Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je vyčůraná ochrana. U Army 2 s každým novým patchem musel být vypuštěn nový crack až do doby, kdy už nikdo žádný nový nevypouští. A vzhledem k tomu, že Arma 2 nešla ani po třech patchích řádně dohrát...:-D No prostě na nejnovější verzi (na Steamu) už snad ani nový crack neni...
  • nejlepsi byla Fade ochrana v nemecke verzi ARMA2, kdy jsem se v druhe misi kampane objevil misto cloveka jako zviratko s rohama (boze proc je zakazane v diskuzi napsat jmeno zvirete co nam dava mliko?) :-D Nastesti ceska verze vysla tesne po te nemecke, takze originalka resi vse :-) a jsem za ni rad :-)
    • Zkurvení komunisti! Takováhle posraná cenzura, to už si snad ze mě děláte prdýlku vy krávy!
    • Protoze by ti pak mohl nekdo rict ze jsi vu* nebo kr*va a to uz je jen krucek od ku*ev a c*raku prece!
  • Ja mam zase original OFP 1.96 a blbne to rovnako ako cracknuta verzia :)
  • RakeW
    A jak tohohle docílí? Nějaké implementovaná automatická reakce na crack? Nebo sami vypustí pirátskou verzi?
    • Jen otazka casu, nez to kompletne prolomi (aka nekdo to bude muset s crackem dohrat, aby se videlo kde jsou ty momenty kdy se hra diva). Jinak samozrejme plati klasicke "kdo ohlida hlidace?" - utnes to primo ve volani ty kontroly a je po ptakach...
    • Zayl
      No, schovají to někde mimo to co se běžně crackuje. cracker to pustí, těch 15 minut to zkouší, vidí že to jede a releasne to. Aspoň tak si to představuju :D
      • filias
        Technik je samozřejmě více. A vývojáři se snaží hru pirátům maximálně znepříjemnit. A trik, že se hra tváří jako že je cracklá a je v pohodě, ale začne dělat bordel až po delším hraní je taky celkem starý.
    • Podle mě si ta hra hlídá soubory, ve kterých je obsažena protipirátská ochrana a pokud dojde k jejich změně, tak se spustí tyhle "vychytávky" :) Což by znamenalo, že by se mohli spustit i např. neoficiální lokalizaci, ale kdo ví :)
    • je to neco jako nekolikafazova ochrana, prvni zabrani spusteni upirateny hry a druha rozmazava obraz v prubehu hry (tech ochran bude asi vic jako v arme)
      nektery veci treba ani nejdou poznat.. clovek to oznaci jako bug a pri tom za to muze fade (a pak lidi nadavaj jak je arma zabugovana *1* )
      • rancor1223
        No vidíš, já nadával i na origo, že je zabugovaná...
  • tato "opita" ochrana bola uz v ARMA 2 tak neviem co sa vzrusujete nad tym
  • Nj. Prukopnicka antipiratska ochrana, ktera se v nekterych pripadech spousti i na originalce *1* Hlavne ten de***ni racek! *7* Nejak nechapu, ze si ten fade nestrci nekam... A ne. Nemluvim o OFP, ale i Arme 2... *16*
    • Na originálně se nespouští ;) To by teprve byla ostuda..ale nikdy se to nestalo, když se na foru požádalo o důkazu, že danou hru uživatel koupil, už se neozval většinou..jako v tomhle případě
      Teda u OPF se mi to stalo (možná jsem tam měl kdysi crack, to by bylo možný), ale u ArmA ne, hlavně jsem to ani necrackoval
      • Walldstein
        nestalo se ti, že i přes to, že si měl v ruce, tedy na PC nainstalovanou, originálku se ti spustila protipirátská ochrana která tvrdila že je to ilegální kopie? Milerád ti uvedu jeden příklad: Zakoupil sem Napoleon total war. Měl dobře čitelnej CD klíč, nicméně mi neustále hlásil že mám zadat originální CD klíč...po dvou hodinách dohadování, odesílání emailů s fotkama origošky a neustálého řvaní do telefonu na zákaznickou podporu mi bylo řečeno že došlo k chybě při tisku CD klíče a nadiktovali mi jinej..ten opět nešel takže následovalo další ještě agresivnější řvaní do telefonu zakončené dalším CD klíčem, který opět nešel s tím že mi STEAM oznámil že daný CD key je již používán. Při třetím pokusu sem neřval a jen sem suše oznámil že mohou čekat dopis od mého právníka, jelikož jejich chování nebylo v souladu se základem obchodního zákoníku tedy nebylo v souladu s dobrými mravy. Z ničehož nic koktající "poradce" ze zákaznické podpory mi nadiktoval původní CD key který najednou zázračně fungoval...Závěr? Protipirátská ochrana komplikuje život i v případě legální kopie hry!
        • arogantní idiote.
        • Kdykoliv nekdo cpe zakaznicke lince neco o pravnicich tak je jedna vec jasna. Je to bl*.
        • Odkdy má uživatelská licence softwaru co dělat s obchodním zákoníkem? :-)
        • Ono to často ide slušným jednaním jednoduššie, ako keď sa človek chová ako orangutan *7*

          Právnik kvôli PC hre? To je tak teplé, až to nie je pekné *11*
      • Hele. Ja ti to nebudu hledat. Ale pokud do toho zacnes rypat (modifikovat), fade se ti spusti. Bavim se o arme 2 v1.2 Sami to nekde uznali (pokud jsem to neslysel jinde, protoze jsem na ni 3 roky delal).
        Jasne ze to nejde zreplikovat - BIS se totiz poradne ve svym vlastnim enginu ani nevyzna. Kdyz jim nedas poradne zdokumentovane repro a nejsi nastvanej hardfan z jejich fora (nebo dokonce fan, kterej se zna s Armorem), poradne je to ani nezajima.
        Ze na to nedaji dopustit je akorat dukaz toho, ze jsou dinosauri. Dodnes nechapu studio, ktere dava do instalatoru garazovou music, jenz nejde ani vypnout!!! A instalaci me patalie s Armou 2 pri hrani jen zacaly...
  • K cemu se serou s ochranou, kterou stejne nekdo prolomi? I ten jejich slavny FADE je k nicemu...
  • Tak to je super že to má takovouhle ochranu teď si to každej koupí, už se stojej fronty v game schopech.... *1* Jo aha najedou vychází najevoo, že počet stažení není rovno počtu lidí co by si to koupili kdyby jinou možnost neměli. *1* *1* *1*
    • Člověče, ty nejsi cool, ty jsi vool... *7*
  • Pirati jsou paraziti a tak by s nimi melo byt zachazeno.
    • Takze jim dat slevy na vsechno a poradnej plat jako tem parazitum nahore? *1*
  • filias
    Já se klidně přiznám, hry mě přinutila kupovat proti-pirátská ochrana (nebo neschopnost crackerů?) u Half-Life 2. Zkoušel jsem snad 7 releasů a všude byly nějaké menší bugy, které hru znepříjemňovaly. Bez konzole se to nedalo ani dohrát.
    A konečně jsem si jí užil, až když jsem si jí pořídil na Steamu.
    • Za sebe teda musim naopak říct, že co jsou všude ochrany, hry na PC jsem až na pár výjimek od Blizzardu kupovat přestal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit