Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    BTW: offtopic, sorry jako, ale proč zmizela možnost disliků... já vím, je rok 2018 a všichni jsou uražení a přecitlivělí, ale toto je fakt otrava. Já a Jack jsme ty disliky rádi sbíraly...
    • Carnage666
      Protože byli úplně k ničemu a někdo si naivně myslel jak jsou důležitý a nadával tu lidme že si naklikávaj 😀 hned jak jsme to někde viděl tak sem nakliknul taky.
    • Jack1947
      Mluv za sebe prosím, navíc tobě je dávali bud trollové protože jak říkáš že tě to bavilo a nebo prostě jen pár lidí co s tebou nesouhlasilo jak furt na všechno kolem pc a ostatních nadáváš.
    • Row
      -1 (at mas radost :D )
  • KamilZm
    Když má Šárka ve vysílání otevřít pusu, tak je to většinou tragédie  ("Nóóóó", "Asi jóóóóóóóóó", "Jáááááá nevíííííííííííííííííím"), například FightClub speciál o God of War jsem kvůli tomu nezvládl  doposlouchat.

    Psát ale umí velmi dobře, to se musí nechat, za to 👍

  • Draken69CZ
    Já chci vidět to video z té hratelné ukázky ☹
  • i586
    Tohle byl imo nejlepší E3 trailer. Za FPS pohled sem naopak rád, už mě unavujou hry s levitující kamerou-wall hackem za zádama. FP pohled měl vždy lepší immersion a realističnost. Co se týče barevnosti, není problém. Stačí to hrát na PC a použít programy typu reShade, kde se dá nastavovat saturace, ostrost, různý filtry atd. Teď už jen čekat, 2 roky sakra. :]
  • MishKonn
    Nedokážu si vzpomenout, kdy naposled jsem se tak těšil na hru. 


    The hype is real! 

    • tomekbobek
      Já na Witchera 3 :-)
  • jindra.veliky
    za video z hratlny ukazky bych ted vrazdil
  • triptich
    kvôli tejto hre som sledoval E3 a... ani neviem, nie je to to, čo som čakal a paradoxne o to viac som na hru zvedavý.  pohľad prvej osoby veľmi potešil, hudba z traileru parádna, zdá sa, že ideme dobrou cestou.
  • Majkl
    Nejhorší ze všeho je totiž souboják ve first person střílečkách, ovládá se jen jedním tlačítkem (tím na střílení) 😱

     



  • Majkl
    za mě vrchol celé E4
  • KIMCID
    Nic?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit