Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clanek jen prebira tiskovou zpravu. To neni dobra novinarina. Tady v diskuzi je odkaz na video od YongYea, ktery poukazuje na to ze udelali nekolik nepatrnych chyb (treba ze ocni vicko nezakryva zrenici), cili nezkusenost vyvojaru.
  • Tak samozřejmě tento článek zde na webu vůbec neměl vyjít, protože působí jako pěst na oko. Vypadá to, že web dostatečně neprodává kvality hry a tak musí přijít s dalšími vysvětleními, jak je vlastně hra skvělá a jak nikdo za nic nemůže.

    Hra je hnusná, špatně udělaná a má dementní obsah i zápletku a selhali ne jen designéři, ale i animátoři a prostě celé studio, které tento paskvil vytvořilo. I kdyby totiž byla pravda, že za to kdoví kdo nemůže a já nevím co ještě, tak je tady stále skutečnost, že hra byla testována mnoha lidmi a nikomu nepřišlo divné, jak to celé vypadá. Nikomu nepřišlo divné, že se postavy skládají do sebe. Nikomu nepřišlo divné, že scénář působí dojmem, že ho psalo 5ti leté dítě, které ještě nemá dost vyvinutou fantazii na to, aby úvodní zápletka s nutností přistání na planetě se vyřešila vysláním sondy......nebo že si Hlavní hrdina po pádu na zem sám opraví uninástrojem sklo od helmy, ale pak, když je rozbité znova, to už nedokáže ani on, ani fotřík a tak vymyslí stupiditu o tom, že se fotr obětuje - hodina hraní dělí tyto dva paradoxy.....

    Dále je potřeba poukázat na fakt, že kdyby šlo o nějaké zmršené algoritmy, byla by zmršená každá postava, jenže ona není. Zmršené jsou jen lidské a silně humanoidní postavy, zbytku ras se to moc netýká.
    Samozřejmě je potřeba poukázat na fakt, že třeba Sara vypadala MNOHEM LÉPE před day one patchem, než po něm, jinými slovy, došlo k záměrnému zošklivení postavy.
    Na všechna tato témata doporučuji toto video: https://www.youtube.com/watch?v=x2j5alJorxc
    Zasmál jsem se jak dlouho ne a většina věcí je víc než pravda.
    Bioware dělá ošklivé hry s ošklivými postavami záměrně, nebo jsou prostě tak neschopní, že to až není možné.
    Na závěr taková otázka ze života běžného dělníka........za předpokladu, že za 12ti hodinovou šichnu při práci na CNC stroji vytvořím 1000 výrobků a všechny budou mít špatně vyvrtané otvory, bude za to moct, programátor CNC, nebo jeho obsluha? Správná odpověď je C - oba dva. takže snažit se obhájit vytvoření paskvilu, který je ve světě pro smích a svalovat vinu jeden na druhého je tak trošku ubohost.
    • jamar28
      Opravit drobnou prasklinku asi nebude úplně to samé jako odnikud vykouzlit úplně nové hledí.
      • Ve skutecnosti bys neopravil ani tu malou prasklinu ... protoze pretlak ve skafandru ... ale ono to je jedno, protoze na jakoukoli logiku hernich svetu se kali dlouhodobe. Viz trebas novy "fallouty" ... kde si nakolene zbouchas z pojadernych odpadku plasmovy a laserovy zbrane ... ale strelnej prach nevyrobis.
      • Určitě ne, ale hodnotit se má výsledek nikoliv pouze snaha - zvláště, když za výsledek chci dostat zaplaceno. Pokud na to mám, budu práci dělat, ale pak ji mám dělat dobře. Nebo na to nemám a nebudu to dělat a tím pádem nic nezkazím. A nebo jsem Bioware, nemám na to, ale budu to dělat, protože když tomu dám přízvisko Mass Effect, najde se dost debilů, co si to koupí že.......
        • jamar28
          Jo, s tím já souhlasím. *3* Reagoval jsem na toto: "si Hlavní hrdina po pádu na zem sám opraví uninástrojem sklo od helmy, ale pak, když je rozbité znova, to už nedokáže ani on, ani fotřík".
          • jo aha *5* . No to je stejně jen kapka v moři.....
  • Akosi som nepochopil poslednú vetu , hlavne to o tom , že sa hráči poučia...Jediné poučenie, ktoré po všetkých tých lapsusoch s No man sky, Mafiou 3, a teraz aj s Andromédou je, že sa dnes už ani AAA titul od renomovaných vydavateľov neoplatí kúpiť v deň vydania. Članok je hromadou nepodstatných výhovoriek. Dali to vonku a chceli za to peniaze? Alebo niekoho z tých čo si sypú popol na hlavu zaujímajú moje problémy, ktoré som mal , kým som zarobil peniaze, ktoré som za ich hru dal? Nakoniec , my budeme tí zlí, že sme tak nároční. Mali to vzdal , ako lacný titul za 19,99€ a bolo by to OK. Ale takto?
    • Ako si som sa rozbehol.Správne na konci malo byť: Mali to vydať....Sorry.
  • Nelíbí se mi jedna věc. U neznámých vývojářů by podobný animační chyby daly herní weby hře sežrat, ale jak se jedná o AAA titul a slavný studio, tak se to všemožně omlouvá, vysvětluje, hledají se jiný pozitiva a jakože to vlastně nakonec ani nevadí. To je pokrytectví jak prase tohlecto a tolerovat by se to právě mělo o to míň, že si právě něco takovýho dovolilo známý studio s miliardovým distributorem za zády. Prostě ojeb hráčů a snaha z toho vytřískat prachy, nic víc.
    • Naopak, mysilm si, ze u neznamych vyvojaru by mimiku nikdo neresil, vzhledem k tomu, ze se jedna o jednu z nejdrazsich casti vyvoje.
  • TheGGG
    prostě hra je pro mladé devs z bioware až na posledním místě... ale stejně už se vývoj dávno zaplatil, stačilo tam jen propagovat ty politicky uznané názory...
  • "je naprosto nemožné všechny animace vytvořit ručně"

    nj, a ja pitomec sem si rikal, ze kdyz je nekde nadabovanej rozhovor, tak ze ho musej ... namluvit lidi a kdyz uz se zaznamenava ten zvuk, tak je to nejmensi zaroven zaznamenat vyraz ... coz je presne to, co se zcela bezne dela ... napriklad i u nekolikahodinovych animaku (a rozsah rozhovoru ve hre urcite neni vetsi). Stejne tak sem si ja v..l rikal, ze kdyz nekde postava chodi a beha, tak ze se udela chuze, beh a pak pripadne prechod z chuze do behu a naopak. Zadny jiny varianty pak nemuzou nastat, nebot a protoze ... jaksi sem tvurce takze vim co muze a nemuze nastat.

    Tudiz (jako vzdy u kazdyho takovyho failu) snuska blabolu a plku ... mimochodem, nevsim sem si ze by si nekdo stezoval ze treba v swtor sou postavy divny a ksichty stojici zaprd ... a to je radove rozsahlejsi hra. A "jako sorry" ale nezvladnout ani neco tak primitivniho jako je odpovidajicne velka hlava na tele ... lol.

    BTW: Tak nejak bych cekal, ze kazdej jeden rozhovor je v ramci vyvoje spusten radove nejmin sto a vicekrat.

    BTW2: Ale jo, ono je urcite lepsi utratit 50% rozhoctu na PR plky ... nez neco i udelat.
    • vetšina her pokud vím nemá prechod mezi behem a chuzi, co mne dost vadí hlavne v multiplayerových strílečkách. není tam ani prechod mezi statim a vyskokem
  • To čo sú za sprosté výhovorky...... *16* *11*
  • Veskoslav
    Je to pouze o penězích. Troufám si tvrdit, že mít prachy jako měl ME3 nebo Zaklínač 3, tak to dopadne jinak. Druhá věc je ta, že Frostbite mi přijde, že se naprosto nehodí na mluvící postavy. Na tiché, mlčící či ve zbroji zakuté hrdiny pal čert, to vypadá skvěle. Ale mimika atd. mi přijde, že je naprosto mizerná, co se týče Frostbite enginu.

    Jinak ten zbytek jsou prostě kecy. ME: A mám, hraji, není špatná, ale není to něco, co si zahrajete vícekrát. Přirovnal bych to k Fallout 4. Neurazí, mě osobně vyloženě ani nezklamala (některé scenéria a rozhovory jsou naprosto úžasné, aby je pak vystřídalo dílo dvouletého dítěte). Ale je to nejhorší ME, co vyšel. ME3 běžel na upraveném enginu a měl k tomu přízpůsobené i animace postav. Tady to dostalo do ruky studio, co prakticky nemělo žádné zkušenosti a je to vidět.
    • není to o penezich ale o neschopnosti. zjisti si o tom neco víc. (treba odkazy na videa ktere najdes v teto diskuzi)
    • tomocz
      Battlefieldy maj v cajku držky.
      • Veskoslav
        Ani moc ne. Navíc co si budeme nalhávat. Udělat 4 hodiny kampaně s pár postavami je zcela něco jiného než takové rozsáhlé RPG jako ME.
        • tomocz
          To souhlasím, že je to jiný kafe, ale určitě to v tom jde, když se chce.
          • Veskoslav
            To jo. Ale musíš mít na to i odpovídající prachy. Za 40 mega prostě AAA tohoto typu nejde. Někde se to ojebat prostě musí. K tomu se přičte nezkušenost a naivita vývojářů, debilita Bioware a EA a na průšvih je připravené skvělé těsto.
            • Z Bioware odesla vetsina klicovych lidi.
  • tomocz
    I just leave it here...

    https://videacesky.cz/video/co-kdyby-byli-v-bioware-uprimni
    • Jo, tak to nám vše vysvětluje... :/ Díky.
  • Krescz
    v roce 2017 u AAA hry čekám víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit