Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Protro tam máě Assist aim, aby ti to trochu pomohlo. Chápu že když někomu je 40 let(třeba) a teprve se učí ale to snad nikdo takhle pozdě nezačíná to by bylo jako by se učil plavat nebo jezdit na kole.

  • Jack1947

    Není, je to o zvyku každopádně na fps mám radši myš( těch na pc :D)

  • Jack1947

    Mohl dát druhej pravda.

  • Carnage666

    Mrzí mě když někdo skočí rovnou do třetího dílů a nezahraje si předchozí.

  • Kompost

    ty si asi este ziadny borderlands doteraz nezaregistroval co? prvy diel vysiel v roku 2009 a bol presne takto pestrofarebne cellshadovy. odvtedy su vonku este dva a toto je dalsi.

  • pro někoho obří problém... já se třeba dostal ke třetímu Zaklínači až včera! Nic o hře ani o příběhu v podstatě nevím a jdu si to užít. Delayed gratification.... nebo jak je ten výraz česky :) 


    Dneska už je tu ale "generation now", která odmítá na cokoli čekat a chce věci hned a podle svých představ.

  • No je to o preferenci, ale jsem na tom stejně jako Carnage666. A ty možnosti, co má PC nikdy žádná konzole nenahradí. A když mám chuť "lenošit" přesednu jen kousek od PC na gauč, zapnu ovladač a pařim tam. A nebo chci hrát se známýma třeba v obýváku? Není problém, mám tam SteamLink, zapnu a paříme tam... Jako na konzoli, ale lepší... Ale je pravda, že PS mám prostě kvůli exkluzivním hrám taky. A rozhodně se na tom hraje dobře, ale PC je prostě PC.

  • Jsem PC hráč a opravdu kvůli Epicu nevidím důvod, proč to měnit. Konzole sice také mám, ale jen vyloženě na exkluzivity. A Xbox to není, protože ten pro mě nemá snad ani jednu exkluzivitu, která by mě zajímala...

  • SalemCZ

    Berte to tak že jestli to bude jenom půlroku na Epic storu tak to bude něco jako Early access a na Steamu hotová hra.

  • 0011
    Konzole mám 2, a taky origin, steam, gog, uplay, blizzard a epic. Btw už máš switch? Xenoblade 2 je povinnost pro všechny co milují jedničku.
  • Knifer

    Zas taková tragédie to není sice je pravda že trvá hrozně dlouho než se člověk naučí mířit na gamepadu a nikdy to nejspíš nebude tak přesně jako myš ale osobně mi to už přijde pohodlnější

  • No, z mýho pohledu žádná špatnost. Na steamu mám 550 her a na 384 jsem ještě ani nesáhl (na některý asi ani nikdy nesáhnu), takže co je to rok nebo dva čekání navíc?

  • Wolfcastle

    týjo další barvičková střílečka co se to stalo v herním
    průmyslu copy&paste a LSD šleh to ted budou vsechny hry
    presaturovany zarit vsema barvama???

  • Carnage666

    Nevim no osobně jsem jako PC hráč koupil PSko jen kvůli exkluzivním titulům a zatím to nehodlám měnit. Na hry co jsou na Epicu si počkám až budou na Steamu, protože hrát fps hru na gamepadu je čirý masochismus.

  • Carnage666

    Souhlasim, cena nebude jiná a když už se tu řeší tohle téma tak počítám že až Bethesda nahodí F76 na Steam tak ho tam taky dají tak za 40-50 euro.

  • yeniczek

    Dyt jo, ale pul rok nebo rok je znat, kdyz se treba clovek tesi. Nic vic. 

  • yeniczek

    Gothic 2 stal treba v kamenny prodejne 1700 Kc. Coz je trochu vic. Hry byly i obecne drazsi. A v 90.  letech tuplem.

  • Jez3vec

    Že by Epic udělal Xbox znovu relevantní konzolí? MS tak půl roku zpět přidal oficiálně podporu myši a klávesnice, takže s tím co Epic dělá mají snad poprvé PC hráči důvod kupovat Xbox.

  • Vakek

    Však není problém jak Borderlands 3 tak i Metro vyjdou na steamu. Sice později ale vyjdou. 

  • Vakek

    Toto není podporování pirátství, ale jen hloupá výmluva pirátů proč to dělají!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit