Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    ted se nebavime o Diablu 3... *3*
  • Cosi
    Tak funguje to bez problémů na mé 4Mbps wi-fi, ale co to opravdu kazí je ta grafika, mám pocit jako bych to všechno hrál na 800x600
  • Dost lidí si v ČR můžete takové služby díky špatnému internetu nechat zdát. *1*

    Třeba v Praze je jeden z nejhorších internetů ve Střední Evropě. *7*
  • A tim mobilem/tabletem se budete k netu pripojovat jak?
  • Ano
  • Khanemis
    Příliš nechápu, v čem je tak velký pokrok, že už si člověk nebude muset instalovat do prohlížeče bezplatnou Javu nebo Flash. Ušetří to možná pět minut, ok, ale i tak...
  • Wlad
    tak to si ludia zahraju asi na maximalnom rozliseni 720p s roznymi grafickymi artefaktami a opozdenou odozvou
  • Ja mam adsl 8Mb od O2, ktere realne jede 6Mb a gaikai mi nejede. Pritom mi to kdysi jelo a hral jsem dead space 2, tak nevim. Asi to nezavisi jen na rychlosti pripojky.

    A k tematu, gaikai v chrome me nebere, ale az pobezi na androidu nejlepe i s tim gamepadem, zacne to byt hodne zajimave.
  • Jezismarja hlavne to ne! Javu a Flash neeeee!!!!
  • toho bohdá nebude, abych ten pochromovaný browser pustil na svůj úložný prostor!
  • EuroSamurai
    Nedávno sem gaikai zkoušel a problémy sem s nim neměl :) .
  • Tak doposud jsem si byl jistý, že mám dobré a rychlé připojení. Gaikai mě ale přesvědčil, že to tak není :D :D :D
  • pořád nevím o co je to lepší hrát v browseru než normálně, že to dělá tolik firem, já s tím měl vždy problémy, sekání, dlouhé loadingy něco to pořád stahuje atd
  • Tydlety náhražky...to mi přijde jak jíst polévky Vitana.
  • Ano
  • To, že se aktualizuje každou chvíli má být jako známka kvality?
  • Overwatch
    "Sakra dobrý internet" myslím není potřeba, stačí jen "dobrý internet." Na základním tarifu UPC mně to jede v pohodě. Zkus to, není třeba ani registrace: http://www.gaikai.com/games
  • Což o to, technologie na to je, ale co ty internety. Už vidím jak mi to uprostřed hry napíše buffering, a pak budu 5 minut čekat.
  • Kr.Pa
    nebude potreba vykonneho PC ale budete potrebovat sakra dobry internet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit