Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš pravdu, vždyť Outbrak 1 mám někde v šuplíku s PS2 :D dobrá hra. Jen jsi musel v těch scénářích spěchat.
  • nejlepší dvojka, pak čtyřka
  • zabúda sa na biohazard:outbreak a biohazard:outbreak2 hry na ps2 u mňa nezabudnuteľné kúsky, so skvelou grafikou.
  • Malleth
    Já sem tam taky párkrát zařval, ale ne dost na to aby mě to vytočilo. Krom toho ty fail animačky jsou často dost zábavný
  • ZvacA
    10x? To ti snad nefungoval ovladač nebo tak něco, ne? :)
  • Jack1947
    No vzhledem k tomu, ze Resi5 bylo vice survival ... tak to je tvuj nazor.
  • Mortuus
    Souboj s Krauserem bylo naopak to nejhroší z celýho RE4. Pokud se ti to podařilo proklikat na poprvý, tak to mohlo mít efekt, ale když to někdo opakoval třeba i desetkrát, jako já, tak začal QTE hodně rychle nesnášet.
  • Spades
    RESI6 je milionkrát lepší, než ten megashit 5... 1,2,3 šli kolem mě, protože remaky nevyšly na PC a tou grafikou se mučit nehodlám. 4ka byla boží, a proto se mi líbila i kampaň v 5tce za Leona. Sice tam už nemusíš řešit munici, ale mě šlo vždycky hlavně o příběh.
  • ZvacA
    Osobně tvrdím, že první tři živý filmy i přes konsensus některých, nejsou takovou žumpou, a to ani vůči Biohazard sérii nepředstavují takový lejno, jak se vykládá. Naopak, hru ctí převážně se svými evidentními nebo skrytými, ale stále chytrými odkazy. Plácaj si sice vlastní bábovičky oproti situacím a postavám ve hrách, a nepředstavují stejně tak vrchol filmařiny, ale zůstavají sledovatelnou záležitostí, která s příchodem Mulcahyho Extinction navíc nabrala dech a potenciálnost v zajímavém apokalyptickém scénáři, který RE herní univerzum nezná. Ovšem, ano, poslední dva filmy jsou už opravdu zbytečnou břečkou, kterou zachraňuje snad plánovaná nebo neplánovaná stupidita pro zasmátí, u které i tolerantní člověk vlastně pochybuje, zda Anderson podklad nějak zle nepochopil a neznásilnil svými blbinami.

    Je ale fakt, že asi nemálo lidí by bylo zvědavých, jak by to vlastně se živými filmy, respektive se samotným prvním dílem vůbec vypadalo, kdyby u toho zůstal Romero i s jeho scénařem, jak bylo na počátku avizováno.
  • KeanuX
    Co se týče filmů, tak RE3 byl dle mě nejlepší díl *4* Pak už to jde trošku z kopce, škoda. Těšil sem se že po skvělý trojce se budou držet víc postapo a né scifi. *9*

    Co se týče her, tak sem hrál jen 5tku, špatná neni, ke konci ale už moc stereotyp. *4*
  • Malleth
    Škoda těch stupidních filmů. Jen kazej značce jméno.

    Samotný filmečky ve hře jsou ale střižený parádně, stejně jako v Metal Gearech.

    Například souboj na nože s Krauserem v RE4 je skvělá ukázka toho že i QTE maj smysl, když se dobře navrhnou
    http://www.youtube.com/watch?v=u8kZf3TIsfg#t=15
  • Jack1947
    No Revelations byl uchazejici to jo, jenze ten bolak vytvoreny Resi6 strileckou zalepil jen z pola. Resident evil 7 oroste musi byt navrat do starych kolejnic. Pokud ne tak by to byl pekny propad. Od nej az k odpadu ? Pomalu jo, Racoon city byla jen sranda ktera byla nastesti kratka. (Za to zabugovana skoda mluvit).
  • Draken69CZ
    Nikdy nezapomenu jak jsme v JRC viděl poprvé RE jedničku na PS1, v té době to bylo něco nezkutečného.
  • Čau, hele Resident Evil Code veronica, RE Zero a RE Remake jsou u mě ještě stejně dobrý survival tituly jako ona trilogie. Kbyby si Capcom držel tuhle linku, mě by to neurazilo :) Dneska ti mladý nevěví, co to je šetřit každý náboj, rozmyslet se jestli ti stojí za to prozkoumat danou místnost atd. :)
  • Všetky diely sú vynikajúce až na jednu výnimku 6tku (Racoon City nerátam to bol multiplayer spinoff outsourcovaný), aj to kvôli debilnému ovládaniu, kamere a nedoladeným veciam....

    Čo je pri vyše desiatke titulov v sérii super úspech a posledný REVELATIONS bol eňo ňuno, oldschool hratelnosť a extrémna obtiažnosť....posledný boss bol osina v zadku.
  • kennyB
    4 ještě byla dobrá, ale pak to šlo do kytek *9*
  • U mě Resident Evil skončil 3. dílem. Pak už je to balast. Brečím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit