Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Mnohem lepsi by bylo, kdyby udelali poradnej remaster staryho CoD 2
    • A dopadne to jak Modern Warfare Remaster - nevyladeny, mikrotransakce a DLCcka a min hracu v MP jak v puvodni verzi....
    • Proč pořád vytahujete 2 místo jedničky s datadiskem? Kromě grafiky to bylo po všech stránkách horší. Dokonce ani sprintovat tam už nešlo.
      • V jedničce ještě nebyl autoheal, takže lidi hráli víc dvojku.
        • cumpi3
          Autoheal je neco, co dvojce neodpustim...po ni se s tim nejak rozrhl pytel
          • nielen autoheal.
            Odstranenie kurzoru, krizik po zasahu co je tam dodnes, takmer ziadny spatny raz zbrani. Dpc ked strielam na dialku a vidiet len kus tela, hlavy z okna tak ak ho prvy krat trafim ten krizik mi zakryje vyhlad dpc :D Sa pamatam v jednotke v Carentane. Pekne z Barom potichucky skrceny behas, sledujes okna v dome oproti. Bomba polozena, zrazu sa tam niekto objavi, pocujes zvuky. Len ho pokropis par ranami do hlavy, prijemne to kope, nic ti nezavadza vo vyhlade.
            A takto si mohol postupne vyhrat kolo aj 1vs4.

            Lenze teraz polozis bombu, vsetci Styria na teba skocia lebo to tempo hry je ovela rychlejsie a zosrotuju ta. Lenze z cod sa stala konzolova hra narozdiel od CS:GO.
    • cumpi3
      Boze. CoD uz byl upadek. Nekoukej na to retro brilema...autoheal, tupa ai, vsude samej script...proste vse, na co se u CoD nadava
  • Krescz
    1/10
  • Hmm, dal bych si remaster Vietcongu... i kdyz ta hra sama obstoji i dnes, jen se mi to na modernich systemech seka jak cyp:(
    • Sam sivul
    • Blbost, já to hrál na novým PC s W10 úplně v pohodě.
    • jindra.veliky
      treba se dockame na gogu...
  • jindra.veliky
    aspon muzu podekovat autorum, ze jsem dostal chut na stary CoD 2

    https://www.youtube.com/watch?v=6N3zrwJ5RYA

    neskutecny, ze je to uz 12 let
    • Mart9
      5 hodin :D
      • U dvojky to najednou nevadí, ale když má 5 hodin nový COD tak to se lidi ůžou pos*at. *7* *11*
        • Mart9
          Je to tak. Na druhou stranu mi tehdy opravdu nepřišlo, že je ta kampaň tak krátká. V podstatě bych byl před tím zjištěním velmi spokojen, kdyby kampaň v COD WWII byla stejně dlouhá jako v COD2.
  • Takže pitomost tak jak se čekalo.
  • Ono hra je o něco menší šit, než předchozí díly a kdo čekal zásadní změnu, tak byl opravdu najivní, je to pořád dokola náskriptována, koridorová, záležitost a tuny zabitých nepřátel. tohle je prostě CoD a jiné nebude, buď ho máte rádi, anebo nenávidíte a dle dosavadních prodejních výsledku se nic nezmění ani do budoucna, proč také, když je stádo spokojeno.

    Já osobně tento typ her již nekupuji a nepodporují předražené ceny, na kterých se snaží každý v návaznosti na hru urvat co nejvíce ( navíc v porovnání co produkt nabízí). počkám si až bude cena za pár kaček, anebo se na to vykašlu úplně, ostatně jako spousta podobných her, výběr je zde obrovský a tyhle rádoby aaa pecky mam již dávno u zadele.
    • To je ten problem. Tak ako NHL alebo FIFA, nemozno ocakavat ze sa COD zasadne zmeni. Hra nieje zla, len je nastavena uplne rovnako ako IW. Je prehnane rychla, absolutne to iste ako IW len preskinovane do ww2 a vypnuty double jump.
      Napr search and destroy. Kolo trva minutu a pol, je to len cisty rush na A alebo B, prestrelka a konec.

      Clovek mozno cakal nejake spomalenie herneho tempa ale ako pises to je skor naivne. Pre taketo rychle tempo sa skor hodi scifi ako ww2
  • "Sorry jako," ale nechápu kdo pořád vynáší do oblak tuto primitivní až sra*koidní hru jakým je právě CoD WWII. To, že Gamespot (nicméně je úsměvné, že hráči dávají max 6) dostal prachy za jejich recenzi 9/10 na CoD neznamená, že games taky něco dostanou (no i když je to tady samá neobjektivní chvála, možná už mají nahrabáno od Activision). Pro Anglicky mluvící a normálně uvažující hráče doporučuji podívat se na youtube uživatele "Worth a Buy." Ten při stavení zdi v CoD multiplayeru dostal solidní záchvat smíchu :D
    • jamar28
      A máš nějaký alespoň sebemenší důkaz, že games.cz dostává prachy za neobjektivní chválu v recenzích? Nebo to jsou jen takové hospodské kecy? *4*
      • Ono zalezi co si pod tim uplatkem predstavis. Ale pokud by jsi jim dal spatne hodnoceni tak muzes zapomenout na early verzi, popr. na E3 a podobne se stebou nebude nikdo bavit.
      • Dokážeš pochopit psaný text? Očividně ne. A proto myslím, že CoD bude pro tvůj intelekt tak akorát - je to PEGI 12, ne? *4*
        • jamar28
          Pardon, zjevně ne, nejdřív jsem se dočetl pravý opak toho, co jsi napsal. Ještě jednou se omlouvám. *1*
    • oVer9000
      Podívej se na ten Gamesplay, kde o tom Lukáš mluví... možná si pak uvědomíš jakou hovadinu jsi zrovna napsal...
      • Ostatně i Steam statistiky hovoří za vše :

        37,763 42,999 Call of Duty: WWII - Multiplayer
        Online Peak

        Trochu slabý odvar na takovou "krutěhustopřísnou" pařbu, která všude trhá rekordy v prodejích a recenzích, ne? :D
        • To je tim, že PC komunita na CoD už dávno zanevřela, ale konzolisti sní sebehorší botu i s tkaničkama.
          • Je to tím že PC hráči jsou 15 až 20 procent prodeje her, konzolisti tvoří asi 70 procent výdělku pro vydavatele. Se potom nemůžete divit, že jsou špatné optimalizace na pc. Kdo by se s tím zabýval, když je z vás málo peněz. Zrovna nedávno tyto data zveřejnil třeba Ubisoft.
            • Jenže na PC se to prodává míň, protože celá hratelnost je šitá na míru konzolovýmu trhu. Proto mě na konzolích baví jen hry, nad kterejma typickej CoD/Halo konzolista ohrnuje nos.
          • O, aby sis nestrikl do textilu, elitari... :D To je tim, ze PC komunita krade a to se pak v dnesni dobe MP hra na cracku celkem blbe... :D
            • A nebo to bude spíše tím, že socky nejsou schopni narvat 50+ litrů do pořádné pc sestavy a raději se uskromní s trapnou konzolí za 10 tisíc. Chachachachachacha! Proto je to logicky pro plebs třídu přijatelnější než PC na kterém se dá dělat daleko více věcí ;-) Ale tak užij si to s křápem za 10tku. Dokonce i ty hry jsou na ty kšunty levnější a ten Aim helper, no to je pecka. Awesome skill!
      • Nesleduji tyto český blbosti. Takže je mi nějaký Gamesplay úplně šumák. Názor si udělám kdykoliv a kdekoliv jinde, ať už vlastní z bety (který mi bohatě stačil na to, abych zjistil, že je to odpad).
        • oVer9000
          Já ale nemluvim o tvym názoru na gamesplay nebo jestli sleduješ "český blbosti", ale o obvinění z úplatků.
  • cumpi3
    Tak jsem si nalil sklenku vina a asi vecer stravim zde. Lepsi program asi dnes nevymyslis
  • CoD je niečo ako filmy od Marvelu. Jednoduchá zábava (nielen) pre jednoduchého diváka. Každý občas rád vypne. To len banda pozérov to bude neustále hatovať. Vtipné je, keď na druhú stranu adorujú BF a iné podobné hry.
    • Jack1947
      Hnisavec je ako neuspěšný prototyp trolla - takové tak trochu jak to říci "dospělejší" alter ego TheGGG.
      • TheGGG
        a v čem prosimtě troluje? Sice je to jinak kkt, ale má pravdu, CoD je jednoduchá zábava a na tom není nic špatného... po celodením namáhání mozku na VŠ si rád dopřeji jednoduchou zábavu
        • Teda dneska už může studovat vysokou opravdu každý dеmеnt....
        • špatné je, že se ta hra hraje na neco co není. jinak ja pracoval jako vedecký výzkumník a po práci jsem si dával oddechovou partičku šachu, takže každej to má jinak.
          • to mi povídej !!
            já pracoval jako skladník... tzn. makal jsem na vystudované odborníky vašeho levelu , aby bylo na výzkumy typu, např . '' Vědci zjistili, jestli manželství brání lidem v tom, mít radost ze života! ''
            '' Vědci zjistili, jak rozpoznat, že žena lže!! ''
            '' Vědci zjistili, co se děje po smrti!!! ''
            Tak jsem se na to vys*** pochopitelně !!! :-D :-D :-D
            ... Můžu se zeptat ? ... Váš největší vědecký objev ( největší příspěvek společnosti ) ?? :-)
          • TheGGG
            ujídat v tescu vzorky salámu není vědecká práce a házet o stěnu kamínky není partička šachu... no tak blobe, *1* *1*
            • TheGGG
              blobe, ty jsi se zase dostal z ústavu? Myslím, že vysadit ty prášky tak brzo pro tebe může být hodně nebezpečné...
            • jo taky když má tvoje školka pro pomocné deti víc jak jedno podlaží, neznamená že chodíš na "vysokou" školu
          • Jack1947
            To je jen otázka osobního dojmu, třeba v SP zas tolik bot nebylo ( když ted sem se dozvěděl že Němci ukořistily ty Sovjetské zbraně a skutečně je používali...)
        • Jack1947
          No možná jo, nicméně jsem neodolal když mi takhle hezky nahrál *14*

          Jinak to že i ty řikáš že je kkkt to je co říct potom co tu provádíš. Bych to spíš bral tak jako že mu spíš složíš kompliment. Přeci jenom 2 osaměly jezdci apokalypsy.

          Tak s tím souhlasím, nebylo vždy na to si v nějaké té fps po náročném dni zastřílet.
          • TheGGG
            no jo, co provádím jacíčku... že si dokonce u diskuze ke CoD dovolím napsat že mě CoD baví? No sorry že nejsem nějaký mums basement neckbeard co hraje zásadně jen 90s "hardcore" 16bitové hry, co mu dávají falešný pocit nadřazenosti a nafukují mu ego...
            • Jack1947
              Jo děláš... a čím dál tím víc a víc...
            • TheGGG
              neboj, nedělám jacka
            • Jack1947
              Však víš nedělej hloupého *7*
            • TheGGG
              jacíčku, jaký anglický výraz jsem použil, co moc nevím... navíc toto se dozvím od člověka, co zřejmě mixuje češtinu, klingonštinu a nějaký dávno mrtvý jazyk...
            • TheGGG
              blobe, pokud házíš celý den lopatou s dalšími ukrajinci, pak není divu, že si chceš něco dokázat alespoń v tom hardcore simulátoru... *3*
            • Jack1947
              Nemusíš hned urážet já taky nixc nenapsal špatného na tvojí adresu. Děláš jako bych byl já zastáncem téhle části pc master race ale to se mýlíš Měl jsem ( předtím jsem hrál jen možná u táty v práci Duke3d a nějaké NFS) Game boy color někdy 97-98 roce, pak až 2002 PS2 pc sem se dostal asi 2003-04 už si to nepamatuji jo měl jsem nějakej vyžazenej krám kde jsem hrál Dooma předtím od táty z práce ale to se moc asi nepočítá co ?

              Nejde o to co napíšeš ale jak již jsem psal jde o formulaci - skoro bych řekl že se jinak bavit ani neumíš v reálu ale nerad bych tě soudil. Každopádně nemusíš někoho na internetu jakkoli hned urážet jen proto že si myslíš že to je fanatickej hráč a zažil dobu dávno minulou. To je prostě nefér a pak se nediv že se na to bude chytat více takových lidí.

              Navíc ted mi příjdeš jak "cool edgy kid" když používáš anglické výrazy o kterých moc nevíš ale nemusím se z tebou hned hádat. Toleruji to.

              Prostě nějakej pc mr fanatik nejsem a do té škatule mě nestrčíš to až poslední 3roky ( jsem trochu začal být :D) I když ted zase moc ne.
            • četl jsem že když nekdo naopak delá jednoduchou manuální práci, tak vyhledává spíš duševne náročnejší zábavu. takže na hraní hardcore her není nic špatného a nemužeš všechny házet do jednoho pytle.
  • Nehrál jsem předchozí díly, jelikož mě moderní válka moc nebere, ale na WW2 jsem se těšil a byl zvědav, jaký zážitek dostanu, po tak dlouhém odklonu. Kdyby se v těch vývojářských deníčkách tak nebili do prsou, že dělají velký research a vše bude přesné(což opět ani náhodou není), tak bych si hru užil a asi bych až na slabší délku hry nic moc proti neměl. Co mi asi nejvíc vadilo, byly všudypřítomné QTE, které vytrhávají hráče z autenticity jak jen to je možné. Škoda, že už hudbu do hry nedělal mistr Giacchino, ne že by OST v WW2 bylo úplně špatné, ale spíš to byla taková odrhávačka podobných skladeb, nic moc originálního a v zásadě se pořád prolínala ústřední melodie. Hratelnost byla vcelku dobrá a svižná, líbilo se mi také, že vrátili lékárničky, které jsou takovým nostalgickým dýchnutím. ps.: první COD, které jsem v mládí hrál, jsem dojel celé na veterána, pač jsem tehdy neuměl EN a byla to solidní výzva, hlavně Pavlovův dům byl hardcore. Jsem zvědav, co Sledghammer udělají dalšího.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit