Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oni sa divia že pirátov je čím dalej tým viac , ked chcu za jednu debilnu hru 40 € tak potom sa im nato každý vysere a radšej si tu hru stiahne zadarmo a tie ich ochrany si možu strčit do pr*ele o týžden pridu nato ako ju obídu a hotovo , akurát taham Take of Helicopters a vobec nemám v umysle si kupit originál *5*
  • Zkurvení komunisti! Takováhle posraná cenzura, to už si snad ze mě děláte prdýlku vy krávy!
  • Ja mam zase original OFP 1.96 a blbne to rovnako ako cracknuta verzia :)
  • DCS je super, ale to by som musel odísť na dôchodok, aby som to mohol hrať *2*
  • Na tom něco bude, ale myslím, že tohle je velice dobrej způsob, jak odhalit piráty a hezky jim zabanovat přístupy k forům atd. *2*
    Každopodně může to udělat špatnej dojem pro lidi, kteří hru hodnotí z doslechu od jiných a to že je tam kupa bugů jak to bylo u Army 2 a přitom tam nebylo (čti nebylo tolik).
    Ale když se zvolí šikovnej systém s rozmazáním jako třeba teď, tak je to docela neškodný a nejde říct, že je to bug a ještě se prokecneš, že seš pirát, když se ptáš co jsi udělal špatně, že se ti to mlží *1*
  • arogantní idiote.
  • coz vyvojarum samozrejme strasne uskodi *1*
  • K cemu se serou s ochranou, kterou stejne nekdo prolomi? I ten jejich slavny FADE je k nicemu...
  • Protoze by ti pak mohl nekdo rict ze jsi vu* nebo kr*va a to uz je jen krucek od ku*ev a c*raku prece!
  • Ellendway
    Ochrana je plně prolomená už nějaký ten pátek.
  • nejlepsi byla Fade ochrana v nemecke verzi ARMA2, kdy jsem se v druhe misi kampane objevil misto cloveka jako zviratko s rohama (boze proc je zakazane v diskuzi napsat jmeno zvirete co nam dava mliko?) :-D Nastesti ceska verze vysla tesne po te nemecke, takze originalka resi vse :-) a jsem za ni rad :-)
  • Jenom škoda, že TOH už z recenze vypadá, že se jedná jen o pokus o simulátor. Zlatá série DCS :)
  • Takze jim dat slevy na vsechno a poradnej plat jako tem parazitum nahore? *1*
  • Kdykoliv nekdo cpe zakaznicke lince neco o pravnicich tak je jedna vec jasna. Je to bl*.
  • Myslim tem, co si nakonec menili originalni CD v obchode za novejsi s upravenou verzi.
  • Ghost47
    Jak znám lidi z BI, stačilo by slušně poprosit v modderském fóru a ten skript i s návodem by dali ke stažení *4*
  • Za sebe teda musim naopak říct, že co jsou všude ochrany, hry na PC jsem až na pár výjimek od Blizzardu kupovat přestal.
  • To by mě potom jako poctivce ale štvalo, že tuhle scénu nikdy neuvidím :-).
  • Odkdy má uživatelská licence softwaru co dělat s obchodním zákoníkem? :-)
  • Ani by som nepovedal. Poznám dosť dospelých hráčov, ktorí sťahujú len taký fukot. Ani ja nie som svätý. Ale je tu staré známe - nebudem kupovať mačku vo vreci. Keď nie je demo, tak to nejak vyskúšať musím. Človek dnes musí obracať každú korunu aby vyžil, takže kupovať nejaký "piece of shit" nie je namieste...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit