Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13. září? Na konci traileru bylo 16 SEPTEMBER.
  • kostejnesmrtelny
    Jestli spraví i desynchronizovaný titulky, je to jasná koupě, jedničku a dvojku jsem kvůli tomu vynechal :-(
  • Byl bych možná odvařenej, ale vzhledm k ohlášení remaku System Shocka... *1*
  • Jeden z remasterů, který má opravdu smysl. Bravo.
  • Máte chybu v nadpise. Evokuje ako keby hra už vyšla alebo mala vyjsť čoskoro ale podľa článku a videa vyjde až v polovici septembra. Opravte si to lebo ide o zavádzajúci nadpis
    • ne
  • lipkozzi
    Jesus loves me, yes i know! For the bible tells me so.
  • Kolekci si rád koupím, pokud bude v papírové krabici s tím krásným artworkem, který je všude na internetu, kromě tohohle článku. Už kvůli té krabici by to podle mě stálo za to.
    • Veskoslav
      PC pouze digitálně:)
      • Neva, klidně koupím na PS :)
  • Levine v Irrational stale je. Aspon pred mesicem a pul byl najisto.
  • Jak píše většina, tak jedničku nic nepřekonalo - dvojka byla místy super, místy vleklá, ale stále super záležitost.
    Infinite, kdyby neměl název BioShock, tak by to byla asi taky fajn hra, ale v ničem mi nepřišla po chuti.
    Město pro mě nefungovalo, lítací pasáže na háku zbytečné, akce o ničem, ta atmosféra byla úplně jinde než v prvních dvou Bioshocích, hlavně v origo Bioshocku jste měli jen sebe a sem tam náznak, nahrávku, že i někdo normální tam byl, nebo i v některých případech jste věřili, a přáli si, že někoho potkáte. V Infinite bylo až moc rádoby neutrálních postav, směr výpravy byl jinde... A Elizabeth ačkoliv super postava a asi jedna z nej co-op npc co kdy byla, tak mi srážela hru, když jsem si chtěl užít halu po bitvě a byla pěkná hudba do toho, že mi hned zařvala hlášku typu: "pojď musíme se rychle odsuď dostat" - přišlo mi to hnaný na sílu a vlastně nesžil jsem se absolutně s hlavní (mojí) postavou jako tehdy v jedničce, nebo dvojce.

    Těšil jsem se, že si jedničku nainstaluji zase, ale možná počkám na remaster edici ;)
    • Mně se zase zdaleka nejvíc líbil Infinite. U prvního dílu jsem čekal něco jako System Shock a byl jsem pak zklamaný, že jsem dostal v podstatě střílečku. U Infinite už jsem čekal střílečku, takže jsem nebyl zklamaný, a navíc mě mnohem víc oslovila ta celková myšlenka, filosofie na pozadí, zpracování a nakonec i zápletka. Pro mě je Infinite jedna z nejlepších her všech dob, pokud jde o příběh a prostředí.
    • Jack1947
      Infinite už bylo takové vaření z vody... jednička byla parádní a nej teda až před tím (než jste narazily na finálního bosse).
    • Naprosto souhlasím. Mě osobně ještě hodně vadilo to, že to vlastně byla v hodně místech arénovka. Člověk přišel do arény, nezáživně všechny zabil a otevřely se dveře dál.
    • GlaDOS
      Já jsem naopak rád, že Infinite měl jinou atmosféru, než první dva díly. Dvojka byla technicky lepší a souboje zajímavější, ale hrál jsem ji až několik let po vydání, protože mě nedokázala zaujmout jako jednička. Na tu jsem se opravdu těšil, četl o ní každý článek a demo jsem projel rovnou několikrát. A na Infinite jsem se těšil stejně, protože to prostě bylo něco jiného. Výsledek nebyl dokonalý, ale byl bych moc rád, kdyby další pokračování znovu přišlo s jiným světem. Mám ale obavy, že bez Levina vsadí 2K Marin na jistotu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit