Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Single dobrej, baví i na Veterána a dá pěkně zabrat ...MP je klasickej moderní fofr sh!t
    • Jack1947
      Ten Mp byl ale u všeech COD stejnej, prostě si běhal picly tě respawn a tak pořád dokola.( akorát tady už nejsou jetpacko exoskeleton suits takže se dá i něco trefit)

      Jediné mínus bylo že s novějšími díly ubylo hardcore nebo respkt ho nikdo nehrál to tady zase opět je.
      • Hardcore - super mod - ten tam měl bejt v základu..a po lvlu 30 tam hodit casual aby si mohli hráči odpočinout.
  • Je již trapné. Hlavně ten sp. To nikdo nemůže brát vážně.
  • Oživovat to nejlepší se nikdy nevyplácí, leda to udělat v novém kabátě jako remastered version, ale dle statistik to také nemá moc cenu.
    Jenže ono se něco musí dělat, aby se vydělávaly prachy a aby tvůrci měli co žrát. Tahle pravda prostě bolí úplně nejvíc. Tenhle realismus dřív nebo později dožene úplně všechny, bohužel. Příští verze bude o čem, WW1 nebo invaze emzáků v roce 2400? Zombíci už jsou taky dávno out.

    Při zpětném pohledu na sportovní výtvory EA v posledních 15 letech je mi jasné, proč nikdy nejsou schopny udělat opravdu luxusní FIFU nebo NHL apod se vším všudy...a oni právě moc dobře vědí proč. Tyhle jejich drobné posuny k lepšímu mají prostě svůj existenční pragmatický důvod...
    • Souhlas. Jsou u lizu, tak ho tam nakouřej. Většina lidí na jejich místě by nejspíše udělala to samé. Mají společnost(i) a zančky (akcionáři, bossové atd), které produkují multimilionové i multimilardové zisky. Myslím, že jen málo lidí by odolalo a nepokoušelo se z toho vymáčknout něco navíc. Jestli je to etické nebo férové, to už je jiná otázka.
  • Singl celkem ok, ale za tu břečku v podobě multiplayeru si to víc jak 5/10 nezaslouží. Ale holt je to AAA hra a těm se to špatné hodnocení nedává. Číst recenzi raději ani nebudu...
  • Poslední roky jsem COD opravdu přehlížel, poslední snad bylo Modern Warfare 2. Jelikož mi byl vyspojlerován osud Price a Soapa tak jsem se do trojky ani nepouštěl. Nicméně zahrál jsem si WW2...a nelituji. Vylodění v Normandii řadím mezi top tři hry, které jsem vůbec hrál s touto scénou. Nevěřil jsem, že mě ten příběh tak pohltí, opravdu jsem si to užil a po dohrání hry jsem si řekl, achjo škoda. Není to sice žádný Brothers in Arms, nicméně potěší, zaujme a příběh vtáhne.
  • výborná recenze :-) díky..ta hra je opravdu max 7/10
  • Dá se to na minimum rozjet i na starém železe -test zde
    https://youtu.be/GDtFwTv3ZQY *1*
  • Iggy
    Díky, mám teď chuť si zahrát první Call of Duty.
  • Nechápu ty prodeje CoD už několik dílů. Zlatý wolfenstein, který si na nic nehraje a je to čistá arkádová řežba. Tady zase hra v koridoru solí vlny vojáků než překročís určitý bod a pak se zázračné začnou stahovat. Historicky je tam tolik chyb, že už mohli rovnou dát skin jakýkoliv doby. A over the top hypermegasuperbombovybusnyadrenalin scény snad už musí taky nudit všechny. Gunplay vcelku jde, ale tempo je zbytečně hnane na ofenzivní rychlou notu. Prostě průměrná recyklace prázdných a ohranych mechanik. Vykrádání vojína Ryana a valecnich klišé a sama sebe. Tohle je fakt jen pro fanoušky CoD. Pro ostatní jen ztráta peněz a času.
    • TheGGG
      no nový wolfenstein je taky pěkný fail... argument typu "na nic si nehraje" už tu trochu nefunguje, tím nemůžeš ospravedlnit každou sr*ku co ti zabrnká na retro strunku...
      CoD alespoň netlačí ty antifa-PC agitky tak zostra a némá sbírku nejtrapnějších postav za posledních 10 let
    • Jack1947
      Kdyby bylo sp rozšíření na východní frontu byl by tam bod navíc.
  • https://www.youtube.com/watch?v=lfu8ZYD7rsU&t=766s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit