Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brany Skeldalu se mi v ramci prokrastinace behem zkouskoveho podarilo pred par dny dohrat. Mam-li hodnotit jenom konverzi:
    imho byla chyba neprizpusobit velikost UI - nektera tlacitka se trefovala dost spatne, a na dve zmacknuti u uz tak pomale hry jsem nemel chut (hral jsem na 7" tabletu), asi by nebyval problem trechu zvetsit vrchni listu, klidne na ukor portretu, spodni ruzice klidne mohla byt take vetsi(zvlast otravne v boji)
    smlouvani mi na rozdil od autora recenze fungovalo bez problemu
    za to mi blnul denik, nektere zaznamy mizely a objevovaly se v nem divne retezce pri kliknuti na stranku
    vsiml jsem si problemu s prechylovanim v konverzacich, ukazovaly se obe verze zaraz
    v mobilni verzi take narozdil od predchozi verze nebylo mozne zahajit souboj jinak nez kouzlem - otravne napr. u Tworgu.

    Jinak jsem ale rad poznal oldschool klasiku (i kdyz na muj dnesni vkus to bylo, zvlast v soubojich, docela zdlouhave a stereotypni) a priznam se, ze bez navodu bych rozhodne hru nedohral, takze cest vsem, kteri to zvladli.
    • Tak na 7 palcovem tabletu jsem to take zkousel (Nexus 7 2012) a tam uz vetsinou na poprve trefim puvodni rozhrani, natoz overlay tlacitka. Asi sem fakt divnej :)
      • Tak prave o tom mluvim. Overlay zbytecne zdrzuje - jsou potreba dve tuknuti a vetsinou na poprve znamena, ze ne vzdy (coz by se pri mirnem zvetseni velikosti menu/ruzice dalo lehko napravit).
  • Sice jsem to nikdy nehrál, ale podle obrázků to vizuálně vypadá mnohem lépe, než Skyrim. Že bych tomu přecijen dal šanci?
    • KIMCID
      troll
  • Jack1947
    Hru jsem nikdy nehral ani jeji puvodni verzi, nevim proc ale zapamatoval jsem si ji od videni jako "Brany Skledalu".
    • Ja zase jako Brany Skeldalu... *1*
      • Teda Skeladu... proste blbe. Dzieki.
        • Já si tedy pamatuju "Bány Xedadlu" to snad proto, že ve Score byl kvíz o tom, jak se ta hra jmenuje a tohle byla jedna z nabízených odpovědí.
  • Akorát nefunguje v bílé věži, s 5 věcma u sebe, si promluvit s mágem :(, asi nějaký bug, což je moc velká škoda. Až toto bude opraveno, tak luxusní hra.
  • ta hra je absolutne OTRASNÁ! Nuda nuda nuda, a vypadá ako keby to kreslil 5 ročný chlapec. ale jasné pepici si nedajú na svoju hru dopustiť, je to české tak to musí byť super! *11*
    • Tak šupem k PC a rozjeď poslední Call of Duty. To je hned legrace, když vyplázneš litr a pak jen držíš W + levé tlačítko myši a za 2 hodky si na konci.
    • MickeyMutant
      Vieš, prečo Jánošík prepadal len bohatých?

      Lebo chudobní nič nemali.
  • Keyz
    Divný, že se hra prodává bez zásadní informace o minimální palcích pro velikost obrazovky.
    Pak si to někdo koupí a čumí, že se to "hraje" naprosto zoufale.
    • To nebude jen úhlopříčkou. Ta hra má zásadní problémy v ovládání i na tabletech. Raděj Rake in the Grass a Undercroft než polovičatý Skeldal .
      • Undercroft je fakt vyborna hra :).
        • Koukám že Windows verze se někam z jejich stránek ztratila ....
    • MickTheMage
      Ako sa kupuju veci, ktore su zadarmo?
  • Hraju na Cat B15 a úplně v pohodě. Zatím jsem se sice moc daleko nedostal, ale ovládání je po pár pokusech/omylech bezproblémové.
  • maros.goc
    Jj jasne sry... Samozrejme ze 4 :-) tak ci onak, uplne nehratelne, ako tu uz niekto spominal, je to fuserina.... Az ma zaujíma co presne stalo tych 100 000 českých korún...
    • Nic, Rohlik potřeboval na máslo a lidi mu to dali, konec příběhu.
  • takze je to o dva body lepsi hra, nez fail jmenem beyond two souls, a navic zadarmo, souhlasim *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit