 alebo 60FPS.

    Velmi pochybujem, ze by teraz (bez optimalizacie) na takej zostave podla toho ako opisuju, ze to bolo detailne vytiahli plne 4K@60FPS.

    Tak ono to je este daleko z tohto nieco vyvodzovat ale teda aspon to slo na vcelku normalnej high-end zostave, nic zas tak uplne prestrelene.
  • TheGGG
    bože ty jsi směšný.... to takto brečíš vždy když vysedáváš v hipsterské čajovně, čucháš svíčky z himalájí a popíjíš čaj z indie? Prej mainstream, jako by jsi byl ty něco jiného....
  • Draken69CZ
    Ví se v jakém rozlišení a jak to běželo? Jinak je to celkem v poho, něž to vyjde bude to lepší herní PC.
  • Jack1947
    Jako díky tomu traileru to vešlo taky trochu v očekávání u mě. Minimálně to budu sledovat.
  • lito
    Az moc mainstream, doufal jsem,ze ta vyhýbka ala W3 jim nahrabala dost a vrátí se s něčím komornejsim, na což je cyberpunk fantastická možnost, bohužel to vypadá ještě víc pro střední proud než w3, na druhou stranu ten totální mainstream oni umí dobre.
  • sipecka
    Samozřejmě + V bylo ještě ve Vendetě, zatím to na mě působí mix toho , co tvůrci viděli.
  • tomekbobek
    Já na Witchera 3 :-)
  • Majkl
    zajímavé, v novém Blade Runnerovi byl hrdina K
  • jack
    Tohle a LoU2 na mě zapusobilo nejvíce...
  • "detektivní mód na způsob série s Batmanem" tuhle featuru by už vývojáři mohli pohřbít. V Batmanovi to fungovalo, protože, takhle nějak si to spousta fanoušků představovala, ale ve Witcherovi nebo Horizon to působilo nuceně.
    Jestli to nebude povinný a půjde to bez toho hrát, tak by mi to až tak nevadilo.
    First person mi nevadí vůbec. Spíš mi vadí, když to bude zkombinovaný s third person pasážema. Tohle mi vadilo i u Deus ex, pro mě to působí nekonzistentně, ale to je asi můj osobní problém.
    Ukázka ve mně moc emoce nevyvolala, ale hru budu soudit až uvidím gameplay.
  • martan
    Uz je aj jasne na akej PC konfiguracii to press demo bezalo =))

    CPU: Intel i7-8700K @ 3.70 GHz

    MB: ASUS ROG STRIX Z370-I GAMING

    RAM: G.Skill Ripjaws V, 2x16GB, 3000MHz, CL15

    GPU: GeForce GTX 1080 Ti

    SSD: Samsung 960 Pro 512 GB M.2 PCIe

    PSU: Corsair SF600 600W


    https://imgur.com/gallery/ag25Ll0
  • triptich
    kvôli tejto hre som sledoval E3 a... ani neviem, nie je to to, čo som čakal a paradoxne o to viac som na hru zvedavý.  pohľad prvej osoby veľmi potešil, hudba z traileru parádna, zdá sa, že ideme dobrou cestou.
  • Mě přijde někdy přehnaný, jak tam jakoby jsou všichni jen buď cyborgové, punkeři a nebo budouci mrtvoli v podobě drsňáků, ale moc "normálních" obyvatel tam člověk nevidí. Taková společnost mě přijde, že ani nemůže přežít.
  • MishKonn
    Nedokážu si vzpomenout, kdy naposled jsem se tak těšil na hru. 


    The hype is real! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit