Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aaa mistři zvukaři se tu sešli koukám...
  • OK, chlapi. Tohle se mi libi ;-) Kdysi jsem hrál CS1,6 a pak jsem dlouho neparil. Tohle me dostalo a jdu do toho.
    Dekuji
  • PS3Hrac
    Tohle Counter strike vydali jen kvůli konzolím ale alespon nahradilo starší CSka *4*
    • montatatana
      jo a proto doted na PS3 není, že...
      • PS3Hrac
        Jenom na evropském ještě ne.By mě zajímalo co tam dělají za kraviny *15*
  • Všichni ví, co je hra zač, stejně se ale každý musí potentit kvůli číslu 9. Když dá někdo nějaké hodnocení, tak to je jeho vlastní názor, ne světopravda.
  • Komunita kolem serverů zůstane stejná. Stačí jen zmáčknout na Community servers a hned na vás vyletí okno s klasickým výběrem serverů, historií, oblíbenými atd.
    Kdyby to bylo anonymní jak se píše v článku, stálo by to za starou bačkoru :)
    • Ještě že tak. Nemožnost vybrat si server s přesně takovým nastavením, jaký se ti líbí a naprostá anonymita je spolehlivý recept na znechucení hry už po pár desítkách hodin. CS, DoD (classic i Source), CoD4 ... to jsou hry kde, jsem byl schopný nahrát stovky hodin a především kvůli tomu, že jsem se rád vracel na oblíbený servery.
      Automatický připojování je prostě zlo.
  • Kozy
    Sakra, do toho půjdu. Csko už mi začalo chybět
  • Hmm, zase skoro to samý jen s lepší grafikou. *7* Díky nechci.

    Co boti? V Condition Zero to byla naprostá katastrofa, blbější AI jsem snad nikde jinde neviděl, doufám, že tady nejsou taky tak pitomí aby se někde zasekli o rukojmýho, zabili se skokem z vejšky nebo vklidu nechali vybouchnout bombu co je pár metrů od nich.
    • Tady jsou hodne dobri... na expertni hodne hard
    • DusanMPupak
      Co se vám nezdá? To jste nikdy neviděl zabít se skokem z výšky nebo nechat vybouchnout vedle ležící bombu u živého hráče? *1*
    • jindra.veliky
      tady boti rushujou takze jsou mrtvy do dvaceti vterin

      na malejch mapach do desiti *3*
  • Zdravím, hledám dárek k Vánocům pro mého 20letého syna, který je velkým fanouškem CS GO. Narazila jsem na tento karambit - https://www.karambitshop.cz/p/171/cs-go-karambit-fade - má to být originální replika ze hry, myslíte, že by takový dárek ocenil? Ocenili byste ho vy? Díky!
  • Nechápu jak můžete hrát ten starej Counter Strike. Dívat se na to nedá, hrát taky ne. Pak tady máte za 11€ to samý, akorát v lepší grafice, s lepším ovládáním a plné podpory od vývojářů.
    • Taky to nechápu, ale asi je to o feelingu. Mě se zase z nějakého důvodu hraje mnohem líp Battlefield 2 než trojka...
      • To je zcela pochopitelný, protože to jsou 2 naprosto odlišný hry. BF 2 je jakž takž simulátor, kdežto trojka je o něčem úplně jinym. Ty Counter Striky jsou všechny v gameplayi stejný tak nechápu co lidi furt láká ke kostičkám...
        • spook.y
          Tak to si 1.6 asi nikdy nehrál. Naspat že CS:GO a staré CSko 1.6 je stejné to nechápu. Hratelnost je úplně jiná. Po velkém boomu CS:Go lehce upadá a 1.6 se v počtech hráčích zase zvedá.
        • Hratelnostne to nieje rovnake a prave o tom to je. Kym starsi diel 1.6 bolo to prave orechove, tak source ako aj tento novy counter strike sa proste nehra tak dobre a celkovo je to horsie ako starsi diel a preto evidentne hravaju ludia radsej prave starsu verziu. A v konecne dosledku na grafike predsa nezalezi ale na hratelnosti :)
          • Let's do some Arkanoid then!
  • deridon
    http://www.youtube.com/watch?v=rEKNz0z3Zl0 tady máte porovnání zvuku z CS 1.6 a CSS
    • Kein
      V CS GO se zvuky mění v závislosti na tom zdali jste v místnosti, podchodu, či venku, jen taková zajímavost.
      • deridon
        ah :) jinak, koukal jsem i na porovnání CS GO a CSS, některé zvuky se mi líbí více tam jiné zase tam.. a za co mínus? že jsem přidal video s porovnáním?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit