Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Ještě jednou...tu nějakej blbec napíše, že se grafika od GTA 4 moc nezměnila, tak ho osobně nakopu do koulí
  • Jack1947
    Co bys chtel za pohybu, jinak musim rict ze tio vypada mnohem vice nez hra jako film, samozrejmne se dost tesim takze uz by to taky mohlo konecne vyjit he? Nebo aspon ten datum vydani.
  • super mega rozmazany obrazky
  • B.o.b
    Přesně, ty kola nejsou dvakrát hezký.
  • Danny28
    Zrovna ten screen s náklaďákem ale mohli nahradit nějakým hezčím.Je tam vidět pár nedodělků.Ten dvouplošník je ale dokonalej *14*
  • *14* Nevim ktera jina hra muze ukazat jen 4 screeny a naprosto uchvatit kazdeho hrace
  • Danny28
    No tak.Jsme přeci v Gta univerzu!To není Lambo ale Infernus přeci *15*
  • Amen!
  • B.o.b
    Párádní by byo kdyby tam byla mise s ponorkou. *4*
  • Mafia 2 měla pěkný auťáky, což o to ale moc srandy jsi si s nima neužil.
    Spousta lidí se zaměřuje na grafiku a realističnost, ale já klidně oželím nedokonalosti v těchto aspektech hry, hlavně že celek je dobře hratelnej, má co nabídnout i po dohrání příběhový linky a vše do sebe hratelnostně, krásně zapadá.
    Často se stává, že jsou hry, kde se vývojáři soustředí na jednu, dvě featury který jsou paráda a ze začátku i velká zábava, ale časem se okoukají a najednou se ukáže nedostatek obsahu všude kolem.
  • Vypadá to parádně. Ty nároky na hardware nebudou hezký. *11*
  • Mě by víc hratelnejch postav udělalo radost, protože i ty nejlepší hlášky se časem přejí, takže mít možnost přepínat mezi postavami by jsem uvítal.
    L.A. a luxusní město!? To snad ne, chlape. Taková monotónní díra...sice tam mají nápis HOLYWOOD, ale jinak je to děsná nuda, zkus si vygooglovat nějaký fotky, abyses taky "pokochal".
    Jinak doufám, že hlavní postava nebude přehnaně gangsta, s tím se těžko sžívá...teda aspoň mě. To je děsná kultura kreténů...
  • nahodou Tarantinovsky zpusob vypraveni gangsterek misto klasickeho Kmotr/Godfellas/Skarface linearniho co je tam ted by mohl byt zajimavy.. ja si to treba umim predstavit
  • A radikálně skurvilo
  • "Vy jste jak retardovaný...Max Payne není open world hra...to že byl Max hratelný vůbec nemá nic společného z gta."

    páči sa mi, keď také individuum ako ty, bez znalosti banálnych základov gramatiky bude niekoho nazývať redardovaným.
  • súhlasím u mafie II boli tie modely áut takmer dokonalé
  • ja bych rekl ze to je skoro nejvic, co jde jeste ze starcike PS3 nebo Xboxu vamacknout, vzhledem k rozloze hry
  • "ty můžou být i z konzolových verzí" *15* *15* Mohly by, ale leda tak v roce 2025, možná 2020 pokud by byly patřičně nablejskaný...
  • Já si nemůžu pomoc ale mě se ty obrázky po grafické stránce až na výjimky nelíběj. Chybí jim realističnost (hlavně u aut) a atmosféra. Podívejte se např. na obrázky z mafie 2 která je 2 roky stará to je úplně o něčem jiném. Nový trailer by ukázal víc, uvidíme jak to na konec dopadne.
  • Vy jste jak retardovaný...Max Payne není open world hra...to že byl Max hratelný vůbec nemá nic společného z gta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit