Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na tema reklamy vsude kolem nas je paradne udelanej dokument doporucuju *3* http://www.csfd.cz/film/294287-nejlepsi-film-jaky-byl-kdy-prodan/
  • Kolaps té doby by si nemyslel že půjde, je to z té největší arogance, Hitler by se divil.
  • calwin
    všetkého z rozumom... ak by sa naozaj objavila taká hovadina že mi hodí reklamu uprostred hry ideálne na prací prášok tak to radšej končím s hraním alebo idem za piráta! adios :)
  • Grifus
    Nacpat do placene hry reklamu co prerusi hrani? To by si nelajzl snad ani nenazrany Activision. No ikdyz hraci jsou vpodstate tupe stado, ktere bude chvili kopat kolem sebe ale nakonec si (ne)dobrovolne nechaji vsechno libit. Takze se tohoto modelu treba vazne dockame.
    • tak po Sony bych si tipnul jako následovníka EA :) Už to vidím v NHL.. pět minut hraješ.. A KOMERČNÍ PŘESTÁVKA - reklama na mastičku proti prdíkům! OuYEAH! :)
  • Mě spíš vytáčí lživé reklamy, resp. v obchodech o Nuka Cole v životě neslyšeli.
    • tak ta se prej po černobilu dala sehnat.. prej tam uvízlo pár kamionů s kolou :) Teď už je to horší.. ani s nuka-kofolou v Temelíně neuspěješ..
  • Proboha.. hrál někdo Anarchy Online? Před snad už deseti lety byly schopni němci z této onlineovky udělat chytře free základní hru (žádný dementní mikrotransakce) a zpoplatnit až další dva (či tři datadisky) a už v té době byly ve všech městech a lokacích bilboardy tak jako jsou dnes v reálném světě, na kterých běžela pro "frooby" reklama!!! Pouze platící uživatelé byly ušetřeni, těm se na billboardech zobrazovaly herní motivy. Kvalitou a komplexností byla tato hra daleko vyspělejší než dnešní megahity typu WoW, za smrt se platilo EXPY, přesně tak jak bylo NORMÁLNÍ pro v té době běžné RPG. A Funcom i AO žijí dodnes. Bohužel dnešní hry se dělají pro masy, dětsky snadné s dětskou přístupností.... a pokud se neprodá x milionů kopií a nevydělá se na tom x milionů dolarů.. tak to není úspěch.. bití jsme ale na tom my hráči, zejména na kvalitě.
    • Overwatch
      Jo vidíš, Anarchy Online, na tu jsem dočista zapomněl, díky za připomenutí. Už je to přeci jen nějaký ten rok...
      • Je to dávno.. a já se divím, že se tohohle modelu dodnes nikdo jiný nechytil.. nebo nezkusil aspoň trochu navázat..
  • Proti reklamam ve hrach v zasade nic nemam,pokud je implementovana slusne a v ramci moznosti zapada do sveta dane hry.
    Takze billboardy,znackove obleceni,elektronika a tak dale, jsou z meho pohledu celkem uchazejici forma.
    Ale aby u placene hry na me kazdych 10 minut vyskakovala reklama,tak to vazne ne.Pokud opravdu se o podobnou formu pokusi,tak at se mnou nepocitaji.
    • neunikneš.. podívej jak je s tím zahlcený internet.. chceš si přehrát video.. reklama, chceš se podívat na nějaké stránky .. wait 5s reklama..
      • Reklamam se nevyhnu,to je jasne.
        Ale muzu si vybrat,zda podporim financne hru,ktera mi bude reklamu servirovat podobne agresivnim zpusobem.
  • vo futurame vysielaju reklamu do snov. nooo uz ktomu nemame daleko.
  • Beru to pozitivne, hra bude rozhodne realnejsi a muze byt i levnejsi. Popr. neni problem mit dve verze, s reklamou a bez. Podle me dobra zprava.
    • bohužel.. v dnešní době si spíš někdo namastí kapsu.. než aby byla hra levnější nebo měla o to menší náklady na výrobu..
    • mimoto, pokud ta reklama bude sedet ke hre " 2.svetova" starej roztrhanej plakat na colu, popr na auto... deus ex -- future verze Fordu nebo podoba coly, super ...
      • Cypri
        ooo tak to jestli někdo čeká že bude hra levnější, protože se tímhle pokrejou náklady na výrobu (byť třeba jen částečně) tak s tím nepočítejte... Co je doma, to se počítá, jim se přilepší a nám se přihorší.
  • Mně by reklamy ani nevadily, ale důležitý by bylo správný načasování, aby to nekazilo zážitek ze hry! A navíc by to mohlo udělat hru levnější... Taky by mohli vydávat 2 verze: 1 bez reklam za 1.500,- a druhá s reklamou dejme tomu za 699,-- *3*
    • neeeeeee mne by to vadilo. a asi by to vyliecilo moju zavislost na pocitacovych hrach.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit