Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    lol ..kto ako no :D
  • walltar
    Já sem se rozhodnul, že tentokrát nic nekoupím. *1*
  • Jako fakt? Já nevím, ale ikdyž si kupuju hru třeba jen za 100, tak nad tím hodně přemýšlím, jestli to vážně tak moc chci (a že sem takhle zamítl téměř všechny hry, co jsem chtěl) a když už sem si ji tedy pořídil, tak jsem ji aspoň dohrál :)
  • Slevy na Ps Store jsou oproti opozicnim dost "spatne".Nedejboze tam chtit hledat hru zadarmo.
  • ringmancz
    Vánoční slevy budou větší a delší, takže toho bych se nebál

    i na amazonu jsou slevy, ale tam je to komplikovanější s adresou. kdo se toho nebojí, tak Alien za půlku a Shadow of Mordor je tam za asi zatím nejlepší cenu
  • Mart9
    V ubi shopu velké kulové
  • Mart9
    Proč by někdo kupoval hru, aniž by ji nainstaloval a hrál? V nejhorším případě to důchod jistí. Současní důchodci nemají do čeho píchnout a honí slevy v obchodech. My v mládí honíme slevy na Steamu a v důchodu to budeme hrát.
  • Veskoslav
    To ale není problém těch her a slev ale debilita lidí.
  • Jak co.
  • Cosi
    Na Bundle stars je Batman: Arkham Origins za 5 euro. Season pass do něj taky za 5 euro. Ještě k tomu lze uplatnit slevový kupon na 25 % zadáním: SUPERNOVA25 takže mě vyšel na 7.48euro.
  • ringmancz
    teď nemá cenu kupovat hry na steamu, stačí počkat měsíc a budou ještě o něco levnější, plus přes Vánoce si je možná i stihnete zahrát

    na nuuvem jsou taky slevy, třeba Max Payne 3 komplet za stovku, Mortal Kombat za pivo (podle toho kde bydlíte a co pijete), Wolfenstein za 350
  • Mart9
    Díky za pěkné shrnutí, Péťo. Koupil jsem Max Payne 3 za 5€, čekám, až se na Steamu objeví Far Cry 3. Uplay se tedy bohužel nevyhnu, takže jdu rovnou kouknout, co bych koupil, Call of Juarez zdarma mě láká.
  • Splácíme dluhy mládí :-)
  • Kozy
    GMG má dobrý dealy.
  • To zase lidem pribude her co nikdy nebudou hrat..a ani je nikdy nenainstalujou..at zijou slevy:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit