Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono to často ide slušným jednaním jednoduššie, ako keď sa človek chová ako orangutan *7*

    Právnik kvôli PC hre? To je tak teplé, až to nie je pekné *11*
  • Walldstein
    nestalo se ti, že i přes to, že si měl v ruce, tedy na PC nainstalovanou, originálku se ti spustila protipirátská ochrana která tvrdila že je to ilegální kopie? Milerád ti uvedu jeden příklad: Zakoupil sem Napoleon total war. Měl dobře čitelnej CD klíč, nicméně mi neustále hlásil že mám zadat originální CD klíč...po dvou hodinách dohadování, odesílání emailů s fotkama origošky a neustálého řvaní do telefonu na zákaznickou podporu mi bylo řečeno že došlo k chybě při tisku CD klíče a nadiktovali mi jinej..ten opět nešel takže následovalo další ještě agresivnější řvaní do telefonu zakončené dalším CD klíčem, který opět nešel s tím že mi STEAM oznámil že daný CD key je již používán. Při třetím pokusu sem neřval a jen sem suše oznámil že mohou čekat dopis od mého právníka, jelikož jejich chování nebylo v souladu se základem obchodního zákoníku tedy nebylo v souladu s dobrými mravy. Z ničehož nic koktající "poradce" ze zákaznické podpory mi nadiktoval původní CD key který najednou zázračně fungoval...Závěr? Protipirátská ochrana komplikuje život i v případě legální kopie hry!
  • No. Ja myslim i pri koupi. Zvlast pokud jsi nemec cekajici na Armu 2 *2*
  • Hele. Ja ti to nebudu hledat. Ale pokud do toho zacnes rypat (modifikovat), fade se ti spusti. Bavim se o arme 2 v1.2 Sami to nekde uznali (pokud jsem to neslysel jinde, protoze jsem na ni 3 roky delal).
    Jasne ze to nejde zreplikovat - BIS se totiz poradne ve svym vlastnim enginu ani nevyzna. Kdyz jim nedas poradne zdokumentovane repro a nejsi nastvanej hardfan z jejich fora (nebo dokonce fan, kterej se zna s Armorem), poradne je to ani nezajima.
    Ze na to nedaji dopustit je akorat dukaz toho, ze jsou dinosauri. Dodnes nechapu studio, ktere dava do instalatoru garazovou music, jenz nejde ani vypnout!!! A instalaci me patalie s Armou 2 pri hrani jen zacaly...
  • arma II je super
  • Jupi tak ten old pal Mr. Kill jsem ja. Ja si totiz na nejakyho HarrieraCZ (jestli si to pamatuju dobre) vzpominam tak si rikam jestli to jsi ty :D
  • To bude také tím, že většina warezáků jsou teenageři.
  • pamatuju :) uz je to docela doba
  • A co z toho plyne za poučení? Když chcete hrát ilegálně hru od Bohemia Interactive, musíte být ožralí.
  • Chtělo by to ale poukázat na fakt, že je tenhle styl ochrany lehce dvousečný. Dodnes mám v živé paměti známého, který na každém kroku vyprávěl o tom, jaký je Arma 2 nehratelný paskvil, protože při střelbě létají kulky všude možně a náhodně se mění na racka (aneb člověk neznalý by v těchto věcech asi nehledal nic jiného než bugy). A to mě docela dlouho odrazovalo od toho, abych hru sám vyzkoušel.
  • ty jses kus *1*
  • Škoda tejto hry, keby tam bola kampaň, akú sľubovali, už by som to mal dávno kúpené *9* Bol by to vlastne prvý civilný letecký simulátor, ktorý by ma dokázal zaujať... Ale ich škoda, takto je to u mňa odsúdené na kúpu v nejakej výraznej zľave v čase keď sa budem fest nudiť.
  • filias
    Technik je samozřejmě více. A vývojáři se snaží hru pirátům maximálně znepříjemnit. A trik, že se hra tváří jako že je cracklá a je v pohodě, ale začne dělat bordel až po delším hraní je taky celkem starý.
  • filias
    Já se klidně přiznám, hry mě přinutila kupovat proti-pirátská ochrana (nebo neschopnost crackerů?) u Half-Life 2. Zkoušel jsem snad 7 releasů a všude byly nějaké menší bugy, které hru znepříjemňovaly. Bez konzole se to nedalo ani dohrát.
    A konečně jsem si jí užil, až když jsem si jí pořídil na Steamu.
  • Pirati jsou paraziti a tak by s nimi melo byt zachazeno.
  • Je pravda, že mě třeba tahle ochrana donutila koupit originálku ARMA II, i když teda ne v čechách, ale asi o 600kč levnějš v německu...
  • Sem pred deseti lety hral stahnutej flashpoint nakej patek a nikdy sem si tyhle "vychytavky" nevsim ani nikdo z mejch kamosu nic nerikal ze by jim to blblo
  • Člověče, ty nejsi cool, ty jsi vool... *7*
  • přijde mi jako vrchol drzosti a blbosti warezáků, když lezou s pirátskou verzí na support :-/ Sám nejsem svatej, ale tohle je i na mě moc
  • U Army 2 se po rozvlnění obrazu ale objevil nápis, že si máš koupit legální verzi:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit