Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Pokud to bude zakomponovane do hry, tak proč ne to mi nevadí, lepší ve videoherním svete videt reklamy na veci co zname, nez na smyslene produkty, ale reklama alá TV.....no to mě poserte !!!! To snad ne !
    • Mechwarrior_bw
      pod toto sa môžem podpísať. Ale inak do niektorých súčasných hier prepletených stovkami cutscén by reklama ako z TV vlastne aj pasovala :) ... žial.
  • ..a co rovnou reklamu na reklamu?
    • Tu obstarají média.
  • R.a.z.i.e.l
    Já mám plné zuby už toho, že se mi objeví reklama před videem na internetu a hlavně na youtube. Myslim, že z tohohle bych asi prohodil PC oknem. Samozřejmě, pokud to zakomponují do hry, tak třeba v Max Payne 3 bude plakát s reklamou v nějaké budově, tak kliďánko, ale aby to vyskočilo uprostřed hry na obrazovku... *4*

    Co se týče toho streamingu nebo cloudgamingu (nvm jak se to přesně jmenuje), nijak nadšený z toho nejsem, z toho, že už se tomu někdo chce začít věnovat. Přeci jenom je to zatím celkem nedotažené a když jsem na OnLive hrál naposledy bylo to jako koukat se na nekvalitní video na youtube. A když člověk cítí, že ta hra je od něj míle daleko a nemá ji na svém HDD, není to holt ono. *4* Zvyk je zvyk. A já si na cloud nehodlám zvykat. *3*
    • Doporučuju stáhnout aplikaci ADblock nebo podobné programy pro prohlížeč. Jsou zdarma nebo za dobrovolný příspěvek. Mám svůj v Google chrome a reklamy mě netrápí. *5*
      • PreidaQ
        Jenže pokud má člověk Operu a chce ji používat i nadále, tak nic takhle spolehlivého nemá nebo ano?
        • Ma,specificky pro ten zminovany youtube se to jmenuje YouTube AdsFree.Najdes to pod "extensions" *3*
  • Reklamu a protipiratsky video co nejde preskocit do kazde hry at to stoji za to - http://www.youtube.com/watch?v=xuxO6CZptck
  • Tak u AAA her se tohle nikdy realizovat nemůže a u F2P by mi to zas až tak nevadilo stejně je skoro nehraju.
  • smejki
    To je patent jak noha *15*
  • Upřímně už mě ty všudypřítomné reklamy pěkně lezou krkem, všude kam se člověk podívá, toto fakt není normální...ve hrách, v televizích, v rádiu, na webech, kolem silnic, letáky ve schránkách...někomu bych za to už rozkopal zadek nejradši!
    • Asharak
      Víc než přítomnst reklam mě štve to, v jaké míře tam jsou, a jakou kvalitou oplývají... třeba že musím na utube odkliknout 10x tu samou reklamu, kterých je tam ze 5. Neřeknu když těch 5 jiných za den... Ale už se trochu sklidnili.
      V rádiu nevím, moc neposlouchám, ale třeba na RockMaxu jsou boží reklamy, ve stejném kabátě jako rádio, ale i tak jich je tam moc...
      Nejhůř je na tom ta TV no, 3x za desetiminutovou reklamu jedna samá se stejným obsahem na LIDL... demence. Ještě že se na TV pár let aktivně nedívu. A k tomu milion stupidních zpracování, jen aby byly prachy, né dát tam menší počet kvalitních a trochu zajímavých reklam *16* *16*
  • EuroSamurai
    Počkat a to jako pro každou zem budou jiný reklamy?Nebo jak si to představujou?
    • Asharak
      Představ si youtube. *4*
      • Myslíš něco ve smyslu: "Tato hra není ve vaši zemi povolená" ? *1*
  • BoB.2
    Jak jsou reklamy stupidní v televizi, otravný na internetu tak tohle bude něco mezi.
  • Tve to je síla.. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit