Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    Ja kupuju hry v slevach v nadeji ze jednoho dne zdedi muj ucet muj synek a pak si neco stoho zahraje *4* http://steamcommunity.com/profiles/76561198071053077 *4*
  • Jack1947
    To mne nezajímá, co tam máš dál?
  • TheGGG
    a co ti vadí? Málo místa na disku? Že ti do rodinných fotek a složky s rychlými prachy kouká nějaký paňáca od EA nebo Ubi? Nebo snad se bojíš zpomalení complu? Obavy jsou zbytečný, EA komando tě za to co máš v PC asi nepůjde navštívit.
  • TheGGG
    pravda, taky by to nesměla být žádná supr pecka, nebo by to ani nemusela být hra, jen by se ti načítala nějaká lišta a pak po dosažení 500her boom, možnost si něco koupit zadara (po dosažení stovky, bys třeba mohl uplatnit nějakou slevu a kdo by byl trpěliví a střádal nějaké bodíky, dočkal by se něčeho většího). Každopádně nějaká motivace, k tomu ty hry kupovat. Jistě, hlavní motivací při nakupování her, je prohlížení rozrůstající se knihovničky, ale stejně...
  • Bych řekl že není vůbec těžké tu 100 překročit. Různé bundly ti dají hromadu her za babku a některý slevy na steamu jsou vážně brutální.
  • Draken69CZ
    A docela levně co :D škoda že takhle nejde splatit kára nebo barák hned by se žilo líp.
  • Podívej, jestli ty jsi ochotný si kvůli každé druhé hře instalovat naprosto zbytečného klienta, prosím. Já to ale dělat nehodlám, buď Steam (když už mě k němu donutili) nebo nic.
  • TheGGG
    No jo, chtělo by to nějaké hry zadara, třeba když člověk na steamu překročí 100 her, mohl byl dostat nějaký bonus, pár bych si jich už zasloužil
  • TheGGG
    lol, taková paranoia? Se bojíš, co by ti našly v komplu co?
  • Draken69CZ
    Tak když jdeš do důchodu v 75 letech tak můžeš žít jak chceš, ale kdo vydrží pracovat cca 55 let?
  • Zadarmo bude Ubisoft rozdávat Far Cry 4 a další hry, to ti musí stačit.

    http://assassinscreed.ubi.com/en-GB/community/liveupdates/live_updates_details.aspx?c=tcm:154-186650-16&ct=tcm:148-76770-32
  • Jack1947
    Co zadarmo něco aby navnadily bude/nebude? *4*
  • Kozy
    Ale prosimtě
  • Debilita lidí je, když si někdo koupí u Applu šrot za dvacet, ačkoli se stejně vybavený přístroj dá sehnat za pětinu ceny. *1*
  • Ani to mě k Originu nepřinutí.
  • Luxxo
    Pri takom style zivota ako teraz, nas asi vela dôchodcov nebude :D
  • Slevy jsou fajn, ale už by to konečně chtělo trochu oživit, z 99% jsou to pořád ty stejné tituly. *6*
  • k
  • V důchodu už k tomu možná nebudou kompatibilní platformy *15*
  • Tilwaen
    Na Originu mají kompletní Command and Conquer sérii za 15€.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit