Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nudnej story,nudnej gameplay,nudny prostredi...a 8/10,proste fuck logic
  • michelangelocz
    Na CHILD OF LIGHT jsem se tesil a zapinal ho s radosti. Jenze ta behem hrani vzala rychle za svy. Veskery interaktivno je totiz slaboucky a jediny, co mi vlastne porad pripada uzasny je famozni zpracovani prostredi a nekdy vice, jindy mene poeticka forma textu. Ji sdelovanej obsah uz za rec bohuzel nestoji. Stejne jako souboje, talenty, vizualno dialogu (formou chatu – "Ze WTF?" – "NE ASI!"), atd. Kdyz si odmyslim prostredi, zbyde jen nemastna, neslana, nedodelane pusobici mobilni hricka. Skoda.
    • Zrovna som to pred par minutami dohral. Nemas ponatia o co si prisla, je to jedna z najlepsich hier za posledne roky.
  • Buď se tu začalo hodnotit čistě podle výtvarný stránky hry nebo mi něco zásadního ve hře uniklo.
    Sice to vypadá fakt krásně, dialogy jsou taky zajímavě zpracovaný, ale hra samotná je totálně průměrná. Stále ty samý nezáživný souboje znovu a znovu.

    Po třech hodinách to šlo z disku, byla to taková krásná nuda.
    Jedna z těch her, který je lepší skouknout v let's playi než jí sám hrát. *7*
  • martin.mares.984
    Pekna recenze! Tahle hra to je takova audiovizualni herni pozie... ,versovane dialogy, originalni umelecke pojeti navrch... skoda, ze neni vic tak osobitych titulu.

    Tak me napada, to by mohl byt material pro Lukase... nebude casem videorecenze?
    • tobe se libi, protoze hru hrajes a libi se ti i hra. Ale kdyz o te hre clovek nic nevi, tak musi precist polovinu recenze, ktera mu jako nezasvecenemu nereknu zhola nic a teprve potom zjisti, ze hra je tahove rpg.
  • Bohoňku, ty seš fakt ho*ado. Jsem si zrovna chtěl jít do sklepa pro pivo, a teď abych trnul, jestli tam neni ten dřevěnej zmetek. A to jsem si myslel, že to už mam za sebou. Dík za připomenutí, fakt.
    • milos.bohonek
      Motyku s sebou!

      Jo a mimochodem: v půl 10 dopoledne pro pivo? Jak říkám, zřejmě slušnej oddíl...
  • alladjex
    kdyz se divam na clanek v mobilni verzi,tak nikde nemuzu najit autora clanku.
    nevidim to nebo to tam neni
    • alladjex
      Rad bych tedy games poprosil, jestli by to na mobilni stranky pridali. Diky.
    • KaloSaper
      Bohužel se díváš dobře. U mobilní verze stránek není uváděn autor textu.
  • Z pocatku zabavi, pak prijdou zdlouhave repetetivni souboje a nakonec rychly konec...
    Mimo grafickeho zpracovani a pribehovych basnicek naprosto prumerna hra.
    Jak to nekdo podoktnul souboje ala final fantasy z toho JRPG nedela! To by totiz ta hra musela mit nejaky poradny pribeh!!
    • Skutecne vam NIKOMU neprijde tento soubojovy system pouzivanim svetlusky zajimavejsi nez soubojovy system z libovolneho FF? V cem muze byt tento soubojovy system po 10ti hodinach nudnejsi nez soubojovy system ve FF po 80ti hodinach ??
    • Presne tak = nuda = vyhodene peniaze *16*
    • Kinet1c
      Hra ma poriadny pribeh, len ty musis vidiet a citat medzi riadkami, inak samozrejme, ten pribeh nepostrehnes a vsetko ti bude pripadat tak splacane. Takze svojim sposobom je to JRPG.
      • Hrál jsi vůbec nejaké jrpg nebo ze sebe tu děláš jenom pyču???
      • Příběh má pěkný, to ano, ovšem ani tak nelze hru jako JRPG, při vší úctě k autorovi, označit. Onomu příběhu chybí provázanost postav, jejich vzájemná interakce a osobitost... Nechci tu přilévat olej do ohně, ale sám bych Child of Light do žánru JRPG nezařadil... dokonce označení hry jako RPG bych se raději pokusil vyhnout, ačkoliv hra využívá jejích mechanik.
  • nebude to k teme ,ale dakujem za tento web kde sa mozem vyjadrit zadarmo a bez registracii a aby som este aj platil pripadne ako v SME novynam za svoj názor.
  • Child of Light koktejl:
    -do šejkru dejte "Dust: An Elysian Tail" a "JRPG souboje"
    -protřepejte
    -nalijte do enginu z Raymana
    -podávejte
    • Keyz
      JRPG souboje? Co to je? Boje na tahy, které byly snad prvně v nějaké japonské hře a proto vše na tahy bude japonské?

      To je hovadina vše někam řadit do dalších kategorií i když to není potřeba a i kdyby to vytvořili Japonci.

      VRPG je Vikingské RPG a označuje se použitím rohaté helmy. *15*
      • když mě někdo řekne jrpg souboj, tak si představím tahový souboj, který je okraden o veškerou taktiku, protože postavičky stojí na místě na proti sobě na rozdíl od rpg, kde si mágy a lukostřelce chráním ve formaci, tady termín jrpg nedává moc smysl protože s jednou postavičkou se moc formací neudělá, nechápu proč to tak škatulkují
        • aha my bad, ale stejně jrpg to není možná jrpg like rpg, ale pokud vím, tak to v japonsku nevytvořili a není to ani v manga stylu
      • JRPG souboje nejsou charakteristicke jen tim, ze jsou na tahy, ignorante.
        • Myslím, že panu Keyzovi nic nevysvětlíš. To je člověk, který je velice omezený ve svých názorech.
  • Aha a já pořád přemýšlel, proč se této hře říká jrpg a ono je to pouze kvůli tahové systému? Což je blbost ne? Nemělo by jrpg splňovat více než tahový systém?
    • maros.goc
      samozrejme, že má :) Bohužiaľ názov JRPG je dnes už tak zprofanovaný, že sa to lepí všade ako nejaký trend ...nič proti Child of Light, ale porovnaj ju sko skutočnými JRPG ako Fina Fantasy VIII, Persona 3, či Dragon Quest V ...Child of Light je úplne iná hra
      • InfidelBro
        jRPG hlavně s RPG jak otakovým nemají skoro vůbec nic společného, protose jim taky říká jRPG ... nejsou to prostě RPGčka.
        • Zase další chytrák, co bude řešit co a co není RPG. RPG je hra na hrdiny a hotovo.
          • Kinet1c
            Tak touto definiciou je 90% hier RPG. To si zabil.
        • Kdyby to nemělo s RPG nic společného, asi tam není za tím "j" napsané RPG... Taky by se to mohlo jmenovat japonské hry. Samozřejmě to s nima má dost společného, jenom jsou prostě jiné a podle mě jeden z nejznámějších trendů jRPG je právě tahový systém. To bude asi důvod proč to k nim přirovnal.
        • maros.goc
          Nuž zda sa ze si žiadne jrpg este nehral:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit