Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejde to tak rychle, jako v CS, ale furt je myš blíž realitě, než krkolomný pomalý pohyb gamepadu...
  • Řekl bych že gamepad je pro FPS lepší protože je pomalejší a tím blíž k realitě. Zkus si v reálu pohybovat puškou tak rychle jak to dělají hráči v CS. Nejde to protože fyzika.
  • Akorát na konzolích v MP nesmíš hrát na K+M, protože jinak budeš taky za cheatera hah...
  • je to za cenu toho, že hrajete FPS hry přes gamepad!
  • Jack1947
    Pokud tam hrají španělé a jiní Brazilci tak by to mělo platit i pro ně + vysoké ping " jajajaja kkk soy lixooo "
  • Jack1947
    Protože neumí hrát nebo si to aspon myslí že neumí.
  • TheGGG
    za kvalitu si rád připlatím... a nemusím se bát, že tam nějaký číman bude střílet přes celou mapu pistolí...
  • Minev
    No aby nebyl MP na konzolích lepší, když už ho musíš platit.
  • TheGGG
    pořád ještě brečíš anonymku, jak jsem tě rozdrtil a rozprášil tvoje argumenty, zatímco mě nikdo nebyl schopen vysvětlit co je vlastně na hře v niž se nic neděje zábavného?
  • Tak to mají fakt hodně fušérský síťový kód, když cheatama si člověk může zvýšit zdraví.
    Jako na wallhack a aimbot se nedá nic říct, ale přímo ovlivňovat základní proměnné (zdraví), který by měli být uložené na serveru, to je už moc.

    Jinak nejenom číňané by měli mít své vlastní servery, ale taky i rusové a poláci.
  • Že se vůbec odvažuješ psát potom jak jsi dostal naloženo v diskuzi o Elite dangerous.
  • TheGGG
    jako vždy čímani všechno zkazí... mají pro ně udělat speciální servery a jinam je nepustit... jinak je toto ovšem pro PC hraní typické... cheateři kam se podíváš. Proto hraji na PC hlavně SP hry a na MP když už tak většinou na konzolích, kde má i samotná komunita obvykle zcela jinou úroveň...
  • Chudáci v BattlEye, všichni hejtujou BE žeprej nefunguje ale nikdo z nich si neuvědomuje, že AC nezachrání lazy MP coding xD
  • Odulin
    Tak trochu kontra -->Stále mě to baví. Teď jsem najel na pacifista styl a přijde mi to fakt bžunda. Nehraju sice každý den, ale týdně si vždy čas na pár zápasů najdu a prostě miluju ten "chaos" a RNG , který z toho sálá....od seskoku, lootu až do posledního killu. Nejsem profík a nemám nahráno, ale snažím se držet si 50% úspěšnost být v TOP 10 na zápas a zatím se mi to celkem daří. Docela by mě zajímalo kolik cheaterů jsem už potkal. Za ty prachy je to pecka.:)
  • *y
  • RockStar
    A ještě k tomu, když je PUBG naprogramovanej tak jak je naprogramovanej. Je to celkem fušeřina, jde na něm vidět, že klucí na něm dělali s né moc pořádným rozpočtem a zkušenostmi.
  • řešení je jednoduchý...čínani ať si hrajou jen s Čínany a zbytek světa bude té nákazi ušetřen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit