Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ta grafika jede na styrým enginu a ten vypadá fakt hnusně( je fuk jak moc se to snaží maskovat), dobře ale vem to čert, horší je prostě že to působí jak větší/menší DLC do BO2 a to mi příjde málo. Minulé COD přidalo War tady jwe nějaký Heist a Battleroyale který jak sám uznáváš se moc po technické stránce nepovedl ale to se blbcům co podcení nápor při vydání stane.

    Zase málo obsahu rozděleného do placených DLC ale  jo když někdy cracknou/emulujou zombie mod tak zkusím proč ne. Ted radši někdy pořídím sešn na War. Nechápu co má COd společné s moba hrami.

    Jalk už bylo řečeno když ti to stačí ok ale nedávat to jako nějakou světovou moudrost.

    ( počkej až tam dají ten p2w systém jestli to bude bacvit stále 😀)

    No a absence kampaně...

  • patr

    Tuto na games to bolo. Redaktori pozerali zabery z e3. S otvorenou hubou, wow to je hezky. Infinite warfare to bol.O chvilu neskor, tyvole, to je call of duty ? Keby nevies ze to je cod, tak pises uplne ine veci.


    Toto je typicke medzi hracmi ze sa zavesia na hry ktore vychadzaju kazdy rok a zacnu hatovat.  Ci to je grafika, fyzika, zeny v uniformach, cernosi, exoskeleton.  Vzdy si nieco najdu.



  • patr

    Niesom. Len su tie nazory ohladom grafiky a inovacii uplne trapne. Pritom call of duty meni a pridava ovela viac ako ine znacky. Cod robi battleroyale vo svojom universe. Mapy, zombie, perky, postavy atd.


    Netusim preco ti robi problem pochopit ze to je to iste ako s moba hrami.  Cize znama znacka spravi moba hru zo svojho portfolia, dota, hots apod. Preco by sa malo teraz cod hatovat???? Ved to je len dobre ze zname znacky zacinaju robit battleroyale. Pubg je hodne spatne pp technickej stranke. Zasluzi si skoncit ci uz na ukor cod, battlefield alebo inej hry.


    V com je cod ine ? Rychlejsi herny styl, viac hernych mechanik. Ovela lepsi technicky stav v porovnani s pubg. Treyarch sa vyjadril ohladom serverov ze to bolo kvoli hladkemu launchu a v buducnosti nabehnu na rychlejsie. Uvidime

  • Jack1947

    Prostě jsi fanboy a jediná hra co te ted zajímá je COD BOIIII a když ti někdo na to šáhne začneš se chovat hystericky " bé bééé COd je najlepšý, koukněte na CS to je furt to samé 10 rokov" 😀

    Heist mě ani tak moc nezajímá, Battleroyale možná jo ale když jsem videl REPLAY a tam říkali o sítových problémech tak asi ani ne navíc, nemám PUBG hrál jsem jen Fortnite, H1Z1, Paladins Real Royale... takže o co více je lepší COD?prostě mi příjde jak číkali v replay rezignovali na vlastní nápady a spíše to zkouší BTR.

  • Jack1947

    Trochu bych s tím fanochranářstvým přestal vždyt je to hnus a jedeto na starém vybledlém enginu, prostě těch efektů a neoptimilizace nezakryje že to je furt to staré COD a už několik let.

  • patr

    Velmi nizke ? Uz fakt Vam jbe?  Ako tento kazdorocny hate na cod je uz fakt trapny. Este jeden magor spomenul fyziku.  To uz fakt rozum nebere ze naco by mu bola fyzika v tej hre. Co konkretne je na grafike cod velmi nizke ? Ved to vyzera dost dobre a uplne dostacujuco na rychly herny styl.  Netusim preco by to malo vyzerat inak.  Rychla hra, ale bude to vyzerat jak battlefield, blato, spina, voda, stopy.  Koho by to uz len trapilo take nepodstatne hluposti v rychlej hre ?

  • patr

    Ako sorry ale nekecaj voloviny. Hur nez cod4. Je jasne ze bude orezana, ale vyzera uplne decentne.  Veterne elektrarne, nuketown a ine lokacie su krasne.


    Vy ste jak vypatlani. Porovnate s battlefield, ste z toho v uzase, wooow cod sa nechyta to vyzera ako cod 4.  A potom si uz zacnete vymyslat len preto ze cod nema zrovna grafiku ako battlefield.

    Vyzera to uplne v pohode, a je to stylizovane presne medzi fortnite a pubg.  Cize nie moc realisticke ale zas ani moc komiksove

  • Derp_1337

    To, že máte velmi nízké nároky na grafiku, ještě neznamená, že stejné preference musí mít celý zbytek lidstva.

    Stejně se to má s jídlem. Někomu stačí k jídlu třeba krysy z kanálu, ale já bych je nejedl.

  • Maxianimal

    Mě ne, ale tobě evidentně ano a nemá cenu to rozvádět. Doporučuji si pustit znovu CoD4, sundat nostalgický brýle a nebýt graphic whore. V případě BR by bylo pochopitelné, že se něco ořízne, jsem zvědavý na BF, jak to vyřeší, nebo jestli tam opravdu bude jen chudých 64 hráčů. Hezky by nám Dice vypálilo rybník, kdyby se ten BR mód aplikoval jen na existující conquest mapy. Raději mít více hráčů a mírně ořízlou grafiku (což je mimochodem stejně blábol - nic ořízlého tam není, jen tráva by mohla mít víc než tři odstíny), než naopak. 

  • patr

    Podla mna sa br hodi do arkadoveho herneho tempa.  Podobne ako s moba hrami.  Zrychlit, viac abilit, hernych moznosti a mas z toho paradnu napinavu hru vhodnu pre divakov a velke akcie.

    To ze niekde niekedy zacal br ako survival mod v realistickych fps, moc nikoho trapit nebude tak ako nikoho netrapi uz prva dota.

  • patr

    Aha, takze counterstrike o 10 rokov bude uplne ina hra, tak mam chapat vasu logiku ? 

  • patr

    Heist, control, nove itemy, ability. Co viac ?  Triple jumpy ? :) podla mna je heist paradny mix. Prvky z battleroyale, counterstrike a cod.


    Je to namiesane, nieje to uplna novinka. Ale hra sa to paradne. Problem ?

  • patr

    Vsak tam mas pribehovou odpocinkovou jizdu v zombie 

  • patr

    Presne tak. Uz counterstrike je rychly, cod este viac.

    Nedochadza mu fakt ze hra by mala mat stylizaciu podla gameplayu.

    To by mi tu mohol vypisovat donekonecna ze novy worms sa nikam neposunul a cervici nevyzeraju realisticky.

  • patr

    Ved cod toho pomenilo uz hodne.

    Uplne ine herne prostredia od ww2 po IW a stym spojene zbrane, granaty, ability., iny movement system ktory hraci moc neprijali, kill cam, best play cam, hit marker, health, perky, callung cards, event mapy atd atd.


    Tiez to co pises je len stereotypna hlaska. Porovnaj to s hrami ako counterstrike a zistis ze cod sa meni az moc rychle a mnohi hraci to ani nemaju radi

    Tieto nazory su preto lebo ta hra vydava nove diely kazdy rok. Preboha, ved CoD bude vzdy typicke cod, tak ako counterstrike, dota, overwatch, hocico. Tie hry sanikdy rapidne nezmenia.  Mne sa paci ze kazda z tych hier ma svoj typicky gameplay a pri nom aj zostava, menia sa akoby len sezony. Ved to mas ako so sportom.  Hokej je stale ten isty ale zapasy a turnaje su vzdy ine.  


  • patr

    Hej. Presne, take klasicke kecy kazdy rok to iste.

    Preboha ved nemoze mat rychla arkadova nerealna hra realisticku grafiku.  Mnohym nedochadza fakt ze vela ludi si chce zahrat videohru ktora aj ako hra vyzera.


    Je jasne vidiet ze grafika cod je sita namieru hernemu tempu. Je kontrastna, farebna s arkadovymi prvkami.  Vonderhaar hned povedal ze ziadne pocasie nebude, lebo chcu perfektnu viditelnost

  • jindra.veliky

    protoze ma cod v BR tak downgradovanou grafiku, ze tp vypada hur nez CoD 4 a prptoze tam neni zadna fyzika prostredi, staci?

  • Maxianimal

    Raytracing je podle mě naprostá hovadina, která nevypadá o moc lépe než za použití "současných" technologií a je to jen uměle vytvořený hype. Na tom se asi neshodneme. 

    Volumetrické efetky - souhlas, ty jsou tam minimálně, ale jsou. Ambientní okluze - je tam, ale máš pravdu, že by to chtělo naknedlit, ale zase se to nesmí přehnat, ve spoustě her se to přežene a působí to víc škody, než užitku. 

    Co se týče tvé poslední poznámk,y tak tam se přiznám, že jsem se trochu ztratil. 

    Nicméně ani jedna z těch věcí mi ve hře, jako je CoD - tzn. rychlá akce, kde není čas se kochat - jako například v BFKu, mi to absolutně nevadí a dokonce si myslím, že to tam ani nepatří. Ta grafika je prostě smooth, bez rušivých nebo zbytečných eye candy efektů, které akorát ruší tu super rychlou hratelnost. Neříkám, že by se s tím něco nedalo dělat, ale říkat, že se CoD za několik let nikam graficky nebo  technologicky nepohlo je taky hloupost.

  • Maxianimal

    Já nevím, od vydání nemám sebemenší problém, ani v betě nebyl. Zato BFV, to byl bug fest par excellence. A když už jsme u těch technologií, může mi někdo vysvětlit, proč "blbej" kalof má v BR modu až 100 hráčů, ale BFko bude mít usmrděných 64?

  • sukovf

    Myslím třeba i ten ray-tracing, který JE převratný, ale je předčasné dělat z něj nějaký standard, protože zatím nemáme ani HW, který by ho nějak slušně zvládal.


    Když si tu hru teď pustím a náhodně vypíchnu, co mi chybí na první pohled či po pár minutách hraní: volumetrické efekty - něco tam je, ale buď je to mimořádně blbě implementované, nebo je to mnohem spíš fake. Ambient occlusion / contact shadows - možná to tam je, já to však nevidím. Stíny - ano, ty tam jsou, ale připomínají spíš první Far Cry než moderní hru. Rig postav - z modelů je sice patrné, že na vertex jsou naskinované až čtyři bones, ale shadery počítaji jen se dvěmi (!!!). Na několika místech je rozbité streamování textur a tak dále...


    Ve výsledku teda nejde ani tak o to, že by tam ty věci úplně chyběly, ale spíš o to, že jsou tak blbě udělané, že by bylo lépe, kdyby chyběly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit