Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Pro mě velmi příjemné RPG překvapení za necelý 3kila (us psn). Zmínil bych ještě povedenou hudbu s tklivými motivy od Béatrice Martin.
  • Všechno to vypadá moc hezky, ale proč to proboha není namluvené??
    • jedinej důvod - sice se to všechno hezky rýmuje, ale na počty slabik (nevím, jak se tomu odborně říká) to absolutně nevychází, takže kdyby to někdo četl, zněl by jako pako (i on, i ten text)
      • milos.bohonek
        Je tam několik málo cut-scén, které nadabované jsou. To jsou ale výjimky. A proč to není nadabované celé - jak píše Kubas, rýmy tam jsou občas lámané přes koleno a podle mě by to neznělo dobře.
        • Kinet1c
          Praveze aj ano, zneli by dobre, mne to aj chybalo, tie cutsceny sa my pacili prave preto, ze ten hlas narratorky my celkom dodal tej hutnosti hmatatelnosti pribehu, ked boli rozhovory medzi postavami, tak no bolo to kus menej vtahujuce do hry pribehu prostredia, skratka si myslim, mohlo to byt take viac emotivne, citlive, krasne.
  • Miserius
    12 hodin a jednohubka? Miloši, ty jsi kromě Pokemonů moc nových her nehrál co? *2* ... *13*
    • milos.bohonek
      Na poměry RPG (a zejména JRPG) je 10-12 hodin vážně jednohubkových. :)
      • Miserius
        Tojo, sorry *3* Já jsem si to v hlavě nějak zaškatulkoval a ignoroval jsem všechny ostatní informace *1* Ale i tak, dnes člověk dostane za mnohem víc peněz mnohem míň muziky...
    • pokud to nazyvaji jrpg nebo rpg je 12 hodin smesne..a vzasade nemá moc smysl pronikat do systemu hry, a vůbec to hrat:)
      Ale mozna se pletu, ona to ani moc jako rpg nevypada:)
      • Miserius
        Hm to je fakt, ja to bral jako platformovku s lehkym rpg systemem, na to je 12 hodin až až... Ale nemyslim si že by tohle mělo, nebo chtělo být ve stejné kategorii jako třeba Ni No Kuni
        • JRPG fanoušci. Poraďte svému spasiteli, co za kvalitní JRPG z PSX si má v emulátoru svého mobilního zařízení zahrát? Kromě FF.
          • maros.goc
            Final Fantasy VII, Final Fantasy VIII, Final Fantasy IX, Vagrant Story, Chrono Cross, Xenogears, Valkyria Profile ....:) asi tak :)
          • Miserius
            Xenogears
            • Chronocross, Vagrant Story, Valkyrie Profile tam aspoň uvidíš jak ma takove JRPG videne z boku vypadat:)
      • protože to ani jrpg být nemá ....jen někdo si myslí že systém boje podobný Final Fantasy rovnou z hry dělá jrpg *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit