Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim jestli uz na to nekdo upozornoval,ale mam rypavou pripominku k "plešoun s kulometem".

    Zmineny plesou ma nejspis AKMS a to rozhodne kulomet neni *3*
  • Mě třeba přijde, že je v tom případě celkem zbytečný sem vůbec psát.
  • Zase bych nepřeháněl,ta grafika je dost podobná GTA IV jen více barevná a pár detailů...spousta jde udělat osvětlením apod...jasný že konzole nejsou pc ale je dost pravděpodobný že tohle ej konzolovka.
  • Vždyť to ve hře často vypadalo ještě lépe...
  • Tim si nejsem moc jistej hrany sou zubaty pc vetsinou dokaze vyhlazovat i kdyz je fakt ze v GTA IV to nebylo ale v SA zas jo.
  • Nezlob se na mě, ale GTA na obrázku nikdy nevypadalo lépe, než v pohybu. Tohle jsou normální in-game screeny. Teprve až když se to rozpohybuje, tak to bude opravdu stát za to.
  • Erien
    Lidem ale nejde tolik o tu grafiku, i když je super. Ale o to co na obrázcích vidí, že se vrací stíhačky, letadla, krajina, hory po kterých můžu jezdit na motorce nebo skákat z padáku. A snad i spousty dalšího.
  • vlastik.plaminek
    To bylo u RDR taky a podívej se, jak to všichni PC hráči nadšeně paří.
  • vlastik.plaminek
    Vyndej si hlavu z bezinformační bubliny a zjisti si, na co vychází GTA od třetího dílu s časovou exkluzivitou (hint: PC to není).
  • tohle urcite ps3 ani x360 neutahne takze se preberte. Pohled je z PC verze a ja doufam ze tohle bude az na next krabice inak skur......gta5.
  • Ale mínusy dostávaj a lidi na ně reagujou, takže jejich provokace účel splnila. Jak se říká: Nekrmte trolly
  • No vidíš. Já zase osobně doufám, že tam bude vážný příběh a silné charaktery. Ať do dopadne jakkoliv, je jistě, že se Rockstar nemůže zavděčit všem.
  • Mě třeba serie GTA nechává chladným.
  • Grafika je hezká, ale není rozhodující. Osobně doufám, že se především vrátí humor např. ve stylu San Andreas nebo Vice City. Poslední hry, co jsem od Rockstar hrál - tj. GTA4 a Red Dead Redemption - mi přišly mnohem vážnější, než ty starší. Podle mě to moc nefunguje, protože z perfektních komedií o praštěných gangsterech se stávají celkem vážně míněné příběhy o gaunerech a psychopatech, se kterými je těžké, se ztotožnit a držet jim palce. Samozřejmě se na GTA5 moc těším, je to jedna z nejlepších herních sérií, co znám.
  • Nejlepší je vždycky ta masáž obrázkama jako z HolyWoodu plné retuše a úprav. A čím více se hra bude blížit datu vydání, tím méně atraktivní obrázky budou vycházet. Tohle je klasická masáž komunity, aby vzbudila co největší zájem. *3*
  • Jack1947
    Jestli chces poradit, tak dobrej program na Tracking je Alien ip... teda aspon myslim ze se tak jmenuje. *5*
  • Kiez by ten object motion blur bol naozaj in-game!
  • Potřebuju postavu do které se můžu vžít jako byl Niko, měl bych odpor dopracovávat se k bohatství jako debilní opice so umí akorát nadávat a šu*at s bílíma štětkama sorry ale o tohle vážně nestojím , a věř že to znám ze SA takže to samé jen v novém vážně nechci . Jinak mě R* pěkne serou serou nám na hlavy a ještě s toho bláznite i kdyby vidali jeden jediný screen tak by stoho vznikla newska a fanclub. Místo informací jen 10 obrázků vážně pěkné
  • Jo Internetovém jakože předobjednávka morone.
  • Hele já vím o LA nebo chceš li LS dost a klidně odpřísáhnu že radši budu běhat s balkánským imigrantem po pláži a budu se bavit víc než krást auta v NY (LC) a ano tvé poslední věty vystihly to o co jsem se snažil , no - už mám a zabít se kvuli nim nehodlám :D , každopádně hrát za kopii 50centa *11* *11* , CHCI ZPĚT IMIGRANTA NEBO DĚDKA DE SILVU *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit