Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jelikož to vzniká jen proto, aby to vydali na konzole, tak počítám že se přidí blur bloom nejaky barvy a zvetsi HUD a text a tim to hasne, uvidime, nevěřim tomu. ted jedu Bio1 ve 4k btw
  • Veskoslav
    Jinak by bylo fajn a docela podstatné info, že majitelé Bio I a II mají zdarma upgrade na remaster verze. Docela podstatná informace....

    http://steamcommunity.com/games/8850/announcements/detail/606114300066920422
    • Sr_Lobo
      Ty brdo dik za upozorneni rovnou sem koupil 1+2 abych to mel hezky komplet az vyjde remaster. *3*
    • Sympatickej krok. Škoda, že na nás, vlastníky krabicovejch originálek z předsteamový éry se to nejspíš nevztahuje.
      • Jestli se nepletu, tak všechny G4WL (krabice, digital) klíče Bioshock 2 jdou nyní použít na Steamu. U jedničky nevím.
      • jack
        nektere verze jdou na zaklade kodu na krabici zaregistrovat na steamu. NEvim, zda u Bio to jde take.
    • jack
      SUPEEER! Díky za info. Tomu se říká gentlemanská nabídka!!!

      And if you already own BioShock, BioShock 2, and/or Minerva’s Den on Steam, you will be able to upgrade to the remastered version of the respective title(s) for free after release. It’s a circus of values!
    • Draken69CZ
      Fakt no to je super, před měsícem jsem dojel jedničku tak to si ji pak dám znova *14*
  • Jack1947
    Jako by těch remástrů nebylo málo nicméně Bioshock jedna je už docela "stará" hra takže, to tolik asi nevadí *7*
    • Veskoslav
      Jacku, prosím, vyber si nějaké hezké místo, vysoké a skoč.
  • Jednička byla naprosto skvělá, jedinou výjimku co jsem měl byl trochu nepřehledný kombat, na druhou stranu do dokreslovalo podivnou a jedinečnou atmosféru. Před Bioshockem jsem něco podobného cítil jen z Falloutu. Komplexní svět který má vlastní pravidla a vy do něj nepatříte, a je radost ho objevovat. Dvojku jsem nehrál, neměl jsem v době vydání čas na hry, a Infinite byla pecka. Jen mě trochu sraly ty všudypřítomný divný zvuky a nepřátelé co vypadali jako přepudrovaní tlustí manekýni. Nicméně Elizabeth a příběh to s přehledem vyvážily. A ten konec byl asi nejlepším "filmovým" zážitkem co jsem zatím u hry prožil. Za mě 1+
    • Souhlas do puntíku.
  • kdysi jsem hrál jedničku, protože to tenkrát bylo hypované jako nástupce system shocku. System shocku to sahalo tak po kolena, mělo to jakýsi falloutí feel, tj. podivný mix zastaralé techniky a sci města, hororová atmosféra byla pryč a celkově to bylo dost nudné. Ty další už jsem se nepokoušel hrát.
  • Zde vše v pořádku, na jedničku s hvězdičkou.
  • Lukyz
    Jsem zvědav na srovnání po vydání, jelikož i původní díly ve vyšším jak FHD rozlišení vypadají pořád k světu, zda upraví jen textury nebo i něco víc.
  • vzkaz pro domtcha Domtcha (inkognito) z bleskovek

    pokud nemuzes nahrat ty dll do system32, tak je nahraj do adresare k .exe ty fify, tam by je to melo najit taky, aspon me to parkrat u jinych her stacilo
  • 1 supr
    2 výobrná, leč pro mě poněkud rozporuplná po atmosférický jedničce
    3 odpad
    • 1 super.
      2 Nemohu objektivně hodnotit, jelikož mě to po třech hodinách přestalo bavit.
      3 sám seš odpad ty odpade. Trojka geniální (až tedy na těch pár opravdu nudných aréna -> aréna pasáží), ale děj, jako celek a hlavně to závěrečné vyvrcholení hry způsobilo i mé vyvrcholení.
    • presne naopak *6*
  • 1-2 supr.

    3 s tím šíleným cestováním v čase a magoriema nic extra.
    • Někomu to holt hlava nepobere no...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit