Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už vidím to pre-order na ps, Kratos outfit.
  • Jack1947
    No vida že se Assasín zpamatovává , ted už to můžou zkazit jerdině tím že tam hodí rojál a nebo nutnost připojení + výhradně online hra... tím by to fakt odepsali *11* *12*
  • Kurni to se bude hrát za Herkula ? Takhle daleko a silně odkopnout chlapa? Za to by se nemusel stydět ani Zeus....
    • To bude Roberto Carlos :)
  • ... aneb jak nám prodat "datadisk" za plnou palbu:-)
  • Super!! Origins hraju ještě teď se oběma DLC, dám si ho minimálně ještě jednou a ani se nenaděju a už je tu další díl? Super!

    Hrál jsem všechny díly a právě Origins mi sedl nejvíce, pokud tohle bude ve stejném duchu, tak to bude ještě víc super *1* *1* *1*
    • MalyZeli
      Jojo, taky me origins bavilo, ovsem snad neudelaj cistej copy past v jinym prostredi, a trochu vylepsej combat, animace apod.
  • Morraw
    Hm hm. Origins je nádherná hra a myslím, že velmi dobrý restart série, byť trpí některými neduhy jako předchozí hry. Bohužel jak jsem předpověděl, vše bude záviset na dalším díle. A vypadá to, že jdem do starých kolejí. Využítí většiny předchozí assetů, nový díl každý rok ?
    Já doufám, že to letos nevyjde a když, tak že vypilují ještě souboje a animace a rozšíří herní prvky. Obavám se, že jinak dostaneme úplně to stejné jen v trochu jiném kabátě. A nepochybuju, že další díly už jsou ve vývoji a ve fázi konceptu.

    Na druhou stranu jsem rád, že zůstaneme v podobném klimatické pásu a zachová se tak i vizuální stránka Origins, která je nádherná. A asi bude i více námořních bitev. Tolik možností s řeckým tématem.
    • Jack1947
      Výjde...
  • Super, to chci. *3*
  • Strašně rad bych si zahrál něco z Řecka, ale zrovna ne Assassina...
  • neni to trochu smutný, když přesně víte, jak bude ta hra vypadat, jak se bude hrát, jaký tam budou mise, to vše ještě před tím, než z ní cokoliv ukážou?
  • cumpi3
    proc jsem myslel, ze to chteji vydavat jednou za dva roky?
    • Protože to nedává z ekonomického hlediska smysl?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit