Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Knifer

    Tak s tou cenou se to má trošku jinak dřív (začátek her) byli hry dražší než 60€, nebylo pořádně komu je prodat. Teď je situace zas úplně jiná hráčů je dost ale cena vývoje her je o polovinu větší než před pár lety, k tomu nenažraný přístup některých stran a je tu zas 60€ +30€ pass +xxx€ další mikro. Už jen čekám dobu kdy se za základ dá 80€ a pass za 50€☹

  • Knifer

    60€ plus pass, jde přeci jen o peníze😂. Ale je otázka zda za rok budou ještě prodeje navíc za rok může být situace úplně jiná

  • Já nevím, dnešní hry mne nebaví. Je to furt to samý. Chybí mi nejaká invence v herním prumyslu a hry ktere by napr. podporovaly kreativitu. Ani indie scena to moc nezachranuje, kdo ma v zaplave tech her s par pixely hledat neco dobreho. O grafiku mi moc nejde ale aby indie scena delala 2d hry s par pixelama to fakt ne.Ceny taky nic moc, 60 € za novou hru je moc. není to tak dávno co nová triačková hra stála 40€ nebo 50. tak nevím jestli za tech pár let šla životní uroven a prumerne platy nahoru o 25%.A tady z toho borderlands se taky nepos.ru.☹
  • Joshua

    Tak na ceny "epickych" her po roku na steamu jsem opravdu zvedav...

  • iSpirit

    dobrá šance pro PS5 přetáhnout další PC hráče. PC scéna začíná být hodně rozsekaná. Popravdě Epic naprosto chápu, jinak se konkurovat nedá. Ale chápu i druhou stranu, opravdu by mě nebavilo mít x klientů na x her. Už mám nějaký věk a jsem líný, čili mi vyhovuje jeden dashboard a tam mít všechny hry/trofeje/kamarády.

  • Firingo

    Bylo by mi relativně jedno na čem to bude, konkurence je třeba, ale kdyby to šlo alespoň nějak propojit, sakra kdo chce mít herní knihovnu roztahanou přes 5-6 obchodů. Třeba si chci jednu hru zahrát dopoledne, jednu odpoledne a třetí večer s kamarády a pro každou se mám přihlašovat do jiného obchodu? Nemluvě o tom, že budu nějakou hru chtít a budu hledat na kterém se to vlastně prodává...

  • Veskoslav

    Bože Flashi...Ty nechápeš věcí...Takový druhý Jack...

  • Jack1947

    S tím souhlasím pc je i důvod vzniku konzolí takže...

  • Jack1947

    Já nevím jestli čínskou vládu zajímám, tak se můžou pokochat no nemám co skrývat 🙂

  • takhle podporovat piratstvi...jsou sami proti sobe

  • Jack1947

    To snad nee lol

  • At si každý koupi co chce. Nejlepší řešení je mít i pc I konzole. Ale za mě zůstává základem to PC, prostě se na něm hraje nejlip. Ale o tom tahle diskuze vlastně není... 

  • Opravdu si myslíš, že o slevě rozhoduje Steam? Naopak je to vydavatel. A ani bych se nedivil, kdyby měl Epic posefovane i tohle. Ve smlouvě může být, že třeba po určitou dobu nebude produkt ve slevě na jiné platformě kromě EGS. A bude to. Na Steam to dorazí za plnou pálku a T2 na Epicu na to hodí slevu 50% :D


    Jinak by bylo fajn, aby si lidi ujasnili ty vztahy. Kdo dělá ceny a podobně. Stejně jako Steam nerozhoduje o ceně a slevách, tak ani Epic Store nemůže vydavateli jen tak říct, že chce aby u nich hra byla levnější než jinde. Tedy vše jde domluvit smluvně, ale tohle se fakt jen těžko děje... 

  • flash789

    hehe, cinsky vlade dava informace kde co, tak nevim co ti vadi :)


    RESENI : KUPTE SI KONZOLI !!!

  • vůbec nebereš v potaz proč se všichni vyhýbají Epicu.. lidi tolerují víc aplikací, já mám Origin, Steam i UPlay, ale Epic store k sobě nechci, protože tfuj, hrabe se ti to v kompu a podává to intel přímo čínské vládě. a je to zaostalý poloprázdný store, kerému chybí spousta funkcí co má Steam.. normálně bych si radši hry koupil na Discord storu, než na Epicu.

  • yeniczek

    To se klidne vsad, ze to bude za plnou :)

  • yeniczek

    Proste treba nekdo chce mit alespon hry z jedny serie v jedny sluzbe. Furt nechapu, ze to nikdo nebere v potaz. Jinak proti dalsi aplikaci s hrama nic nemam.

  • flash789

    No co, na PC mate hry rozesrany po 5 ruznejch sluzbach tak si nainstalujte sestou, o co jde? :)

    (dan za to ze PC je takova ta free platforma, uzijte si to)

  • JamesFaith

    No, zatím to vypadá na Epic exkluzivitu s nejkratší dobou, tak bych se nedivil, kdyby tam Steam hned na začátku napařil slevu jen proto, aby se mohl pochlubit vysokými prodeji.

  • species
    Ja mam fact rad borderlands :D Co bude priste? Half life 3 exclusively on Epic store? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit