Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi je samozrejme Mafia, Vavra to prece rikal!
  • Brany Skeldalu se mi v ramci prokrastinace behem zkouskoveho podarilo pred par dny dohrat. Mam-li hodnotit jenom konverzi:
    imho byla chyba neprizpusobit velikost UI - nektera tlacitka se trefovala dost spatne, a na dve zmacknuti u uz tak pomale hry jsem nemel chut (hral jsem na 7" tabletu), asi by nebyval problem trechu zvetsit vrchni listu, klidne na ukor portretu, spodni ruzice klidne mohla byt take vetsi(zvlast otravne v boji)
    smlouvani mi na rozdil od autora recenze fungovalo bez problemu
    za to mi blnul denik, nektere zaznamy mizely a objevovaly se v nem divne retezce pri kliknuti na stranku
    vsiml jsem si problemu s prechylovanim v konverzacich, ukazovaly se obe verze zaraz
    v mobilni verzi take narozdil od predchozi verze nebylo mozne zahajit souboj jinak nez kouzlem - otravne napr. u Tworgu.

    Jinak jsem ale rad poznal oldschool klasiku (i kdyz na muj dnesni vkus to bylo, zvlast v soubojich, docela zdlouhave a stereotypni) a priznam se, ze bez navodu bych rozhodne hru nedohral, takze cest vsem, kteri to zvladli.
  • Jedine co mi opravdu vadi je maly text v deniku, byt to prectu. Vsechno ostatni je me v pohode dostuplne pres overlay tlacitka. Ale mozna sem prece jen trpelivejsi, co ja vim. Jsem ostatne zvykly hrat na mizerne porty starych PC her, emulatory atd.
  • Máš nervy z ocele, můj synu.
  • Nesmysl, hraju to na 4palcovem displeji.
  • Jindro?
  • Na iPadu mini se mi hraje uplne bez problemu. Jen nemoznost poznamek v mape zamrzi.
  • Hra je to perfektni hral jsem ji kdysi na PC.
    Jenom konverze na mobily a tablety se nepovedla *9* .
  • Amylee.Anderson
    Zkoušeno na ZTE Blade V a taky nehratelný, ani na menšim tabletu by to možná nešlo. Prostě moc malý.
  • takze je to o dva body lepsi hra, nez fail jmenem beyond two souls, a navic zadarmo, souhlasim *5*
  • fallanga
    Mé také *1* Nádherné to časy.
  • Dryády, první prsa mého počítačového dětství. *1*
  • Pilgrim66
    Souhlas, zkoušel jsem na Galaxy S2. Nehratelný. Škoda, rád bych si zase osvěžil dětství.
  • MickTheMage
    Skoda, ze ta konverzia nie je dokonala. Nejdu robit poznamky do mapy, clovek si nemoze pomenovat svojich hrdinov, tak ako to islo v original hre atd. Normalne by som povedal, ze je to trochu odflaknute, ale... je to zadarmo. Zakladna funkcnost hry tu je. Len je fakt skoda, ze ta pokrocila tam chyba.
  • Sama o sobe je hra mozna fajn, ale na jakemkoli smartphonu je proste nehratelna - a to ani na velkych 5.5" padlech. A kdyz je hra na primarni platforme prakticky nepouzitelna, je dost divne ji omlouvat jako ze "zrovna v tomhle pripade se to nepocita..." Pocita - na cokoli mensiho nez 10" hru vrele nedoporuju, bohuzel.
  • fallanga
    Možná si nyní kopu hrob, ale pro mě je to nejlepší česká hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit