Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasrippl

    S tím souhlasím, zatím CoD nic nenabidlo nového. A jediné co série inovovala převzala od pubg battleroyal 

  • To je tak, kdyz delaji celou dobu koridorovky a male mapy a ted musi vymackat z enginu a serveru maximum a to je setsakra dost narocne a pracne. V DICE uz tohle delaji roky a maji s tim nasobne vic zkusenosti, takze je asi pomerne jasne, ze jak lidi tak engine jsou na to vic pripraveni a mohou si dovolit vic experimentovat s lepsimi technologiemi/grafikou.
  • Maxianimal

    Co by sis tak představoval za nové technologie v arkádové arénové close combat střílečce? Bez hejtu, vážně mě to zajímá, mě to tiž nic nenapadá.

    A následně by mě zajímalo - kterou hru myslíš, když mluvíš o těch, co vypiplávají všechno co nejlépe - tím myslíš BFV a jeho "převratný" ray tracing, který vlastně vůbec převratný není?

  • Maxianimal

    Také mi ti řeči o grafice přijdou už jen takovej ten klasickej neoriginální hejt "když už není co, tak aspoň ta grafika stojí za prd, nebo..nebo...no CoD nemá fyziku!""

    Grafika je naprosto v pohodě, postavy jsou vymodelovaný hezky, stejně jako prostředí a zbraně. Level design se povedl, někde více (Militia), někde méně. Propracovaná fyzika je v takovéhle hře k ničemu, vždyť se jedná prakticky o arénovku. 


  • sukovf

    Neřeším grafický styl, ale technickou stránku věci a (ne)použité technologie. Zatímco jedni se snaží vypiplat všechno nejlépe, jak jen to jde, jiní na to dlouhá léta kašlou a jen svým ovečkám pořád dokola předhazují to stejné - stále mluvím o grafice, NE o hratelnosti, která je tentokrát jiná, i když bych neřekl, že lepší, ale to je subjektivní pohled.

  • patr

    Grafika je vyborna. Nechapem tie kecy okolo grafiky stale. Cod je rychla arkadova hra a ta musi aj tak vyzerat. Cod ma stylizovanu grafiku a nemusi vyzerat ultra realisticky.


    To je nieco akoby si napisal ze dota, overwatch a fortnite maju zastaralu grafiku

  • sukovf

    Tak nám "sebrali" SP, zato grafika zůstala pořád stejně blbá a jako bonus jsme dostali mizernou optimalizaci. Battlefield V beta mi na max šel 40-50 FPS, přitom vypadá nesrovnatelně lépe, zatímco tahle "nádhera" v rádoby finální verzi místy sotva 25 FPS. Obojí při 1080p. Gratuluji 😂!

  • Maxianimal

    Musím říct, že se řadím k těm, které nové CoD příjemně překvapilo. WWII byl pro mě odpad - hlavně v MP.

    Co se týče optimalizace, nemůžu souhlasit. Já a mí dva kumpáni jsme neměli jediný problém. Jeden z nich jede na stařičké 970tce 80 fps na max, což je nádhera. To se nám stává, jsou občasné bugy - tu zmizí zbraň a je vidět jen zásobník, tu zase zmizí červená tečka z kolimátoru. Nicméně opoti předešlím CoD nebo nedejbože BFkům, je to vysvobození.

    Co se týče hratelnosti, tak je to nejblíž BO2 - což je po MW1 a MW2 můj nejoblíbenější díl. Map je tu dost, cca 4 jsou ze starších Black Ops - ale to nevadí, rád si zahraju staré mapy. Nejsou tu žádné přehnané kraviny. Na druhou stranu, pokud narazíte na dobrý nepřátelský tým, je to samý Hellstorm, nálet apod a to je trošku nepřehledný.

    BR mod je trošku o zvyku, přeci jen hratelnst je svižnější než u PUBG nebo Fortnite. Ale v grupě je to pařba skvělá a dá se vymyslet spousta kravin, jak dosáhnout vítězství.

    No a zombies jsou třešnička na dorty. Tři obrovský mapy plný skrytých úkolů, zbraní a nervy drásajících soubojů.

    Ano, mrzí mě, že tu není SP, ale ten obsah je víc než dostačující a Treyarchu jsem to odpustil. Takže - koho je nejoblíbenější díl BO2 - tady si bude chrochtat. 

    Za mě je to poctivých 8/10.

  • s1lver

    Doom Eternal willl come to your rescue :) Tusim, ze ma vyjit tesne pred koncem roku

    Edit: Sice ano, nicmene az koncem roku 2019.. We are doomed

  • Jack1947

    Bohužel, NE😀

  • species

    A ma to BR mod?

  • Jack1947

    Br není úplneh odpad jenže tady stojí za prd netcode, optimilizace sitové rozhrání všechno blbé...

    To mi povídej kurvaaa , fakt hrůza😈☹

  • TheGGG

    BR je odpadní žánr, kampaň chybí, sakra tento rok nebude jediná dobrá SP FPS kterou bych si mohl zahrát...

  • Jack1947

    Nejen to jsou tam velké mapy, nutnost více taktizovat a vozidla ( která by ale potřeba nebyla) samozřejmě sociální  voloviny.

  • Jack1947

    Já zase naopak asi jo až bude nuda( teda větší nuda)

  • Spíš je to taková renesance herního modu. Stačí zavzpomínat kolik MP modů bylo dříve běžně ve hrách, dneska už z toho zbyl většinou jen team deathmatch případně objectives. BR není nic jiného než úprava "Last man standing" a zbraně po mapě měla taky rozházené kde jaké hra, jen ten zmenšující se herní prostor nebyl úplně obvyklý, spíš jen časový limit.

  • Sr_Lobo

    Prvni COD ktery nekoupim ani ve vetsi sleve.

    Vsechny predchozi dily mam a jednou za cas si velmi rad uziju odpocinkovou strileci jizdu kampanema jeden dil po druhym.

    Skoda no :(

  • Derp_1337

    Call of Royale

  • Kravicka

    Je tu Battle Royal misto SP 10/10


    eksdy

  • Jack1947

    Jo, známka je tak akorát prostě minimum inovace teda až na BATTLEROYALE MOD a to je podle mě po letech a WW2 sakramentsky málo🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit