Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zrovna dnes jsem byl v JRC nakupovat nějaký ty pařby ale jakmile přijde cloud končím a neutratím už ani korunu :).. Takže být vydavatelema tak hodně brzdím..
  • JohnyTheZik
    Rad bych jen upresnil chybu v clanku, kterou je "mnohaleta nadvlada IE".. Opravdu to tak neni, Firefox v lednu 2009 prekonal nadvladu IE a do unora 2012 si ji udrzel, nez ho predbeh Chrome..

    viz http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

    PS: IE Chrome prekonal uz v dubnu 2011 :)
    • Ja ta musim opravit. To su ale statistiky zrejme len pre stranku w3schools.com

      Tu su celosvetove:
      http://gs.statcounter.com/
      • JohnyTheZik
        to jsem taky videl, dokonce jsem videl i jinou statistiku :D.. pravda budiz nekde uprostred! :D
        • Lenze na www.w3schools.com pisu, ze je to statistika len pre ich stranku, takze to nemozes brat v globale.
          • JohnyTheZik
            Ja vim, pisou tam to, ze jejich uzivatele vzdycky pouzivali alternativni browsery, ale beru to z vic zdroju, coz ve vysledku muze mnohem vic odpovidat realite, nez "globalni statistika".. Uz jen to, ze spousta uzivatelu pouziva i vic browseru nez jen 1..
  • Před 4 rokama jsem měl možnost navštívit Japonsko. V tej době už tam frčel na hotelu internet 50mb. Tam jsou v tomhle napřed o několik let. Tady je bohužel i dnes standart hlavně u wifi poskytovatelů v menších městech jako bysdlím třebas já rychlost například 5mb za 300 měsíčně. To ej prostě směšný a kabelovej net bohužel do baráku nedostanu. takže všechny tyhle hry streamovaný maj budoucnost možná za další 4 roky a to myslím v ČR. ted je to spíš otrava. Protože i streamované demo darknes II který jsem hrál u kamaráda no uplně novém kompu a s internetem od UPC 50mb bylo skoro nehratelný, lagy jak prase a to je druhá věc, že nestačí rychlost netu doma ale celková prospustnost takže tomu zatim nedávam moc velký naděje.
    • GlaDOS
      Já taky platím 300 za 5 Mb ale v odpoledních hodinách to jede tak 1,2. Bohužel tady je to jediný poskytovatel. Wifi poskytovatelé ve vesnicích mají vážně směšné tarify.
  • Zajímavé je, že za proprietární technologie způsobující nekompatibilitu s jinými browsery všichni nadávali na IE (6,7) a teď se za to googlu tleská.. :-/
  • Dost lidí si v ČR můžete takové služby díky špatnému internetu nechat zdát. *1*

    Třeba v Praze je jeden z nejhorších internetů ve Střední Evropě. *7*
    • Vrook
      "jeden z nejhorších internetů" ... už tohle je prostě naprosto nesmyslně napsaný. Internet je všude jeden a ten stejnej, to že vázne připojení je věc druhá, ale i tak nemůžeš nic takovýho napsat, protože se to liší poskytovatel od poskytovatele, lokalita od lokality. Někde v centru můžeš mít přes nějaký optický kabely úplně ultimátní rychlost a na periferii nemusíš mít jinou možnost, než se upsat třeba nějakýmu T-Mobilu. Prostě se to absolutně nedá generalizovat na celou Prahu.
      • Dá, existujou mapy pokrytí s kvalitou internetu.
        Samozřejmě jsem měl na mysli internetové připojení. Neslovíčkařuj. Jen jsem to napsal zkráceně a takhle se ten termín také běžně používá.
        Poskytovatel od poskytovatele se kvalita liší jen velmi málo - liší se většinou cena, nabízené služby a nikoli samotná kvalita připojení. Samozřejmě tu mám na mysli jen ADSL - kabel neřeším...
        • Mne to samozrejme neprijde. Pokud myslis ze v praze stoji za houby adsl, napis ze v praze stoji za houby adsl a ne internet.
          • Kolik lidí má adsl a kolik lidí ostatní připojení.. já to beru jen jako hloupé slovíčkaření. *7*
  • Khanemis
    Příliš nechápu, v čem je tak velký pokrok, že už si člověk nebude muset instalovat do prohlížeče bezplatnou Javu nebo Flash. Ušetří to možná pět minut, ok, ale i tak...
  • Wlad
    tak to si ludia zahraju asi na maximalnom rozliseni 720p s roznymi grafickymi artefaktami a opozdenou odozvou
  • Jezismarja hlavne to ne! Javu a Flash neeeee!!!!
  • toho bohdá nebude, abych ten pochromovaný browser pustil na svůj úložný prostor!
  • Tak doposud jsem si byl jistý, že mám dobré a rychlé připojení. Gaikai mě ale přesvědčil, že to tak není :D :D :D
    • EuroSamurai
      Nedávno sem gaikai zkoušel a problémy sem s nim neměl :) .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit