Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    zajimave, hlavne ze ma dnes kazda online hry aktivni anticheat
  • Jack1947
    Nevím je to dobré, dlouhooo jsem žádné scifi neviděl a tohle nevypadá jako jic extra *7*
  • Krescz
    s GTA si mě dostal :)
  • Jack1947
    To je vyjímka a těch her moc není.
  • prý už o tobě natočili film

    https://www.csfd.cz/film/429240-anon
  • protože ve spoustě jinak jednoduchých her je nějaký difficulty spike, obtížná nebo špatně designovaná pasáž, která vůbec neodpovídá zbytku hry, pro někoho je jednodušší to přeskočit cheatem, než 50x opakovat dokola, nebo kvůli tomu hru odložit
  • aspirin
    panzer
    thugtools
    proffesionaltools
    nuttertools
  • No to bude tim ze temer kazda hra ma dnes odemknutou DEVELOPERSKOU KONZOLI.

    Tudis neni potreba davat do hry SPECIALNI prikazy kdys si hrac muze zadat normalne developerske.

    KDO TOHLE PSAL ?? ZATO BYCH MU NEDAL HONORAR.
  • U her typu GTA cheaty uvítám. Když si chce člověk zablbnou, dá si třeba cheat na všechny zbraně a jde na akci :).
  • Tak ono není složité cheatovat v SP změnama hodnot v paměti. Otázka je, jak se k tomu staví furt online klienti jako Steam apod.
    Navíc je však skutečnost taková, že hry mnohdy nejsou ani na hard obtížnost velká výzva a k dohrání na easy stačí držet šipku vpřed.
    Jiná sorta je úprava parametrů hry. V tom je třeba konzole u CSS asi nepřekonatelná.
  • Neboli tzv. GGG mód.
  • Krescz
    k čemu cheaty? ukažte mi hru, která je dneska potřebuje, všechny jsou easy jak cyp nebo jsou to hardcore hry, které se hrají, protože jsou hc :D
  • jj, nekteri ukazali ochotu platit za cheaty preorderech atp., takze proc by je vyvojari rozdavali zadarmo
  • aiculedssul
  • Krescz
    whosyourdaddy
  • TheGGG
    a k čemu? Dnes se již dělají normální hry, u kterých se počítá, že je člověk dohraje a bude mít nějaký kvalitní zážitek... naštěstí se herní průmysl již trochu rozvinul
  • Jack1947
    K čemu by měli bejt když většina her je v easy modu, na druhou stranu ono ani to experimentování by nebylo zábavné a pak jsou tu stále trainery, tedy end of story nezmizely ale jak píše Bobrkola změnily se v mikrotransakce a lutboxy.
  • Tak schválně, jestli mi paměť slouží:
    IDDQD
    IDKFA
    IDDT
    IDSPISPOPD
    :D
  • Ale nezmizely... Jen se změnily v mikrotransakce ve F2P hrách. A nově se transformovaly (u některých her... ukazuji na tebe EA) i na pay to win obsah lootboxů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit