Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Ja kvuli hodnoceni rypal jen parkrat (treba LBP2), ale ted to musim udelat zase. Tedy 9/10 ehm? Ale no tak panove, co se to v redakci zacina dit...
  • trolo
    tve. neni recenzia a v kazdej diskusii pisete kde je recenze na csgo? preco ignorujete super hru? atd bla bla a ked pride recenzia tak kazdy place zase preco 9/10 preco preco preco-. chceli ste recenziu tak ju tu mate. ak sa vam nepaci tak si napiste vlastnu
    • Já jsem to nikde nepsal, takže na mě se to nevztahuju, můžu křičet jak chci a nikdo mi to nemůže vyčítat..mwhehehe...mwhehehehehe....mwheheheheheheheheheheh...
  • Precetl jsem si verdikt a od srdce se zasmal. Dekuji nechci. *6*
  • 9 protože Valve ;-)
    • iny dovod to nemoze mat...
  • 9 - Skvělá

    Hry s tímto hodnocením jednoznačně doporučujeme zejména příznivcům daného žánru, ale i všem, kteří podobný typ her zkoušejí jen výjimečně. Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy.

    Souhlasím, pane redaktore, to nemohu říct.
    • No timhle se urcite nikdo neridi, jinak by skyrim nemohl dostat tak vysoke hodnoceni :-).
    • Tedy, doporučovat zrovna něco jako Counterstrike lidem, který hrajou střílečky jen zcela výjímečně je přinejmenším úlet. Vždyť by si takový lidi chudáci ani neškrtli, to by pro ně byli prachy vyhozený z okna. *15*
  • tohle je ta nejzbytecnejsi hra kterou sem mel moznost hrat.... vazne ale...
    • CS jsem začínal hrát od verze 1.5 a tuhle příšernost jsem bohužel koupil (a naštěstí jenom bráchovi a ne sobě). S CS to má společné snad jenom mapy. Zbytek je hrůza (někdo tomu říká evoluce nebo nástupce). Připomíná mi to kvalitou single v CS Condition zero. Ve své době naprostý brak, který ani nechtěli vydat. No a dnes tomu říkejme CS GO a dáváme tomu 9/10.
  • Jazz
    Tak co Vesko ?
    Už máš radost ? *1* *1*
  • Už ani source mě nebavil...a nějak nevidím důvod proč jít k tomuhle...holt musím doufat, že stará garda zůstane na 1.6 ať si mám kam jednou za měsíc zastřílet.
  • Lawliet
    Veskoslav will be pleased! *15*
    • ZvacA
      Ten už určitě buchl špunty, vytáhl už měsíc připravený chlebíčky z ledničky a vypustil pár rachejtlí. Já jen doufám, že si vzpomene na ty, kteří mu říkali: " Klid voe, jinak tě klepne, však ono to přijde "
      • jindra.veliky
        snad se neotravi metanolem *11*
  • Lidi odjakživa nemají rádi změny a teprve až si zvyknou,jsou schopný připustit,že ta změna nebyla zas tak špatná.
    Hrál jsem 1.6 , CS:S a teď chvíli i GO.
    Kdyby ty hry vyšli obráceně,tak by jsme si zase stěžovali, že teď je to vybírání serverů moc složité a zvuky zbraní divné a pohyby hráčů legrační apod.
    Dal bych tomu čas a až výjde další CS,zase se tu všichni sejdeme a zanadáváme si. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit