Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales

    V simu po troše tréningu přistát problém vůbec není, jen v reálu ti tam přibyde takový ten pokakávací faktor, že se rozplácneš a děti tvých dětí budou splácet to letadlo :)

  • Hanzales

    Díky za povzbuzení 😉 Myslíš myslím tohle :) Nebo tohle :) Myslím, že na auta by mi něco takového velmi stačilo :)

    Edit: Tohle vypadá nejluxusněji :)

  • Napadá mě možná tak T-34 vs. Tiger.

  • Až na ty nějaké chyby to bylo celkem dobré video. Jen se mi zdálo, že pro případné nováčky nebylo moc vysvětlující. Začátečníkům doporučuji zkusit si zdarma free verzi se dvěma letadly (SU-25, P-51) a mapou Kavkazu. Toto  "demo" obsahuje i výukové mise a je v četštině, takže snadno pochopíte základy (studený start, pilotáž, navigace, používání zbraní, atd). Samozřejmě stahujte přímo přes stránky vydavatele.  

  • Kdo by měl jinak o DCS zájem, tak si raději pořiďte Non-Steam verzi. Už jenom kvůli častějším slevám a možnosti využití jejich bonusového programu loajality, který přes steam není dostupný. Jenom si dejte pozor na to, že addony zakoupené mimo steam nejsou se steamem kompatibilní a vice versa. Jinak taky kdo by chtěl ohledně DCS poradit a zaškolit od zkušených virtuálních pilotů, tak buď na mb2.cz nebo na vwings.net Nemáme problém ani s úplnými nováčky.

  • Jack1947

    Je dobré že si to umíš přiznat, ono ne vždy se najde nějaký profesionál co ví o všem... stačí že ho nějaká hra baví a umí jí prezentovat.

  • Nepůjdu, protože nejsem odborník ani na letecké simulátory, ani na leteckou techniku a už vůbec ne na počítačové hry.


    Nepředvedl bych o moc lepší prezentaci, než jaká proběhla v tomto videu.


    Se mnou by to byla ztráta času pro všechny. 😀

  • Taková věc je jednodušší než si myslíš, jednu takovou sem si postavil. Lineární motory pro tohle použitelný jsou drahý, ale bohatě stačej motory ze stěračů z autobusu :) Projektor a plátno stačí, ale VR je samozřejmě jinde. Jedinej problém je, že na flightsimy ta imerze při vetším pohybu pak chybí, protože 360 loop tam prostě neuděláš :) Na racing simy je to ale paráda :)


  • Jack1947
    Skutečný Pilot se pozná hlavně podle přistání, a přistát s tím že pilot přežil ale letadlo je na odpis to není žádná výhra😛😀
  • Jack1947
    Tak tam jdi příště ty... oh wait ty jsi jen bezejmenný anonym.
  • Hanzales
    To já už delší dobu koketuju s myšlenkou poskládat si velmi lehounký kokpit, s těžištěm pod sedadlem a dvěma aktuatory. No a co lehkého na to, když helma pořád drahá a komp ji stejně efektivně neutáhne. A napadl mně nějaký kompaktní projektor a plátno, takže by s celým nosným systémem neměl být problém hýbat (stačí slabší, levnější tyčkohejbla) :) Ale to někdy až bude hromada času počítám :) To už by mohla být za normálnější prachy aspoň V2 HTC a adekvátní HW...
  • Ghost47
    V tom samém videu už jsou i ukázky z first person pohledu.  A co se týká navigace a boje, proti původnímu plánu tam právě dost věcí směrem spíš k SH přidali. Ještě bych počkal, co z nich v release verzi vypadne 😉
  • Ghost47
    To mám pocit, že trošku víc... Abrams M1A1 a M1A2 SEP, Leo 2A4 a 2A6, T-72, pak nějaká BVPčka jako Bradley a CV90, švédská a španělská exportní verze Leoparda...
    Ale je to fakt vojenský trenažér (jako pro pěchotu VBS), ne hra.
  • Dokáže mi někdo rozumně vysvětlit, proč letecký simulátor veřejně prezentuje někdo, kdo ví o letadlech naprosté h-nic??? 😠


    O letadlech, které se tam objevily, bych dokázal mluvit z patra v kuse po celé vysílání. A to nejsem žádný exprert na leteckou techniku. A už vůbec ne na roury.


    Je mi to docela líto, takhle skvělá hra by si zasloužila lepší představení. ☹ Ten kluk je v pohodě, proti němu nic. Jeho předešlá vystoupení na Games.cz byly super.


    Jinak nádhera! Pro každého nadšence povinnost. Hned jak si pořídím novou mašinu, kupuji. 😉


  • Těžko říct. Hornet je v předběžném přístupu. Dost věcí v něm chybí a budou implementovány až časem. Nejvíc se těším na HARMy a Napalm.
  • UBOOT se od SH liší v celkem dosti věcech. Je to spíš jako survival strategie, než že by se vše ovládalo přímo. Ve hře je pohled z boku na průřez ponorky. A nejsem si úplně jistý, jestli bude mít hra kampaň nebo tak něco.


    https://youtu.be/BwCUIeODVog

  • Steel beasts, ale co vím, tak tam jako v DCS je snad nasimulovaný pouze jeden tank. Potom ještě vzpomínám na Steel armor: Blaze of War.
  • Coffin.Corner
    Mám pocit že zrovna simulace vestavěné stanice REB je u DCS F/A-18C ořezaná, protože vývojáři nedostali dost podkladů...
  • Jack1948
    Je niečo takéto s tankami? 
  • Mně by stačil Simpit, je totiž hlavně universální. Je to vlasntě 180° plátno s projektorem.

    https://youtu.be/a00KtZ8xnu0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit