Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uznávám že hra je blbost ale mulťák je docela zábavny. ale musíte mít hacky a dobry clan.
    • jojo..souhlasim ! *3*
  • A nezapomeňte na závěrečný koncert *3* .
  • ZdepaCZE
    No nejsem moc zastáncem cod a asi jím nikdy ani nebudu ale něco se tomu musí nechat, přece jenom call of duty 4 byla pecka na svou dobu a potom black ops 1 a teď i black ops 2. Sice jsem si asi ani jednu hru nekoupil to se přiznávám jelikož mimo pár hodinové kampaně mi nemá hra za 1200 Kč co dát. Black ops 2 mě osobně bavil a možnost několika rozdílných konců a rozhodování bavil. Myslím si že cod si na nic nehraje a dává někdy i tu naivitu zcela najevo *1* jako je zmiňovaná jízda na koni proti tankům s rpg v jedné ruce, nebo létání ve stíhačce nad městem atd. nechci říkat spoilery tak si to raději zahrajte *2* . V porovnání s Medal of honor co jsem si zahrál až jsem dohrál tuto hru musím říct že mimo lepší grafiky ( která mě i někdy štvala protože jsem v té záplavě kouře a všeho neviděl nepřátelé kteří snad měli aimbot kdy se ozvaly nesnesitelné zvuky a krvavá obrazovka) nemá nic co by mě nadchlo a spíše jsem to hrál po black ops za trest *2* jen abych si to projel a utvrdil se že bylo dobře že jsem za to nedal peníze *1* . Třeba že to bylo strašné krátké a klamavé kdy jsem si myslel že jak jsem procházel falešně postavené letadlo s domněním že bych snad později nějaké přepadl *6*. No to už je snad vše co jsem chtěl říct.
  • Peknych 8/10 tak to si asi skocim dneska do shopu to koupit *5*
  • Trapny,ubohy,hnusny.... tohle hodnoceni nechapu,by me zajimalo kolik bylo v obalce.Grafika sto let za opicema ale dalo se tohodnoceni tusit je to prec CoD.Fuj.Zlatej Medal ten vypada aspon pekne po graficke strance..
    • Předpokládám, že Half-Life 2 jsi vypnul ve chvíli, kdy jsi zjistil, že nepodporuje DX10.
      • Ne, podstatná je přece teselace, takže je potřeba DX 11 a možná ještě .1, aby to bylo zajímavější *3*.
    • Ladislav_Loukota
      Protože grafika je to jediné, o co přece jde!
    • Ocelot
      Hru si nehrál a recenzi celou nečetl co? :D
    • Tohle uz neni trolling decka...to je proste ubohost
  • x_ander
    EDIT: přesunuto
  • Mahcake
    I don't want to live on this planet anymore.
    • And guess what, we don't want YOU to live on this planet.
      • nenapsal bych to lepe *1* *1* *1* *1*
    • Hrál jsi?
      • Nehrál, ale je to CoD, tak už je z principu musí tihle borci napsat nějaký žvást.
  • Když odhlédnu od singlu, kvůli kterýmu si člověk COD nejspíš nekupuje. Co MP? Bude recenze? Podle mě je MP od Treyarch zase totální run and gun chaos. Ne že by MW byla nějaká taktická střílčka, ale je to alespoň v mezích únosnosti. V BO2 skoro všichni sprintujou jak Usain s SMG. Nejčastější směr odkud chytnete kulku jsou naše záda. To jako zábava fakt moc neni. Balanc zbraní v HC moh bejt taky lepší. Zvuky zbraní mi přijdou divný (nebo sem asi hluchej). Taky sem zkoušel najít, kde je tam ukrytej D11. Nenašel.
  • Co já nechápu proč tolik lidí hraje multiplayer CoD a ne mnohem lepší Future Soldier. Jinak nový Black Ops me láká kvuli pribehu ktery kazdy vychvaluje ale kouknul jsem enjaka videa na youtube a co me odrazuje je grafika obličeju v cutscenach, ktere vypadaji jak z umele hmoty nebo plasteliny. Fakt hnus malem jsem se pozvracel.
    • Haha...takovyhle jelimani pres tu grafiku na sebe sami bonzujete ze vam je max 14 let...u takovyho Wolfensteina 3D byste se obesili... Ale pokud chces dobry obliceje, zapni LA Noire...zbytek se buds nudit ale supr obliceje!!!
      • ZvacA
        Co LA Noire, ať si zapne bundu a jde ven, tam má kolega realisticky ztvárněných obličejů dostatek.
      • pro me za me nech je grafika jakakoliv ale proč to proboha musí vypadat jak z plastu ty obličeje
  • Fajne dil cod. sp jsem jeste moc nehral ale mp je rozhodne ok! na hodnoceni s cislem na konec nedam .mohw je mp taky skvelej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit